Jump to content
BulForum.com

ВВТ ще кодира канала си от днес...


peja

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Не знам дали програмата, която намерих в интернет, е точна, но спред нея днес няма да дават мачове по BBT ?!?!? Да не би да излъчват само кръговете , които са през уийкенда?!? Надявам се да не е така, щото иначе си плащам 10лв отгоре за SKY и тва е...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кажете някоя друга Тв. да си гледам мачовете от англииското първенство, че тея кретени от ББТ единия мач го дават на запис въпреки, че като гледам могат да си го дават директно :angry1

Link to comment
Share on other sites

^Virgo^ ,tui ne zavisi ot tqx bre .Ima zakon ,spored koito ,ne mogat da se izlu4vat ma4ove ot 4ujdi purvenstva prqko ako po sushtoto vreme se provejdat sreshti ot rodnia shampionat.taka 4e , vinata ne e v BBT. ako imash SKY ,gledai tam.ako ne - ***** ;)

Link to comment
Share on other sites

Оле, оставете лигата, ако махнат BBT ще загубим най-красивата водеща на новините...

vania2_horizontala%20copy.jpg

 

Тука не е излязла в най-добрия си вид, но пак е хубава  :rolleyes:

Това майтап ли беше? По-яка от Барби по К1 няма!

Link to comment
Share on other sites

Тези са големи изнудвачи. Купиха правата за Premier League и сега ще изнудват кабелните оператори защото клиентите им искат да гледат качествен английски футбол. Ако Евроком не направят нещо с новата изгъзица на ВВТ ще гледаме Англия през крив макарон!

 

МИ то и Диема + е кодирана бе човек...БГ телевизиите на сателит почтиу всички са кодирани за БГ!Дори бТВ,които само на филми(има с правата зафилмите тука...)така че..споко

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Начи пак май(дано да не е така)сме прецакани.Вече от доста места, а даже и от шефа на CableTel научих, че само те и Евроком София ще излъчват мачовете на ББТ(както само те имат правата за BigBrother).Мисля даже, че го имаше и в техния сайт тва инфо ама ся не ми се рови.Тва ако е така направо :sick И мачовете, ако не може да гледаме :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Начи пак май(дано да не е така)сме прецакани.Вече от доста места, а даже и от шефа на CableTel научих, че само те и Евроком София ще излъчват мачовете на ББТ(както само те имат правата за BigBrother).Мисля даже, че го имаше и в техния сайт тва инфо ама ся не ми се рови.Тва ако е така направо :sick И мачовете, ако не може да гледаме :sayjin

Абе Евроком не могат да си позволят да не дават мачовете от Английското първенство. Ако трябва ще пуснат някоя сателитна ТВ, но мачове от Англия ще се гледат. Иначе просто не ми се мисли колко абонати ще изгубят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе Евроком не могат да си позволят да не дават мачовете от Английското първенство. Ако трябва ще пуснат някоя сателитна ТВ, но мачове от Англия ще се гледат. Иначе просто не ми се мисли колко абонати ще изгубят  :bgrin:

 

Ами аз съм с декодер и освен НВО имам и SkySports, DSF и Premiere.Май тва ще е начина, но честно казано по Sky не съм обръщал мноо внимание к'во дават :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...