Jump to content
BulForum.com

Оскарите на warez.ru


HEKTIK

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

"Смело сърце" наистина е много хубав филм..Също така и "Адаптация"

Link to comment
Share on other sites

"Адаптация" е разкошен филм! Аз гласувам с двете си ръце за "Часовете", "21 грама"(най-накрая Шон Пен играе както той си знае) и... аз ли съм пропуснала или просто не сте уточнили с какъв период от време трябва да се съобразяваме, защото ако се има предвид всички филми, без значение кога са издадени, то тогава списъкът ми ще е доста дългичък :)

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за един страхотен филм: "Мулен руж" (мисля, че така се казваше). Иначе "Смело сърце", "Гладиатор", "Властелинът на пръстените" и "Герой" са класика в тази тема. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Най-дългият годеж"

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми харесва точно как е зададен въпроса всеки ще каже по-скоро кой филм му харесва, а всеки човек има различен вкус. Все пак според мен едни от най-отличените трябва да са Междуззвездни войни защото те май вкарват първи многото ефекти в киното. Визуалното вече бих казал, че ще бъде компютърно, а не някви си костюми макар, че и тях ще ги има, но детайлите ще бъдат пипнати от някои специалисти в областта на графиката, видеото и мултимедията. Иначе освен "Междузвездни войни" другите филми които в момента според мен най-най-много се отличават в графично, визуално, сценично отмошение са "Властелина на пръстенът" , "Гладиатор" , "Матрицата" , "Троя".

Link to comment
Share on other sites

The Best movies za men:

4.Trinaistiqt voin e THE BES MOVIE FOR ALL TIMES(gledal sam go 154 pati i o6te ne mi e omraznal)

Майтап няма и на мен не ми е омръзнал. Това е един от малкото филми да не кажа единствения който съм гледал най-много пъти :) . Е не 154 де :P , но към 6 пъти може би има.

Link to comment
Share on other sites

Под най-красив не мога да разбера какво се има предвид, обаче любими филми са ми "Анализирай Това", "Анализирай Онова" и естествено "Запознай се с нашите" (абе имаше и още ама като не се сещам сега... може да допиша по-късно)

Link to comment
Share on other sites

hahah колко пъти 15?14? или 154?

Е т`ва нищо не е аз съм го гледал 239 :woot :lol:

Иначе по темата Блейд :punk ,Властелинът на пръстените и Ефекта на Пеперудата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...