Jump to content
BulForum.com

Проблем със стрийминг на SAMBA споделени файлове


w00x

Recommended Posts

w00x, по принцип тези възможности, които описваш, ми е ясно, че ги има.

Но никога не съм намирал особен смисъл от цялото това нещо, даже винаги съм изключвал онлайн търсенето на инфо за филми сериали и т.н.

Имам 100, (и 200 да са) филма... влизам, намирам по 1-2 нива папки, пускам и гледам дадения филм. Повече от това не ми е нужно и някак не виждам защо би ми било нужно, след като това Не е онлайн библиотека от хиляди филми като Нетфликс да кажем, а е локална, която аз съм свалял избирателно така или иначе ;) . Да не говорим за сериалите, за които е кристално ясно кой какъв е, понеже ги гледаш и следиш така или иначе (да не говорим че не обичам да следя и гледам паралелно повече от 1-2 сериала по разбираеми причини).

Разбирам, че има различни хора, които се кефят на различни неща. За мен, практично е семплото, без излишни (за мен) неща, които повече ме натоварват. Пробвал съм Plex - тежка и голяма работа и не ми хареса хич. Затова навремето останах на Serviio. В последния мисля, че имаше и къстъм "папки", в които да си нареждаш филмите. Ползвах го няколко години и аз. Но от 2г. вече всичко ми е на сървъра и си гледам локално от него на ТВ съдържанието.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...