Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте таблет


Ghetto_Freak

Recommended Posts

Здравейте 

 

Търся таблет с цена до 350 BGN. Това даже е над тавана, но от търсенето това е минимума за 2рам. 

Спрял съм се на Хуавей Т5 на цена от 339 лева.

 

Дайте мнения за други модели и прочие.

Link to comment
Share on other sites

До преди време ползвах iPhone & iMac, но сега искам да видя малко отстрани как изглежда картинката. 

iPad-а излиза извън бюджета ми за нов, а втора употреба стига до 3-ка, която вече мисля не се поддържа.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да вземеш Мини 4 за този бюджет.

 

iPad OS е много по-домислена от Андроид на таблети. И това го казвам като Андроид фен. За телефон никога няма да взема Айфон, както и за основен компютър няма да взема Макбук (имам Макбук просто ей така, ако ми се наложи да ползвам лаптоп за нещо и да имам досег с MacOS). Но за таблет не бих взел нищо различно от айпад. 

 

Таблетите с Андроид в този бюджет също не струват. Страшно бавни и мудни са. Ако искаш нещо качествено се приближаваш до цената на айпад.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Здравете, използвам темата на Ghetto_Freak за да задам същия въпрос. Таблета ще е за внука което предопределя да е с андроид - детето си е свикнало с гугъл сторето. Колебая се между Huawei MediaPad M5 lite и SAMSUNG TAB A 2019. Бюджета ми е около 500 лева но може да се увеличи ако си струва. Ако има и друг по добър избор ще се радвам ако някой сподели.

 

Пътьом имам и още един въпрос. Препоръчайте сервиз или човек за ремонт на таблети че ми се понасъбраха проблемни. Става дума за поправка на power бутона на стария таблет на внука - хваща все по трудно и става невъзможно пускането и спирането. Имам и един ASUS под Windows който е за смяна на usb порта и за проверка на card reader-а. Рийдъра се появява в мениджъра на на устройствата но не чете картите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...