Jump to content
BulForum.com

Neosat - нов оператор в България


Recommended Posts

Може би някой вече са разбрали, че стартира нов сателитен оператор който ще се конкурира с Bulsat.

В момента имат два месеца тестови период, без да се обвързваш по никакъв начин. Повече информация може да прочетете тук

Пействам тук мнението ми от един друг форум:

 

Преди малко ме прекараха и мен. Мойте две стинки vs ИПТВ от Кулбокс.

Плюсове:

1) Повечето HD канали
2) Евентуалната отказоустойчивоста на услугата, защото не е свързана с интернет.

Минуси (лично за мен):

1) Чинията която трябва да бъде монтирана все някъде
2) Приемника вече казаха за функцийте, но спрямо кулбокс е идея по-лагнат когато се сменят каналите

Лично аз не виждам разлика в HD каналите, като се вземе в предвид, че Neosat е към Panasonic плазмата, другият ТВ е бюджетен 4к Samsung
Момчетата бяха много пъргави и монтажа мина за 20тина минути. Чисто пожелателно, ако някой от фирмата чете форума - дайте им едни калцуни и маски. Прави добро вчепетление icon_wink.gif (мнение на база посещение от други техници)

В момента са активни всичките допълнителни пакети

П.С. Ако някой го интересува нещо конкретно (без какво има в приемника spiteful.gif ), нека пита. Хинт - 18 п*рно канала goX.gif

 

ZJ0PmTP.jpg

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Само да ви питам имате ли проблеми с Балканика ХД на 12417Х много ми накъсва сменях ф-конектори , конветори сигнала на всички останали транспондери е

 

92 процента сила 100 качество , само на тоя пак е толкова ама много сече пискелизира,но не е от фконектори и от конветори ,антената ми е офсетна 1 метър център 1.9Е.

 

възможно ли е да е смущения от 5 Джито на мобилните оператори има 2 клетки срещу мен и зад мен.

 

преди имах подобен проблем с антена на 7Е като я преместих по далеко от видимоста с моб антена , каналите които изобщо сечеше сигнала и нямаше сигнал грейнаха и се гледат идеално ?!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...