Jump to content
BulForum.com

ВВТ ще кодира канала си от днес...


peja

Recommended Posts

Не се притеснявайте изобщо.По-големите кабелни оператори ще си платят за ББТ,пък Евроком мисля че спада към тях.Те и за ТВ Европа го кодираха сигнала ама вие гледате ли го,а?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
Offtopic: Minaliq den gledah kanal MU tv mi kakvo da vi kaja super skapan kanal. Po cql den davat edno i syshto trenirovkite na Manchestur United. Tova go kazvam zashtoto nqkoi se beshe izkazal che mechtae da ima tazi programa. Sega ostava i Milan Chennel da pusnat i ...

 

 

Не знам аз гледах някъв приятелски мач във вторник вечерта точно по MU.tv. Може и да дават тренировките обаче ще се радвам ако го оставят през целия ден тоя канал, защото поне ще дават всички мачове на отбора, а пък аз ако кодират ББТ и на това ще съм г/д доволен. Освен това постоянно повтаряха мачове или дават някви тренировки, като повечето време повтарят мачове, ако искате даже в сайта на манчестър мисля че имаше и програма за MU.tv.

Link to comment
Share on other sites

MUTV RULZ... Никой не ви кара да го гледате. За мен е супер а предполагам и за останалите фенове на отбора.

Link to comment
Share on other sites

MUtv кога го дават и върху коя програма? Одеве търсех ама не намерих нищо подобно :/

 

ve4er ,sled 23,24 4asa do 5 sutrinta

 

do kolkoto znam diemata shte puskat treti kanal ,v koito shte pokazvat ma4ove na manure i portski

Link to comment
Share on other sites

Значи, номера е по-интересен.

След 23 часа по Диема +, дават футболни канали.

Това означава, че няма да дават само МУ ТВ.Ще дават също и Chelsea TV и т.н. :woot

 

P.S.Аз пък искам Milan Channel ! B)

Link to comment
Share on other sites

та като сме почнаи ли дърт офф-топик.....джонатан уд гейт премина в реал...май ще почнат да се гъчкат тама:раул роналдо мориентес оуен уд гейт портилио...

Link to comment
Share on other sites

Ако си в Стамболийски от понеделник ще имаш ББТ отново. Иначе в Пловдив ББТ си го има, явно Евроком е платил, което говори само добри неща :)

Link to comment
Share on other sites

След като не могат да намерят рекламодатели, ще търсят други начини за да си избият вложените пари.

Като си спомня колко аматьорски подходиха към турнира Копа Америка, едва ли голям рекламодател ще си върти клиповете там.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е ВВТ да искат кинти, не им се сърдате. Правата за предване на Англииската лига са скъпи. Платили са не по-малко от 500 000 евро. Там някъде вървяха. Никои няма да им направи отстъпка в Англия, щото били от България и нямали пари. Там хората не ги интересува кои откъде е. А ББТ ще се гледа, така че спокойно ще има Англииски футбол :)

Link to comment
Share on other sites

На мене Всичко ми е нормално гледам си без проблем.Сигорно така и ще продължи.

Link to comment
Share on other sites

Българска работа са точно такива като тебе CyberHill. Хората са вложили пари и искат да си ги върнат по някакъв начин. Нормално е първо да зарибят пазара с нещо. Явно и ти си от хората, които смятат, че те трябва да бачкат за слава и нямат право да искат възвръщане на инвестициите си.

 

Безплатен обяд ИМА, но явно не и в този случай, което е FINE.

 

Не съм казал , че искам всичко да е free?!? Или съм ? :angry1

Аз си плащам еврокома ... което означава , че давам пари , за които искам да гледам поне нещо?!? Щом си плащаме еврокома ... дефакто плащаме и за кодираните програми които гледаме , така ли е?

Така че просто не си ме разбрал правилно , затова казах ,че евроком ще платят!

Link to comment
Share on other sites

На мене Всичко ми е нормално гледам си без проблем.Сигорно така и ще продължи.

Какво ти е наред аз половината мач го изпуснах :angry1 :angry1 :angry1 :bgrin: :bgrin: :bgrin: При вас как е. Аз ББТ си имам обаче прекъсват мача. И то не за 1-2мин :angry1 Кво ли ви питам как е като сигурно е същото :sick

Link to comment
Share on other sites

Vaob6te ne mi pyka za taq ne6tastna televiziq !!! 6Teli sa mi kodirat signala i koi 6te e tozi tapak deto 6te pla6ta za takava nasrana televiziq  :angry:

ти си май от подготвено изказващите се а........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...