Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми даде точни субтитри за Тексаско Клане!Пробвах няколко качени и в Уареза ама винаги се разминава с говора.Или са по напред или изостават! :(

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да качи субтитри за Malcolm In The Middle seriala.В warez.ru и в subs.unacs.bg ги има,но до сега съм свалил три части от сериала и нито едни от субтитрите не ми тръгват :angry: .Дават ми все някакви грешки.Ако някой може да ми помогне как да ги подкарам или да ми каже от къде да си дръпна субтитри, които вървят ще съм мега благодарен

Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря никъде субтитри за Kindergarten.Cop.(1990)/. Някой случайно да знае нещо по въпроса

Ако имате желание да споделите субтитрите си с нас или просто да попитате някой дали случайно не са излезнали (след като сте проверили в долуоказаните сайтове), то тогава това е мястото за вас.

 

Преди да поискате субс, трябва задължително да сте проверели първо във Extratitles.to и subs unacs. След това пробвайте тези линкове и ако не намерите нищо на нито едно от тези места, значи няма и няма да има субтитри скоро, следователно не е нужно да рикуествате и да пълните форума излишно.

 

Връзки - Субтитри@subs.unacs форум

Връзки - Субтитри@FTL

Връзки - Субтитри@Аренабг

subtitles-plus.hit.bg

divxstation.com/subtitles

 

Повтарящите се request-и за субтитри се трият без предупреждение!!!

При системно нарушаване на това изискване, авторът на поста ще се наказва с предупреждение (warn).

 

За тези, които нямат желание да чакат за субтитри на най - новите филми и ги искат ВЕДНАГА щом излезне филма, то горещо им препоръчвам този сайт www.translateyourself.com  ;)

Сайта си работи перфектно и много Ви моля да не пускате мнения с критики към него, че не "бачкал" и че бил "развален". Вместо това вземете и вникнете в самото му наименование.

 

Как да си пуснем субтитрите, които са винаги в отделна папка с наименование "Subs" в папката на филма и са rar архив, който е над 1 МВ? За да си отговорим на този въпрос трябва да прочетем следното:

 

Как да рипнем DVD субтитрите - VOB, които са винаги в архив над 1 МВ и не могат да се отворят с нито една от познатите ни програмки за субтитри? (клик)

Link to comment
Share on other sites

4405.jpg

Ladder.49.DVDRip.XviD-DMT

 

Какво кара някой да се втурне в горяща сграда, когато всички бягат?

 

Защо пожарникарите оставят семействата си всяка сутрин, за да рискуват живота си заради непознати?

 

Стълба 49 е вълнуващ, напрегнат филм, който възвеличава обикновенните мъже, всекидневно подлагащи се на опасности. Филмът разказва историята на огнебореца от Балтимор (Хоакин Финикс), който израства от новобранец до опитен ветеран. Той дава всичко от себе си, за да се справи с предизвикателствата на рискованата си професия, заради която често прави компромиси със съпругата и децата си.

 

В работа си разчита на подкрепа от своя наставник и шеф Майк Кенеди (Джон Треволта) и другото си семейство – братската задруга в пожарната. Но когато Джон попада в клопката на най-ужасния пожар в кариерата си, собственият му живот и всичко, на което държи – семейство, достойнство, кураж – добиват истинско значение.

 

Докато колегите му от Стълба 49 правят всичко по силите си, за да го спасят, животът на Джак виси на косъм.

 

kino.dir.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...