Jump to content
BulForum.com

Оскарите на warez.ru


HEKTIK

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Lock,Stock and two Smoking Barrels

Mean Machine

Pulp Fiction

Snatch

има доста красота в начина по който се съчетават звука и картината в тези филми на мен май това ми прави най-голямо впечетление.

Cheerz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз също смятам,че "Амели Пулен" е много хубав филм.От последните филми ми харесва "Блясъкът на чистият ум"

Link to comment
Share on other sites

smqtam, 4e naistina LOTR e dosta dobyr, no ne moje da se srawnqwa s The Hours - idealno naprawen, s perfektni aktrisi i izpipan .. mucka :P naprawo

 

a sy6to (wypreki 4e e malko izmislen) iskam da otdam nujnoto wnimanie i na The Ring :) dosta dobre naprawen i zkliu4itelno krasiw...

 

a kolko o6te filma imaa..? The Cube 1.2 (3 o6te ne sam go gledala)

Baraka e strahoten..Wonderfull Days... i ima o6te de...

 

auuu zabrawih da dobawq i Mulholland Drive (velik film!!)

Link to comment
Share on other sites

smqtam, 4e naistina LOTR e dosta dobyr, no ne moje da se srawnqwa s The Hours - idealno naprawen, s perfektni aktrisi i izpipan .. mucka :P naprawo

 

a sy6to (wypreki 4e e malko izmislen) iskam da otdam nujnoto wnimanie i na The Ring :) dosta dobre naprawen i zkliu4itelno krasiw...

 

a kolko o6te filma imaa..? The Cube 1.2 (3 o6te ne sam go gledala)

Baraka e strahoten..Wonderfull Days... i ima o6te de...

 

auuu zabrawih da dobawq i Mulholland Drive (velik film!!)

 

Имам чувството, че имаш същия вкус като моя :punk

Препоръчвам ти да гледаш:

Memento

The I Inside

2 Също сполучливи филма :punk

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-добрия филм е AVP. Може всеки да казва, че е много тъп но мен ме кефи. С нетърпение чакам втора част. И другия як филм е Троя. Оправда ми очакванията.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че имаш същия вкус като моя  :punk

Препоръчвам ти да гледаш:

Memento

The I Inside

2 Също сполучливи филма  :punk

mersi mersi, sega 6te si gi swalq :) a mejdrudrugoto gledah Cube Zero (Demek the cube 3) ... Ujasno mnogo ne6ta mi stanaha qsni. malko me pobiha trypki da si priznaq. dosta stranen film. no se 4udq, ot sega natatyk kakwo o6te w tri 4asti 6te trqbwa da otkriqt? moje bi za6to prawqt towa i... ne znam... prodaljawam da go analiziram za6toto ne sam sigurna dali sam go razbrala :)

Link to comment
Share on other sites

Последният филм на Мартин Скорсезе е на ниво,въпреки,че играе Леонардо Ди Каприо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...