Jump to content
BulForum.com

WIndows 98 Bootable ISO ?


JOKe

Recommended Posts

temata e tuk shtoto toq 98 iskam da go polzvam za VMware to za drugo nestava a ako se nameri takova ISO shte e polezno po skoro na linuxadjii otkolkoto na windowsadjii.

zatova pitam tuk

Ima li takova ISO ?

ako NE ideq kak moej da se napravi ?

Link to comment
Share on other sites

temata e tuk shtoto toq 98 iskam da go polzvam za VMware to za drugo nestava a ako se nameri takova ISO shte e polezno po skoro na linuxadjii otkolkoto na windowsadjii.

zatova pitam tuk

Ima li takova ISO ?

ako NE ideq kak moej da se napravi ?

 

На този сайт има всякакви буут-дискети и метод за направата на буут-CD от тях.

Освен това оригиналния Win98 CD е бутиращ с всякакви драйвери за CD ;)

Link to comment
Share on other sites

А на уареза има качен имидж на буутъбъл диск 98SE...

Нарочно ли не потърси?!

Аз пък нарочно ще преместя сега темата.

 

 

бе то верно няма бут диск с 98се, поне допреди да последвам линка на барака. има едно *.исо дет го пише че е бут ама цръцки е бут с *.тхт файла цд-кей вътре

Link to comment
Share on other sites

бе то верно няма бут диск с 98се, поне допреди да последвам линка на барака. има едно *.исо дет го пише че е бут ама цръцки е бут с *.тхт файла цд-кей вътре

 

Имаше едно .iso преди време и то наистина беше boot - аз съм го свалял и ползвал. Но после го нямаше вече. Исото дето го има в момента не е буутъбъл и никъде не пише че е. Буутъбъл имиджа за Nero е от скоро. Преди има няма десетина дена го пожела друг участник, беше качен и обявен в пост тук, в съответния раздел. Но search е мръсна дума в тоя форум... Пък относно формата - дали е .nrg или .iso, това ако е проблем - язък за претенциите.

Link to comment
Share on other sites

Не би. Ясно е написано какво и защо се търси. Има вече тема за буутъбъл диск на 98. Намерете си я ако ви интересува още нещо..

 

И така... Тъй като няма да си я намерите нужната тема по въпроса и да продължите да пишете в нея (защо и аз не знам, мързел може би, а може би просто ей така - що пък да се спазват правилата?!) - отварям ви тази пак. Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

blagodarq che otkliuchi temata :

ta da obqasnq

napriah si bootable CD s Nero na 98mak pri puskane na installa vadi not enought memory ako go ostaa na ISO i go pusna naprao ot nego s vmware the same error .

otdeno nqamam warez taka che shte byde hubavo nqakoi ako znae tochno URL sys WIn98 Bootable moje i da e ME moje i SE koito raboti da prasne edno URL i tova e

shtoto i tarsachka nqamam :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...