Jump to content
BulForum.com

Оскарите на warez.ru


HEKTIK

Recommended Posts

Кои са най-добре изпипаните във визуално отношение филми,които сте гледали?Говоря за обстановка,костюми,цветове,стил.

За мен това са the Beach и Buena Vista Social Club.Може би и Le Fabuleux destin d`Amelie Poulain. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

....о, да Amelie Poulain на първо място... този филм е като микс от кино, комикс, приказка и отворена музикална кутия...иначе сега се сещам за първият The Crow, Wings Of Desire, The Bear, Seven Years in Tibet... ама после със сигурност ще има `едит`....

Link to comment
Share on other sites

Като каза the CROW се замислих.Верно,че в готик вълната също има много красота.

The Crow

Батман

Град на мрака

 

Черно,латекс,лицева кожа,коприна и най-важното индъстриал ;)

 

п.с.Господин valbg54,вие наистина ли харесвате този филм или това е някаква трудноразбираема шега :(

Link to comment
Share on other sites

Като каза the CROW се замислих.Верно,че в готик вълната също има много красота.

The Crow

Батман

Град на мрака

 

Черно,латекс,лицева кожа,коприна и най-важното индъстриал  ;)

 

 

....ето сега се сетих кое ми убягваше...Eduard With Scissorshands!! /сори ако не се пише точно така/...и май всичко на Тим Бъртън :huh:

Link to comment
Share on other sites

/офтопик

....ето сега се сетих кое ми убягваше...Eduard With Scissorshands!! /сори ако не се пише точно така/...и май всичко на Тим Бъртън :huh:

Оле,като каза Тим Бъртън и се сетих,че като бях малка любимият ми филм беше Beetle Juice :D

 

А колкото до Edward Scissorshands,мисля,че това е достатъчно показателно колко прав си наистина :D

Link to comment
Share on other sites

STAR WARS 2,4,5,6

Link to comment
Share on other sites

The Gladiator

Otkum kostiumi,efekti,stil,zreli6ta i nai-ve4e siujet prosto nqma raven toq film(e pone spored men)Russel iz da MAN!!!

напълно съм съгласен Гладиатор е велик филм а обстановката и там другите неща са на страхотно високо ниво!просто някак си предразполага те да го гледаш!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...