Jump to content
BulForum.com

Ne moga otvarqm .bg i .net saitove i mirc


Nadya

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Nadya...oshte edin savet... eno kurs4e po kompiutarna gramotnost moje da ti pomogne malko...ne 4e tezi kursove u4at na eshto no vse pak... v denq v koito pusna temata q pusna 8 puti!!! i nito edin put ne ulu4i pravilnoto mqsto...kakvo tolkova ima da preinstalirash edin win?! do sega da se beshe opravil problema, as si prenstaliram XPto na mesec po 2 puti PONE...taka 4e ili preinstalirai wina ili stiga s taq tema..i as sum na gigabit kato teb i nqmam nikakvi problemi taka 4e kako se kazva "povredata E vuv vashia televizor! ;)

Povtorenieto se maha s vaprosnia buton EDIT

Link to comment
Share on other sites

Nadya...oshte edin savet... eno kurs4e po kompiutarna gramotnost moje da ti pomogne malko...ne 4e tezi kursove u4at na eshto no vse pak... v denq v koito pusna temata q pusna 8 puti!!! i nito edin put ne ulu4i pravilnoto mqsto...kakvo tolkova ima da preinstalirash edin win?! do sega da se beshe opravil problema, as si prenstaliram XPto na mesec po 2 puti PONE...taka 4e ili preinstalirai wina ili stiga s taq tema..i as sum na gigabit kato teb i nqmam nikakvi problemi taka 4e kako se kazva "povredata E vuv vashia televizor! ;)

Povtorenieto se maha s vaprosnia buton EDIT

 

 

Проблема е че не искам сичко което съм си качила - картинки песни клипове филми и така нататакк да замине някъде нали когато се преинсталира Уиндоуса се едно се изтрива сичко! А аз не искам тва! И за това се опитвам по някой друг начин! :)

Link to comment
Share on other sites

A kakto vsichki znaem, floodeneto vuv forum dava strahotni rezultati pri popravkata na pc-ta.

Nade, zashtoto vizhdam, che imash svobodno vreme, predlagam ti edno interesno chetivo: http://warezru.veno.biz/invision/index.php...topic=2383&st=0

 

Добре де кажи ми как да махна поврорението! С Едит само редактирам! Как да го изтрия питам?

Link to comment
Share on other sites

При преинсталиране на уиндоус се форматира само C: Ако харда е разделен на 1 тва е отделен въпрос, но ако oт C: преместиш всичко нужно в D: нищо няма да се изтрие, а само уиндоуса и инсталираните програми, които после се теглят за бързо. Иначе музика, филми, снимки, и някои игри няма да имат проблеми после

Link to comment
Share on other sites

При преинсталиране на уиндоус се форматира само C: Ако харда е разделен на 1 тва е отделен въпрос, но ако oт C: преместиш всичко нужно в D: нищо няма да се изтрие, а само уиндоуса и инсталираните програми, които после се теглят за бързо. Иначе музика, филми, снимки, и някои игри няма да имат проблеми после

 

При преинсталиране на Уиндоус НЕ Е задължително да форматираш дяла или харда. И да губиш каквото и да било. Ма какво ли разбирам аз та се обаждам - я какви помощници има... За нула време ще оправят на хората компютрите...

Link to comment
Share on other sites

Защо да натискам edit ? Не можах да разбера нещо! Колкото до съвета ти - не става! Те ще ми преинсталират Windowsa, а аз не искам! Тва ми е целта да го избегна, но мерси много! :)

 

Не задължително да го преинсталират. Освен това там хората ако искаш ще преместят важните ти неща -филми,снимки, музика на техен хард и после ще ти ги върнат. А може да имаш вирус или нещо друго което може да се оправи и без преинсталация. Просто във този топик едва ли някой ще ти помогне достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо заради неработеща мрежа трябва да се преинсталира Windows-а. Няколко команди от Dos Prompt-a са достатъчни да се разбере какъв е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо заради неработеща мрежа трябва да се преинсталира Windows-а. Няколко команди от Dos Prompt-a са достатъчни да се разбере какъв е проблема.

 

 

Kakvi komandi imash predvid?

Link to comment
Share on other sites

Kakvi komandi imash predvid?

 

Ми то ако не ги знаеш то не знаеш и как да ги ползваш но все пак ето ти основните:

 

ping, ipconfig, tracert

 

ПП. Възпожно е обаче ICMP пакетите да са блокирани от доставчика ти.

Link to comment
Share on other sites

Ми то ако не ги знаеш то не знаеш и как да ги ползваш но все пак ето ти основните:

 

ping, ipconfig, tracert

 

ПП. Възпожно е обаче ICMP пакетите да са блокирани от доставчика ти.

 

@Absent айде прочети цялата тема за да ти се изясни тя на колко е ясно с компютрите и тогава да даваш съвети от този род и без това останалите достатачно е хвърлиха в размисъл :huh: имайте малко милост към детето :)

 

@Nadya след като бащати се занимава с "подръжката" на машината просто му кажи да звънни на телефона на доставчика ви на интернет да си кажи проблемите и хората ще му кажат какво да направи ;)все пак затова им се плаща :)

Link to comment
Share on other sites

@Absent  айде прочети цялата тема за да ти се изясни тя на колко е ясно с компютрите и тогава да даваш съвети от този род и без това останалите достатачно е хвърлиха в размисъл :huh:  имайте малко милост към детето :)

 

@Nadya след като бащати се занимава с "подръжката" на машината просто му кажи да звънни на телефона на доставчика ви на интернет да си кажи проблемите и хората ще му кажат какво да направи ;)все пак затова им се плаща :)

 

Da tova i shte napravi! Little mersi se pak! I da predlagat! Az samo 4eta ba6ta mi misli po vaprosa! Toi dnes shte se obadi pak da vidim...

Link to comment
Share on other sites

Toi dnes shte se obadi pak da vidim...

Sakan...nedej, che njama nikoga da svarshim. :P Otdavna ne bjah popadal na takava 'interesna' tema "s razvitie". :D Nade, kakto si tragnala skoro shte me minesh po broj postove, makar da si tuk ot njakolko dena. Shto ne probvash da pusnesh samo edin post, posle da pishesh v nego Edit 1 ; Edit 2 ; ...., a nie shte go sledim mnogo vnimatelno i shte pishem pod nego. :)

 

P.S. A "backspace" butona sashto varshi rabota kato polzvash edit-a.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем, който не мога да разреша сам. Нуждая се от помощ.

Не мога да стартирам нито един сайт - .bg и .net. Не мога да стартирам mIRC, абе изобщо голяма мъка. Повечето .com сайтовете се отварят без проблеми.

Някой знае ли отговора на тази загадка? :(  Ако знаете моля напишете в тази тема ще сме ви благодарни :)

hmm..tva nqkoi sigurno go e zabelqzal i e pital za nego no nemojah da namerq...nqkakvi predlojeniq?! ;)

tq/toi/to nqma da mine teb po postove mi sled 1 sedmica, max 2 shte zadmine i dreamer...she stane i tq admin eehh...koito moje go moje :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

hmm..tva nqkoi sigurno go e zabelqzal i e pital za nego no nemojah da namerq...nqkakvi predlojeniq?! ;)

tq/toi/to nqma da mine teb po postove mi sled 1 sedmica, max 2 shte zadmine i dreamer...she stane i tq admin eehh...koito moje go moje  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Аз-още първия път. Правописна грешка, знам ли.

А иначе, вие явно завиждате, че момичето има 11.4 поста на ден. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...