Jump to content
BulForum.com

Обучение по 3D анимация


Boro

Recommended Posts

Moje li nqkoi da mi kaje (da dade link) universitet (po vyzmojnost bulgarski) za izuchavane na 3D animaciq i takava specialnost

 

BLAGODARQ predvaritelno

 

Единствено в Нов български университет има магистърска програма по "Мултимедия, компютърна графика и анимация", което означава, че вече трябва да си завършил някаква компютърна бакалавърска програма.

За други подобни не съм чувал.

 

btw, редактирах ти заглавието на темата, поради причини, за които сам трябва да се сетиш и за в бъдеще да ги имаш в предвид ;)

Link to comment
Share on other sites

Единствено в Нов български университет има магистърска програма по "Мултимедия, компютърна графика и анимация", което означава, че вече трябва да си завършил някаква компютърна бакалавърска програма.

За други подобни не съм чувал.

 

btw, редактирах ти заглавието на темата, поради причини, за които сам трябва да се сетиш и за в бъдеще да ги имаш в предвид ;)

OK sorry

 

Po temata : v chujdi universitety??? Vyzmojno li e da ima takava specialnost

Link to comment
Share on other sites

OK sorry

 

Po temata : v chujdi universitety??? Vyzmojno li e da ima takava specialnost

 

Предполагам, че навсякъде подобни програми ще са магистърски, което при всички случаи означава, че предварително трябва да изкараш някакъв бакалавърски курс с по-обща насоченост - най-вероятно просто някакви компютърни технологии ;)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че навсякъде подобни програми ще са магистърски, което при всички случаи означава, че предварително трябва да изкараш някакъв бакалавърски курс с по-обща насоченост - най-вероятно просто някакви компютърни технологии ;)

10x za informaciqta

Link to comment
Share on other sites

в чужбина съм чувал за такива специалности. учи се Flash, Photoshop, 3D Studio Max и още някой и то на професионално ниво. един приятел кандидатстваше за там, но трябва да имаш добър резултат на TOEFL.

Link to comment
Share on other sites

в чужбина съм чувал за такива специалности. учи се Flash, Photoshop, 3D Studio Max и още някой и то на професионално ниво. един приятел кандидатстваше за там, но трябва да имаш добър резултат на TOEFL.

tochno za tova stava vypros no TOEFL mi e problem-a :)

Link to comment
Share on other sites

съмнявам се за 1500 евро на семестър да те учат на Бейсикс, а без TOEFL за обучение в чужбина просто забрави, а TOEFL не е толкова лесен колкото всички си мислят.

Link to comment
Share on other sites

Напротив - елементарен е. Зависи колко си учил английски и къде. Всеки с що годе сносен английски можи да изкара 250 точки, ако седне и да поучи задълбочено по темата и повече.

Относно basics или не - ако програмата е бакалавърска е нормално да се започне от началото. Ако е магистърска не трябва да говорим за TOEFL, а за GRE.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

as predi vreme 4etoh 4e v USA se otkrivalo nqkva programa universitet ili kolej bilo v koeto se u4i kak se pravqt igri..ot game dizain do engine vsi4ko...ama v bg seki samse u4i :P ...ne poznavam 4ovek koito da ba4ka na maya ili 3D S Max koito da ima obrazovanie po tova...samo s nqkoi urok i qko 4etene i razu4avane...ina4e specialno za Maya mi kazaha 4e se u4i 2 vis6eta :P...kak e? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...