Jump to content
BulForum.com

Mystery?


Valkyre

Recommended Posts

гледайте числото 54. винаги се пада символа там. всичко си седи същото.. само символа който може да се падне седи същия. вижте символа на 54 и вижте че този същия символ е на всяко число което може да се падне. всяко число което може да се получи като извадите от вашето число (xy), числото което представлява сбора на двете цифри (x+y=z). xy-z=символчето. пробвайте със всяка цифра. има точно 15 символа който покриват всичките възможности и се сменят постоянно. така че топката вади винаги вашия символ.. по простата причина че която и цифра да изберете.. символа е един и същи. Get it?

Link to comment
Share on other sites

Мне точно. Не излиза един и същи символ и когато карам по random вади верния в 7 от 9 случая. Ако както казваш се появяват по random е доста голям процент.

Link to comment
Share on other sites

Хехе , аз това го знам отдавна и майка ми в началото беше доста шашната как става , и че можело да бъде магия :) Много бе разочарована след като още на 2рия път й казах какъв е номерът :) / между другото първият път и аз се шашнах ;) /

 

Добре ето ви обяснението . Пробвате например с 10 - 10 -1 = 9 , 11 е пак 9 ,защото сумата ,която трябва да извадите се качва с единица , също както и числото /11-2=9/ Така всичките числа до 20 се покриват с 9-ката и символа зад нея. Следва 18 , следващото е 27 и така нататътка -аз мога да позная ,че числата ви са едно от следните : 9 , 18, 27, 36 ,45 ,54, 63 ,72 ,81 ,90 ,99 - не съм ли магьосник ;) - сега вижте ,че всички тези числа имат 1 и същи символ :)

Успех

П.С. w00x , аз те разбрах , споко ;)

Link to comment
Share on other sites

Мне точно. Не излиза един и същи символ и когато карам по random вади верния в 7 от 9 случая. Ако както казваш се появяват по random е доста голям процент.

 

прочети пак какво написах.

нищо не съм казал за Рандом.

 

Хехе , аз това го знам отдавна и майка ми в началото беше доста шашната как става , и че можело да бъде магия :) Много бе разочарована след като още на 2рия път й казах какъв е номерът :) / между другото първият път и аз се шашнах ;) /

 

Добре ето ви обяснението .  Пробвате например с 10 - 10 -1 = 9 , 11 е пак 9 ,защото се качва с 1 , така ,че всичките числа до 20 са 9 , следва 18 , следващото е 27 и така нататътка -аз мога да позная ,че числата ви са едно от следните : 9 , 18, 27, 36 ,45 ,54, 63 ,72 ,81 ,90 ,99 - не съм ли магьосник ;) - сега вижте ,че всички тези числа имат 1 и същи символ :)

Успех

 

баш каквото исках да кажа и аз. :)

Link to comment
Share on other sites

Izobshto ne razbrah kvo stava i kade e interesnoto tuka ? Ia nqkoi da me svetne ot kvo trqbva da se shashna cukam na nqkvi chisla ? i kvo ?

Link to comment
Share on other sites

Уж , само уж , чрез магия познава символа на числото , което си избрал / не точно на него , а на изменения му вариант/ ... Това "познаване" става чрез кликане на голямата / но не гигантска / топка /ще ми се да кажа за боулинг :) / горе в ляво / ако не се лъжа беше там / ... Еми това е - enjoy the maths :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...