Jump to content
BulForum.com

ASUS GF 5600 256 ram 128bit


Recommended Posts

Ami popadna mi edna videokarta : na Asus Ge Force 5600 s 256 RAM ,128 bit za 150 lv. Poneje ne razbiram mnogo-mnogo ot hardware ,kajete si mnenieto molia,zaslyjava li si za pokypka ? Na kartata i ostavat 10 meseca garancia,toest polzvana e malko.Kazaha mi i 4e bila niakakva Intelska versia ,no na men li4no tova ni6to ne mi govori.Na men danoto mi e na Gigabyte s procesor na Athlon XP ,ta me pritesni dali sled kato kartata e intelska versia(kakvoto i da ozna4ava tova) ,shte stane i za moiata mashina ? Izviniavam se ako vaprosyt mi vi zvy4i glypavo,prosto kakto kazah ne otbiram po4ti nishto ot hardware,pak v momenta niama kogo da pitam,4e vsi4kite kolegi sa otpyskari.Pomognete molia.A,da ne zabravia : kak moga da proveria kartata dali raboti bezotkazno ?

Link to comment
Share on other sites

Bro ne 4e neshto, ama tiq karti sa smotani...osven tova izobshto ne struvat 150 lv 2ra ruka. Sq v momenta daje ne gi vnasqt. Za 160 leva sega vurvqt 5700le ama novi. Osven tova takova neshto kato intelska karta nqma...kartata e na Asus i shte raboti i s tvoito duno bez problemi...samo deto ne e izgodna pokupka.

Link to comment
Share on other sites

Не вземай нищо под 600 и нищо което е FX. Ако не можеш да си позволиш нещо по-скъпо в момента, не си хаби парите за боклуци. Ако смяташ да играеш игри с това - забрави!

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не си струва това, по добре чакай или събери още пари.

Единствения ФХ който си струва и е под 600 лева е 5900хт.Струва някъде около 300 лева.

Link to comment
Share on other sites

Mersi mom4eta.

Shte vi poslysham. Reshil sam da si zema nova Radeon 9600 pro na Gigabyte ,malko nad 200 lv e . Tia mislia 4e e dobra ,sadeiki po tova deto mi kazahte :),pak i sha mi varvat v kompelt s danoto ,4e i to e na Gigabyte :)

Link to comment
Share on other sites

Mersi mom4eta.

Shte vi poslysham. Reshil sam da si zema nova Radeon 9600 pro na Gigabyte ,malko nad 200 lv e . Tia mislia 4e e dobra ,sadeiki po tova deto mi kazahte :),pak i sha mi varvat v kompelt s danoto ,4e i to e na Gigabyte :)

Само да не попаднеш на някоя калпава бройка като мене че :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...