Jump to content
BulForum.com

Cellebrum.com


ROBIN

Recommended Posts

Ъъъъ,Shmi ,Shumacher , hodi napravi niakoia obikolka i ostavi misleneto na profesionalistite (ne viziram sebe si,az ne moga da mislia,ne se i opitvam).Ta po temata - ne sa +/- niakoi iuzer ,dosta poveche se - nima ne znaesh kolko burzo se razprostraniava informaciata ,osobeno po internet... I shtom smiatash ,che ot chujbina polzvat usileno podobni bezplatni site-ove , vlez v niakoi chujd forum i popitai za takuv? Posle mi pusni na PM otgovoryt im  :D  :rolleyes:

 

 

Абре, +/- някой юзър го казах съвсем образно. Имам в предвид, че на общия фон България е малка страна и едва ли ще претоварим сървърите им :Р Сеш са? И не ми говори, че на запад такива сайтове не се ползват. Едно на ръка, че авантата си е аванта на всякъде и второ, че ако не си забелязалa този сайт има безплатен брой SMS-и само в началото, после се иска заплащане. Виж - ако Глобул спрат този номер е друго нещо. Но нека не бъдем егоисти в края на краищата.

И още нещо - nick-а ми няма нищо общо с Шуми :о)

peace :punk

Link to comment
Share on other sites

Абре, +/- някой юзър го казах съвсем образно. Имам в предвид, че на общия фон България е малка страна и едва ли ще претоварим сървърите им :Р Сеш са? И не ми говори, че на запад такива сайтове не се ползват. Едно на ръка, че авантата си е аванта на всякъде и второ, че ако не си забелязалa този сайт има безплатен брой SMS-и само в началото, после се иска заплащане. Виж - ако Глобул спрат този номер е друго нещо. Но нека не бъдем егоисти в края на краищата.

  И още нещо - nick-а ми няма нищо общо с Шуми :о)

  peace  :punk

 

има... ама само 8. преди бяха 500. Сеш ли са?

Link to comment
Share on other sites

има... ама само 8. преди бяха 500. Сеш ли са?

 

 

И според тебе т'ва е щ'от бай ти Кирил от съседната махала е взел да праща повече SMS-и на Пена съседката ли?! Спорът е излишен.

Link to comment
Share on other sites

И според тебе т'ва е щ'от бай ти Кирил от съседната махала е взел да праща повече SMS-и на Пена съседката ли?!  Спорът е излишен.

 

ами всъщност е точно за това. защото сайта преди пращаше за 10 секунди sms-a. после го видях в един форум.. почна да се бави по 2-3 минути. после всички почнаха да го ползват, започна да се бави по 30-40 минути даже да не пристига понякога и изведнъж страницата спря и след 2 дена пак тръгна с намален брой кредити и увеличен брой кредити за изпращането на 1 sms.

Link to comment
Share on other sites

ами всъщност е точно за това. защото сайта преди пращаше за 10 секунди sms-a. после го видях в един форум.. почна да се бави по 2-3 минути. после всички почнаха да го ползват, започна да се бави по 30-40 минути даже да не пристига понякога и изведнъж страницата спря и след 2 дена пак тръгна с намален брой кредити и увеличен брой кредити за изпращането на 1 sms.

 

 

B) :rolleyes: :woot :lol: :bgrin: :)

Link to comment
Share on other sites

elementarno Watson ,site-a shte prosushtestvuva poveche vreme ,blizko e do akula...

...i ostavi misleneto na profesionalistite (ne viziram sebe si,az ne moga da mislia,ne se i opitvam)...

Хем близко до акъла, хем не можел да мисли. Човека с тоалетните комплекси, вземи реши на умен ли ще се правиш или на тъп. А изказването ти за комплексите и къде ги избиваш ме кара да смятам, че мирогледа ти се ограничава с преживяванията в кухнята и тоалетната. А и освен това, как мога да си изкарам документ за професионален мислител? Или за човек, който мисли професионално? Щото нали мисленето за професионалистите било. И какво означава професионалист? Да не би да има такава специалност в училищата или университетите? Не ти пожелавам да можеш да се погледнеш отстрани, защото може да е пагубно за твоя личен микро-космос.

А иначе по темата, хора, в час ли сте, или поне тези от вас, които смятат, че първо, ще успеят да укрият една интернет-аванта и второ, че това ще помогне кой-знае колко? И ако считате, че сте в час (уверен съм, че е така) - вярвате ли си ?

:]

Link to comment
Share on other sites

elementarno Watson ,site-a shte prosushtestvuva poveche vreme ,blizko e do akula...

...i ostavi misleneto na profesionalistite (ne viziram sebe si,az ne moga da mislia,ne se i opitvam)...

Хем близко до акъла, хем не можел да мисли. Човека с тоалетните комплекси, вземи реши на умен ли ще се правиш или на тъп.

Uvajavam jelanieto ti da se pravish na ostroumen i interesen , no kolkoto i da se opitvam da buda toleranten , shte triabva da ti oponiram... Ti ako si mislish ,che tova da imash akul e niakakvo paranormalno iavlenie... hodi procheti malko knijki po biologia i anatomia... :lol: Shto se otnasia do misleneto - kachestvenata misul e dosta nedostijimo ,"profesionalno" poniatie ,do chieto raztulkuvane ti skoro dori niama da se dokosnesh sudeiki po nachina ti na razsujdenie.V osnovite na kachestveno misleshtia chovek leji toleransut i osmislianeto na hiliadi gledni tochki

 

Mikro,ne ,ami makro-kosmosut mi e dosta obshiten ,iavno po obshiren i ot tvoia ,zashtoto na men ne mi se nalaga da se sebeiztukvam chrez stihopletnichestvo v niakakvi forumi i irc kanali...

 

Mirogleda mi opredeleno v goliama stepen se svurzva s xraneneto mi.s toaletnata ne - tia e prosto nujen otvod... no s xraneneto -Da, chrevougodnik sum.S legloto mi sushto -prekarvam sredno po 10 chasa dnevno tam.

 

I o,da,viarvam si.Az uspiax da ukria site-a tochno tolkova vreme ,kolkoto mi beshe nujno.Veche dori ne znam raboti li ,zashtoto ot niakolko meseca ne go polzvam.Dori i da raboti , 100% shte posledva sudbata na infan.ru i mnogo drugi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...