Jump to content
BulForum.com

Терасата...


velvet_underground

Recommended Posts

...тераса rox!! ;) ....особено нощем...направо си е място за медитация

Link to comment
Share on other sites

На терасата.... обичам да седя на терасата преди да си легна да спя, да гледам през прозореца, особено защото е тихо и в повечето случаи хладно. Кеф ми е и през деня да поседявам понякога, но тогава седя повече на прозореца. Терасата също е добро място да излезеш с телефона, за да може да се чува нещо изобщо.

Link to comment
Share on other sites

V predishnoto mi jilishte imahme 2 terasi s masi i pejki(tip "gradinska mebel") i mnogo zelenina. Prez ljatoto....djin-tonik....birichka.....eehhh...spomeni. V segashnoto mi jilishte njamam nito edna. :( No pak imam dosta zavedenia na krachka ot nas (jiveja blizo do glavnata). A i za kompensacia na vilata imam 3 br. :)

Link to comment
Share on other sites

На терасата.Това е мястото, на което се освобождавам от негативната енергия. Едната (тераса) я премахнахме за сметка на кухнята, но пак цялата е остъклена и се открива много яка гледка към х-л Сант Петербург. Освен това, когато реша да си лягам кам два три часа, ми е приятно да излизам на терасата - няма жива душа и подухва лек ветрец. Тогава сядам на на една изтърбушена ламарина и гледам звездите. Голяма зарибявка е!!! Пробвайте-съвет от мен. :punk

Link to comment
Share on other sites

На терасата.Това е мястото, на което се освобождавам от негативната енергия. Едната (тераса) я премахнахме за сметка на кухнята, но пак цялата е остъклена и се открива много яка гледка към х-л Сант Петербург. Освен това, когато реша да си лягам кам два три часа, ми е приятно да излизам на терасата - няма жива душа и подухва лек ветрец. Тогава сядам на на една изтърбушена ламарина и гледам звездите. Голяма зарибявка е!!! Пробвайте-съвет от мен. :punk

 

EEeeeee ние много се събрахме около санкт петербург ве...за мойта тераса няма да говора....от най свежите е....гледка към целия град (но без санкт петербург) обаче е много студена :(

Link to comment
Share on other sites

i az da se vkliu4a v temata :) na moita terasa pravihme remont minaloto lqto i q napravihme taka 4e ve4er kato sednesh da ne ti se stava :) 2 meki stola s 1 masi4ka za pitieta mejdu tqh opunal si se i gledaj zvezdite

 

P.S. vednaj zaspah na terasata oba4e stana hladno i si otidoh v moita staq :)

Link to comment
Share on other sites

ZA KVO SA VI TIA TERASI  :blink:

PO SI E GOT V DVORA NA KASTI4KATA :)

И трябваше ли да викаш толкова силно? Верно си е гот. Аз ако имах дворче, цял курник щях да направя, 5 лехи с домати, праз, лук, нямаше едно прасенце, като сега на терасата, ами три щях да гледам, картофки 2 лехи щях да сложа :rolleyes: бе друго си е дворчето с нужника B)

Link to comment
Share on other sites

още малко и "terasa fan club" ще основете we... Да не повярва човек, аз пък не виждам нищо особено в нито една от двете тераси дет имаме (като изключим съседките, естествено :P )

Link to comment
Share on other sites

още малко и "terasa fan club" ще основете we... Да не повярва човек, аз пък не виждам нищо особено в нито една от двете тераси дет имаме (като изключим съседките, естествено :P )

I az misla taka.Taia tema e mnogo tapa deto sa ia postnali.

Link to comment
Share on other sites

защо да е тъпа? има хора, които мислят малко по-разично. за мен тераската е място за отдих и размисъл. яко ми е там, защо да няма такава тема, щом има и други хора, които им харесва терасата? много ограничено мислиш.

Link to comment
Share on other sites

ДА ЖИВЕЕ ТЕРАСАТА :punk .Вярно е тя е многофункционална-става за готвене,изтягане,съхнене,пушене,пушкане B) ,осамотяване,лозарстване,земедлстване и много други неща.Но мен ме кефи терасата имам страхотен изглед от нея. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...