Jump to content
BulForum.com

Карти Yu Gi Oh


Recommended Posts

Айде давайте идеи, че малкия ми наду главата за тия карти.

Имало ги в една книжарница в Тракия, но бяха свършили, при това нямало повече да доставят там - което мен лично безкрайно ме изуми, при положение, че докато бях в книжарницата поне още три хлапета питаха за тези карти :confused

Link to comment
Share on other sites

Айде давайте идеи, че малкия ми наду главата за тия карти.

Имало ги в една книжарница в Тракия, но бяха свършили, при това нямало повече да доставят там - което мен лично безкрайно ме изуми, при положение, че докато бях в книжарницата поне още три хлапета питаха за тези карти  :confused

off topic :)

Emi da te pove4eto balgari ne mislqt ot kvo mogat da pe4elqt :( iskat ot nekva dalaveri4ka da si izkarat parite na gotovo :angry: e tova e za pove4eto bulgari ina4e si ima i takiva kadeto si izkarvat kintite s trud

sorry za off topica ama samo dokazvam kvo pleme sme balgarite :D

Link to comment
Share on other sites

razbrah 4e nqkade na centara gi imalo ama to4no kade neznam 6te razpitam!

Човече разпитвай по-бързо защото като казах на един приятел че имало такива карти и щеше да ме изяде с парцалите.И тва ми било човек на 16 години и гледа някво глупаво(според мен) анимационно филмче та даже и карти ще си купува.Мале,мале......Ама квото е айде щом го кефи....

Link to comment
Share on other sites

Човече разпитвай по-бързо защото като казах на един приятел че имало такива карти и щеше да ме изяде с парцалите.И тва ми било човек на 16 години и гледа някво глупаво(според мен) анимационно филмче та даже и карти ще си купува.Мале,мале......Ама квото е айде щом го кефи....

 

Az znam kade ima da6e dnes 6te hodi da si simam. Prodavat gi v kni6arnica "лъч"

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз вчера или ония ден беше видях едни хлапета да играят с подобни карти като от децкото ама си помислих, че ми се е сторило само. Сега се убеждавам, че наистина има. Имате ли представа колко струват и аз искам да си купя tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

само да кажа че оригиналното тесте струва 25 лева за 50 карти и по 9 лева за всеки Booster Pack. броя на картите в Booster Pack-а не го знам. и ми е много интересно как сички си зимат карти като нямат дъска където да ги редят :) също така ми е интересно как всички играят като 80% от децата/хората които имат карти не знаят правилата на играта :)

Link to comment
Share on other sites

Хора до капитан Райчо ги има. Там срещу дюнерите Аладин има книжарница 3 лева 36 карти. 4лв.-50карти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...