Jump to content
BulForum.com

Ne moga otvarqm .bg i .net saitove i mirc


Nadya

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Ми на 13 съм ама аз не се занимавам с тва! Баща ми се занимава! Аз само съм написала темата и му казвам предложенията а пък тои си решава! Мерси на всички!:) И защо има значение на колко съм?

Link to comment
Share on other sites

mi kat za na4alo moe6 si ka4i6 tazi programa http://warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Ad-Aware...wsepersonal.exe

 

puska6 i tam q kara6 da scanira si4ki hardiskove

posle 6ti varne edin spisak i na nego dai samo next ili finish ili clean ne pomnq kvo be6e to4no

tva 6e ti mahne razni gadinki toest programki deto ti precakvat kompa i brauzera

 

tfa e

 

ps posle iskam celuvka po buzkata :>

Link to comment
Share on other sites

От къде си сигурен че е това проблема? Мерси се пак :)

 

ne moga da bada vaob6te siguren bez da sam sednal na tvoito pi si

 

moe i virus da ima6 ama 6ti napi6a v drug post kak sa deistfa za da si napraq o6te edna broika :]

Link to comment
Share on other sites

vij ama az ne predlagam makar sigurno da sam nai pe4eniq ot si4ki tuka ;)

 

drug 6e e qvno ama se 6e se nameri nekoi deto 6e vidi i oprai kompota /pc-to de/

 

ти не стига че си "най-печения" от всички ни, ми явно си и най-сладкодумния. а? ша си уредиш ли гадйето или не? чакаме развръзката. извинявам се за прекъсването. просто вкарвам коментара от страна на "простите не чак толкова печени" юзъри на форума. :) продължавайте с развитието на сагата. всички тръпнем с нетърпение. вижте само колко хора гледат темата.

 

Едит: ееееееееееееее. аз докато напиша поста.. то сагата приключи главоломно.

 

П.С. момичето е на 13.. може да и е гнусно да се целува.

Link to comment
Share on other sites

ти не стига че си "най-печения" от всички ни, ми явно си и най-сладкодумния. а? ша си уредиш ли гадйето или не? чакаме развръзката. извинявам се за прекъсването. просто вкарвам коментара от страна на "простите не чак толкова печени" юзъри на форума. :) продължавайте с развитието на сагата. всички тръпнем с нетърпение. вижте само колко хора гледат темата.

 

Ahahaha kakvi sa tiq gluposti?

Link to comment
Share on other sites

П.С. момичето е на 13.. може да и е гнусно да се целува.

 

На тия години не се занимават с такива глупости. Направо си пушат :) Да са живи и здрави :P

 

P.S. Тая тема е на принципа на цирка - събират се много хора да се смеят на други хора :)

Link to comment
Share on other sites

Скъпа, има един бутон-edit намира се в долния ъгъл на всеки твой пост. Приеми приятелския ми съвет и го ползвай !

 

А иначе се сетих и за още едно разрешение на проблема ти, но е свързано с финанси. Носиш си РС-то някъде(във фирма за продажба на компютри примерно) плащаш си и хората до 1-2 дена ти го оправят или ти връщат парите щтото немогат.(в който случай здраво си загазила)

 

А за тва, че форума не е чат ще кажа само, че е доста близо и има къде-къде по-глупави теми от тази, в които се пишат не по-малки глупости.

Link to comment
Share on other sites

Скъпа, има един бутон-edit намира се в долния ъгъл на всеки твой пост. Приеми приятелския ми съвет и го ползвай !

 

А иначе се сетих и за още едно разрешение на проблема ти, но е свързано с финанси. Носиш си РС-то някъде(във фирма за продажба на компютри примерно) плащаш си и хората до 1-2 дена ти го оправят или ти връщат парите щтото немогат.(в който случай здраво си загазила)

 

А за тва, че форума не е чат ще кажа само, че е доста близо и има къде-къде по-глупави теми от тази, в които се пишат не по-малки глупости.

 

Защо да натискам edit ? Не можах да разбера нещо! Колкото до съвета ти - не става! Те ще ми преинсталират Windowsa, а аз не искам! Тва ми е целта да го избегна, но мерси много! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...