Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
zdrasteite hora!imam problem s puskaneto na subtitri koito sa rar-nati:(ne6to ne varviat!niakoi moje li da mi kaje kak da gi podkaram?probvah da gi razariviram i pak niama nikoi:(tova mi se slu4i s Hellboy i I,robot:(molia pomognete!

http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...ndpost&p=150075 Тези субтитри обикновено са на Английски

Link to comment
Share on other sites

Libertin. Филма е френски, ако някой има събс на бг или на английски ако може да ги качи или да даде линк.

 

П.П. Проверих в сайтовете в началото на темата но там ги няма.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми БГ субтитри за Donnie Brasco(1997) за 2 CD.Намерих едни в Унакс,обаче не са синхронизирани,а тези от Арената става една седмица вече не мога да ги сваля,защото някои файлове не мога да ги дърпам от там от известно време,явно има някакъв проблем със сайта.Ако някой може да ми пусне линк ще му бъда много благодарна. :)

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми субтитри за тоя филм Senior trip 1995 няма значение на какъв език са, но за предпочитане англ. :)

Просто ми трябва да имат таиминг. Спешно е pls!

Link to comment
Share on other sites

trqbvat mi subtitri za lolita 1997 versiqta 1 cd pls nqkoj ako ima ili znaekyde dajte link

:angry1  :angry1

Добре, че в първия постна тази тема "НЯМА" линкове за страници със субтитри иначе ти сам щеше да си ги намериш, ама като не сме съобразителни да ги сложим на видно място, та да се виждат от 1000000 км и преди да пускате request-и да си ги потърсите самички. Пробвай тези.

 

mafiot: Ще ги сложа в Replace/subtitles, за да може да се преместят при филма. Благодаря ти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам защо субтитрите не се слагат в папките на филмите ами трябва да се търсят някъде там в wareza? Много е неудобно :cry

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да качи субс за Harold and Kumar....pls в цялата мрежа не моа намера за него и ако можете ВЯРНИ субс за Dorm Daze :(

Link to comment
Share on other sites

Субтитри за In Good Company, може и на английски.

Link to comment
Share on other sites

Някои може ли да намери едно сериалче на име ВИП.Ако някои знае от де да го дръпна да казва.Аз при първа възможност ще го кача ако го намеря. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде има субтитри за Дони Браско(формата в уареза-DVDRip DivX ac3)?

 

P.S.почвам да тегля от дата-та формата,сори :)

 

Спешно търся субс на БГ за ПСИХО!! :)

 

в subs.unacs.bg има някакви,но не са с добър тайминг,някой ще може ли да ги синхронизира? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...