Jump to content
BulForum.com

Трябва ми индиянска музика


antaro

Recommended Posts

Enigma = indianska muzika....stranno...ne sam znael :D

Majtapa nastrana, no ako naistina imash predvid indianska, ne sam sreshtal nikade takova chudo v album. Njakoj vijdal li e njakade i kakvo tochno predstavljava - avtentichen folklor ili neshto po-savremenno...

Link to comment
Share on other sites

Не съм писал че Енигма има е индиянска музика.Просто стила който търся е такъв като на Енигма Мелодични парчета в които тоналностите са подредени както трябва и става перфектно.Не че Енигма не е използвала в свои парчета Индиянски мотиви но айде....щом не може да се свърже Енигма с Индиянския жанр добре.

Link to comment
Share on other sites

Oliver Shanti - Sacred Spirits

 

Oliver Shanti - Shaman

 

...нещо подобно, но не е автентичен индиански фолклор

Link to comment
Share on other sites

Не съм писал че Енигма има е индиянска музика.Просто стила който търся е такъв като на Енигма Мелодични парчета в които тоналностите са подредени както трябва и става перфектно.Не че Енигма не е използвала в свои парчета Индиянски мотиви но айде....щом не може да се свърже Енигма с Индиянския жанр добре.

Тук търсиш Mystera от I до VII част. Мисля, че е точно това, което ти трябва. Приятно слушане :)

Link to comment
Share on other sites

nqmashe li da e po-dobre v music requests da e temata? ...pishish v emule "indian music" i si gotov..bas durja 4e shte izlqzat dosta neshtica :)..kato enigma...ERA? te ne sa indianci i vinetu opredeleno ne e frontmena ama vse pak sa podobni malko ;)

Link to comment
Share on other sites

има едни индяци дето идват на главната купи си от тях много са яки

иначе аз имам само 2 касети така че sorry

Онези като ги гледам са от южноамериканските, но ми хрумва нещо, понеже във вареза няма такова нещо. snatch, ако искаш дай ми ги за ден-два, аз ще ги направя на MP3 и ще ги качим на FTP-то. Ако искаш на 25-ти ела ако си свободен на масовката и ще се разберем там. :)

 

Еdit: liquid, ако не знаеш....фронтмен-а на Енигма е бат' Гойко Митич. :D :D

Link to comment
Share on other sites

midex сигурно няма да дойда ама днес ако дойдеш на концерта в sax

мога да ги носа:)

или ми кажи ако минаваш някой ден през съединение да ги донеса там

а теа на главната са от перу и се казват llactaymanta

Link to comment
Share on other sites

Hi,sorry 4e malko kisno zahva6tam temata,no imah problemi s PC-to.Ne6toto,koeto az iskam da vi prepori4am e edin koncert,koito se e sistoql mislq v Polsha po slu4ai slun4evoto zatimnenie na 11 avgust('99 li be6e ili 2000).Ta tam ima nqkolko strahotni par4eta s indiqnskii motivi.Ne znam oba4e kak da gi namerite,i az samata gi tursq. :D

Link to comment
Share on other sites

Преди доста време - 7-8-9год имаше едни други индианци които свириха по улиците. Не знам даже дали не са и първите такива. Така или иначе един мой съученик който знаеше испански им беше приятел и той ми подари 2 касети. Казват се Renacer и също са перуанци. Едната касета е Tihuantisuyo доколкото помня и е перуански фолклор. Другата не помня как се казваше но е с популярни перуански песни. За жалост ги имам само на касета. Ако някой е навитак мога да му ги дам да ги прекара на MP3.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...