Jump to content
BulForum.com

Prodavam NOKIA 6600


Recommended Posts

Prodavam Nokia 6600 v otli4no sastoqnie ...1va raka telefona e unikat ima celiq softwer sa6testvuva6t za nego (ultramp3 player, Crystalplayer +compresing cd edin film ot 700mb go pravi 70-80mb playera 4ete si4ki formati i sub, Real irc 1.08 istinska mirca ....,msn icq.....,Goboy imulator si4ki igri za game boy ne6to kato MAME32.....,Eticamcoder zapis na video s zvuk spored pameta na memory card...ina4e zapisva samo 10 sec.....,FotoFX 10x zoom ina4e e 2x.....,Zipman ......,Magicfoto....nai unikalnata programa po princip camerata na telefona e VGA 680x440.....as s programata pravi snimki s 1024x768 unikalni vadil sam si v foto ......,Opera real internet explorer.........i o6te mnogo drugi glezotiiki nqma takaf telefon i nqma i da ima:pPp mislq 4e spokoino moga da mu poiskam 500lv moje i da se komentira!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

breiii ti li si go izmaistoril.. q napravi i na men edin takav unikat :bgrin:

 

 

Ami moje i taka da se kaje "umnio".... tozi softwer ne e bez pari i turdno se namira dori i ot "hakeri"...moita nokia ne moje da se sravni s druga 6600 kato sa novi nqmat po4ti nikvi extri nitio mp3 nito movie player ni6ti4ko dane govorim za irc i tnt

Link to comment
Share on other sites

krasimir4o май много си харесва телефона! Такова мнение не може да бъде обективно... Просто няма как!

(ще се въздържа от въпроса защо продава "най-великия телефон на Земята")

Link to comment
Share on other sites

А-а-а на теб май не ти се иска да го продаваш,а?Последно?500 лева ли му искаш?Или просто отвори тема да се изфукаш какъв телефон имаш? :angry:

Link to comment
Share on other sites

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, ПРОЧЕТЕТЕ

 

KILLERINCHO

Предупреждавам за последно хората който не спазват правилата в секцията buy/sell ! Да постват само тези които имат реален интерес към предлаганото в момента. Коментари от сорта на "тва е толкова пари на руския пазар" са крайно нежелателни. Всеки излишен пост ще бъде изтриван, а човека пуснал поста много бързо ще успее да събере нужните му 100% warn за да спечели голямата награда - бан за неопределено време ! Спазвайте правилата за да е мирно и тихо всичко ! Това е свободен пазар и всеки има право да предлага каквато сметне за необходимо цена !!! Това е последно предупреждение да не кажете после ама някой ми изтри поста и ме банна без да ми каже. Ето казвам ви ! Enjoy

 

Какво от единствената пинната тема в Buy/Sell не сте разбрали?Или може би сте я пропуснали?Ето какво пише в нея, припомнете си.Аман от разбирачи и философи!

П.С.

Teddy-King айде пробвай да не бъдеш на всяка манджа мерудия и разбиращия от всичко.Може би така ще станеш малко по симпатичен на доста хора.

Link to comment
Share on other sites

/offtopic:

N00KiE, не знам как се става модератор, ама ще взема да те предложа за такъв, ще знаеш. Гледам, бая мерак имаш.

 

Извинете за offtopic-а

Link to comment
Share on other sites

Ami moje i taka da se kaje "umnio".... tozi softwer ne e bez pari i turdno se namira dori i ot "hakeri"...moita nokia ne moje da se sravni s druga 6600 kato sa novi nqmat po4ti nikvi extri nitio mp3 nito movie player ni6ti4ko dane govorim za irc i tnt

 

не че нещо... ама чак пък толкова хвалби за тоя телефон.. не е чак толкова перфектен.самия телефон не е толкова перфектен. един пакет софтуеар не може да го промени. пък и не че нещо.. ама тия програми не се търсят от "хакери". аз мога да ги намеря.. нищо че не съм хакер. а сега се успокой малко. и още един съвет.. не е много умно да обиждаш потенциални купувачи.

Link to comment
Share on other sites

/offtopic:

N00KiE, не знам как се става модератор, ама ще взема да те предложа за такъв, ще знаеш. Гледам, бая мерак имаш.

 

Извинете за offtopic-а

 

 

/оффтопик

 

Нужно ли е да съм модератор за да си дам мнението ?Магнитните наколенки на Др. Ливайн(на когото все още не съм си намерил снимка от нета.Ако знаете къде има - ПМ!!) да не би да правят 100% от това което споменават в телевизонната реклама?Всеки има право да си рекламира стоката както си иска все пак, нали?Пък този който копува си прави сметката.Ако ти отвориш хранителен магазин,дойте ти клиент и ти почнеш да си рекламираш пресните кренвирши на някой клиент, как ще се почувстваш ако някой от клиентите почне с приказките да ти убеждава потенциалния клиент: " А бе, луд ли си!Еди къде си са 20 ст. по евтини, а и тия не са пресни!", кажи ми какво ще направиш?Ще стоиш и ще слушаш само?E, поне малко не се ли усещате,мама му стара, че е некоректно най-малкото?

Link to comment
Share on other sites

Prodavam Nokia 6600 v otli4no sastoqnie ...1va raka telefona e unikat ima celiq softwer sa6testvuva6t za nego (ultramp3 player, Crystalplayer +compresing cd edin film ot 700mb go pravi 70-80mb playera 4ete si4ki formati i sub, Real irc 1.08 istinska mirca ....,msn icq.....,Goboy imulator si4ki igri za game boy ne6to kato MAME32.....,Eticamcoder zapis na video s zvuk spored pameta na memory card...ina4e zapisva samo 10 sec.....,FotoFX 10x zoom ina4e e 2x.....,Zipman ......,Magicfoto....nai unikalnata programa po princip camerata na telefona e VGA 680x440.....as s programata pravi snimki s 1024x768 unikalni vadil sam si v foto ......,Opera real internet explorer.........i o6te mnogo drugi glezotiiki nqma takaf telefon i nqma i da ima:pPp mislq 4e spokoino moga da mu poiskam 500lv moje i da se komentira!!!!! :punk

 

Сумати глупости написа, а пропусна едиствените важни неща - гаранция има ли , колко време е ползван и с колко допълнителни карти ще го дадеш.

Аз се интересувам от телефона, безплатния софтуер можеш да си го задържиш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...