Jump to content
BulForum.com

Да направим едно добро дело


stefan

Recommended Posts

Из много други форуми събират стари компютри и ги даряват на домове за сираци, много ми се иска и тук да направим нещо такова.

Ако имате излишни стари чаркове това е много по-добър начин да се отървете от тях, от колкото да ги продадете за стотинки.

Ще се радвам ако някой от модераторите стикне темата.

 

 

 

Razpolagam s HDD SEAGATE-1.6GB,koito polzvam izkliuchitelno rqdko,shte se radvam da stana chast ot kampaniqta,kato go darq za tazi cel.Mislq,che e mnogo dostoino tova nachinanie,dano se osashtestvi !

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно cpu pII celeron (slot I), едно cd и 32MB SDRAM.

Link to comment
Share on other sites

За да стане нещо сериозно предлагам следното. Тъй като съм зает тука една две седмици, предлагам на 4.12.2004 година да се срещнем някъде около 18 часа в Пловдив, на по една две бири. За да има полза от пиенето на бири предлагам всеки да напише на едно листче какви чаркалъци има за даряване и да седнем да обсъдим как точно да стане цялата работа. Който има желание да направим нещо добро да заповяда на 4-ти 18.30 на часовника на пощата за да седнем някъде да се разберем :) Щото да си ги пишем тука кой кво имал няма смисъл. Само си тракаме по клавиатурите :)

Link to comment
Share on other sites

Мога да предложа едно охлаждане за Duron в на4алото докато набере скорост мрънка но до минута е ок. само кажете и го нося

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз предлагам също така всеки да изпрати смс за българската Коледа миналата година се събраха 2 мил и 700 хил нека тази година да са 4 мил !

Link to comment
Share on other sites

Много добро предложение. дай номера за Глобул, щото въобще не ги знам тия номера, а и трябва ли да пиша нещо спецялно или какво ми дойде за смс-а?

Link to comment
Share on other sites

Пичове, много ме кефи тая работа дето сте я подхванали. БРАВО БРАВО

Живея в Скобелева Майка и тук има единтакъв Дом.

Из шкафовете ми се валят някакви ХДД-та, ланки, и малко СДРАМ.

 

Уточнихте ли къде ще се пият бирите.?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз имам към 4-5 стари пц-та кажете какво да ги правя на кой да ги давам и т.н. може и на eдин P.M.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iskam i az de se wkliu4a w towa dobro delo. Naistina mi e mnogo bolno za tezi deca. Makar i da nqmam wyzmojnost da dam ne6to koi znae kwo.

HDD Seagate 1275MB

PCI Savage Trio 64/V+ (Neznam kolko MB)

a sy6to taka iskam da se wkliu4a i w sglobqwaneto na nqkoq druga ma6inka.

Nadqwam se da sym pomognal.

Pi6ete PM za da se razbera s koito trqbwa

Link to comment
Share on other sites

Ок аз съм много За! За чаркове не всеки има но виш стари дрехи - бол! Така, че няма кво да се чудим къде да ги навираме - да ги дадем на децата. Сега остава да намерим подходящ дом. Аз се сещам за един който е до четвъртък пазара(до едно училище има там) и даже ще гледам да мина тази седмица от там да питам дали евентуално може да се направи това нещо... да не би да се окаже, че пък нямат нужда от дрехи...

Link to comment
Share on other sites

Значи днеска бях в този дом до четвъртък пазара и говорих с една домакинка или нещо такова. Питах я от какви дрехи имат нужда и тя каза, че по прицнип имат но няма да откажат ежедневни дрехи като дънки, блузи, половери и якета. Да не се носят поли, сака, костюми и такива подобни. За компютри не съм споменавал защото ми изглеждате доста несериозни (не се вкючвам в това число тъй като както вече казах нямам чаркове) но ако сглобите нещо едва ли ще откажат. Та така сега остава да определим ден в който да се съберем и да занесем това което сме събрали като дрехи и евентуално PC-та.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...