Jump to content
BulForum.com

Coinbase


black_ice

Recommended Posts

Трябва да ти пише.

 

Трябва да си снимаш двете страни на личната карта с приложението за  телефона. Мисля, че изискваха и доказване на адрес, като им пратиш документ за сметка (ток, мобилен телефон, интернет, телевизия, вода), където има твоите имена и адреса от личната карта.

Link to comment
Share on other sites

Опитах, но не става. Нямам нищо на мое име поради други причини освен интеренет услуга, която се ползва на настоящ адрес, а не по лична карта

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, black_ice said:

Опитах, но не става. Нямам нищо на мое име поради други причини освен интеренет услуга, която се ползва на настоящ адрес, а не по лична карта

 

За коя верификация говориш за първата или тази когато искат сега, защото май смениха адреса на фирмата (или нещо подобно). Револют ползваш ли? Мисля, че ставаше с някакво платежно от там :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, black_ice said:

Опитах, но не става. Нямам нищо на мое име поради други причини освен интеренет услуга, която се ползва на настоящ адрес, а не по лична карта

 

И какъв е проблема да си направиш фактура, която ти върши работа?

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2020 at 7:59 PM, w00x said:

Трябва да ти пише.

 

Трябва да си снимаш двете страни на личната карта с приложението за  телефона. Мисля, че изискваха и доказване на адрес, като им пратиш документ за сметка (ток, мобилен телефон, интернет, телевизия, вода), където има твоите имена и адреса от личната карта.

Аз пробвах с извлечние и сметки, но при мен всичко е на български език и не ме одобряват. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2020 at 10:50 PM, plameni said:

 

И какъв е проблема да си направиш фактура, която ти върши работа?

image.thumb.png.faa2aa640ee52dcc836ad1dc8d5c5777.pngНе виждам в кое може да се сложи фактурата.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Slak said:

Аз пробвах с извлечние и сметки, но при мен всичко е на български език и не ме одобряват. 

 

 

Аз им изпратих документа от Coolbox и ме одобриха.
В eToro не ми приеха документа от Coolbox и трябваше да им изпратя фактура от Теленор. С нея ме одобриха.

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Аз им изпратих документа от Coolbox и ме одобриха.
В eToro не ми приеха документа от Coolbox и трябваше да им изпратя фактура от Теленор. С нея ме одобриха.

Пробвах с фактура от теленор, но не ме одобряват и с нея

Link to comment
Share on other sites

Егати. Пиши им да ги питаш какъв им е проблема с теб. :D Това си е направо целенасочено! :) 

Зарежи ги тия кожодери. Много са им високи таксите. Регистрирай се в eToro или в Binance.

Link to comment
Share on other sites

Под "да си направиш фактура, която ти върши работа", имах предвид леко да модифицираш някои документ, разпечатваш (за предпочитане цветно), сгъваш на три (като за поставяне в плик), разгъваш, снимаш с телефон и готово...

Фактурите на Кулбокс например, са удобни за целта, защото с много малко модификации стават 100% двуезични. И понеже има думичката HOME, минават в графата Utility Bill

Преди три години така открих сметка в една латвийска банка.

Някъде не признават фактури от мобилни оператори и затова може би са отхвърлили тази от Теленор.

Онлайн банкирането ти няма ли версия на английски език? Извлечението или Statement-а обикновено излизат почти готови или пак с малко модификации вършат работа.

 

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че им свалих мобилното приложение и там въобще не споменават за верификация :laughing: Сега ще изчакам крайната дата да видим дали ще ми ограничат акаунта. Въпроса е, че приложението, което ползвам плаща само в coinbase

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, black_ice said:

Интересното е, че им свалих мобилното приложение и там въобще не споменават за верификация :laughing: Сега ще изчакам крайната дата да видим дали ще ми ограничат акаунта. Въпроса е, че приложението, което ползвам плаща само в coinbase

 

Не са забравили. Така че по - добре си я направи. При мен скорo пак ми искаше верификация. Ползвах си приложението, но през сайта не можех да се логна.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Не е по темата, но да питам. С какво койнбейс е по-добра платформа от бинанс ?

Осигуряват ли гарантирано възстановяване на койни при да го наречем... авария ?

Link to comment
Share on other sites

On 11/24/2020 at 4:53 PM, Slak said:

image.thumb.png.faa2aa640ee52dcc836ad1dc8d5c5777.pngНе виждам в кое може да се сложи фактурата.

Пробвах със документ за тока,телефон и банка но не става We couldn’t verify your identity. Please try again. After you’re verified, you’ll get access to all other account features, including buying and selling crypto. You have until November 16 2021 to verify before your account will be subject to offboarding                    Адресът ви не можа да бъде потвърден. Уверете се, че документът е четлив, включва вашето име, адрес и дата в първите 7 страници. Също така, моля, уверете се, че документът, който изпращате, съвпада с избрания от вас тип документ.

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2020 at 7:59 PM, w00x said:

Трябва да ти пише.

 

Трябва да си снимаш двете страни на личната карта с приложението за  телефона. Мисля, че изискваха и доказване на адрес, като им пратиш документ за сметка (ток, мобилен телефон, интернет, телевизия, вода), където има твоите имена и адреса от личната карта.

 Пробвах със документ за тока,телефон и банка но не става We couldn’t verify your identity. Please try again. After you’re verified, you’ll get access to all other account features, including buying and selling crypto. You have until November 16 2021 to verify before your account will be subject to offboarding                    Адресът ви не можа да бъде потвърден. Уверете се, че документът е четлив, включва вашето име, адрес и дата в първите 7 страници. Също така, моля, уверете се, че документът, който изпращате, съвпада с избрания от вас тип документ.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Radi12 said:

 Пробвах със документ за тока,телефон и банка но не става We couldn’t verify your identity. Please try again. After you’re verified, you’ll get access to all other account features, including buying and selling crypto. You have until November 16 2021 to verify before your account will be subject to offboarding                    Адресът ви не можа да бъде потвърден. Уверете се, че документът е четлив, включва вашето име, адрес и дата в първите 7 страници. Също така, моля, уверете се, че документът, който изпращате, съвпада с избрания от вас тип документ.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

 

Документа, който трябва да им предоставиш трябва да е на английски език. С документ на Български няма да стане. Ако случайно имаш Revolut може да им пратиш Statement от някоя покупка, но и то трябва да е на Английски език (ако не се бъркам, ако револют ти е преведен на Български всички бележки са на Български). Ако пак не стане пиши на съпорта, защото има силна вероятност да си объркал адреса, когато си попълвал информацията. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Radi12 said:

 Пробвах със документ за тока,телефон и банка но не става We couldn’t verify your identity. Please try again. After you’re verified, you’ll get access to all other account features, including buying and selling crypto. You have until November 16 2021 to verify before your account will be subject to offboarding                    Адресът ви не можа да бъде потвърден. Уверете се, че документът е четлив, включва вашето име, адрес и дата в първите 7 страници. Също така, моля, уверете се, че документът, който изпращате, съвпада с избрания от вас тип документ.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

 

Screenshot_6.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...