Jump to content
BulForum.com

Много гадна стая


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

почти стана.. сменете снимката на пича с обложката за диска и казва "These aren't complete yet".. май тва беше ;)

 

оо.. нали трябват още 2 части дето не знаем къде са. май някоя от тях трябва да се намери за да е "complete" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Накой ще ми каже ли как да взема гадната запалка.какво трябва да го направя тва кошче?!

Последното листче е на фасунката на крушката...

Значи колко листчета са общо?

Link to comment
Share on other sites

По-скоро значи че тряя да сложиш още нещо на рафта.

Може би онова с числата обозначава реда по който трябва да наредим символите според листа в бутилката. Но къде трябва да ги редим?

Link to comment
Share on other sites

Аз взех запалката чак след като бях оставил тамяна на рафта .

Колкото до другото - сложете и снимката и CD-то , ама пак дава само "I can almost feel ...."

Все още ми липсва 1 част от символите - 4тата ако ги броим така

1 2

3 4

5 6

Edit. Най-сетне го взех и последното листче.

Link to comment
Share on other sites

Въпросче - на листчето дето беше косата и сега са 6те места за 6те символа слагате ли символите изобщо?

Link to comment
Share on other sites

пробвах и да сложа нещо на СД-то, ама не става, а може би трябва?

*Едит: Събрал съм 15 неща и има още място за 3... някой има ли повече?

Link to comment
Share on other sites

Има нещо общо между 6-те китайски йероглифа, нагрятото листче и листа от medicine bottle. Йероглифите от листчето в medicine bottle, са подредени така, както квадратчетата от нагрятото листче.

Link to comment
Share on other sites

Има нещо общо между 6-те китайски йероглифа, нагрятото листче и листа от medicine bottle. Йероглифите от листчето в medicine bottle, са подредени така, както квадратчетата от нагрятото листче.

Тва е ясно, но има ли начин да се редят някъде Йероглифите, може би в заключената книга, която може би отключва Духа на скелета, който не можем да събудим...

Link to comment
Share on other sites

Вземи одеалото... От него ще вземеш едно зелено листче което се прави на зарче. Оттам ще се усетиш сам.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви помоля нещо>>

Айде някой да се наеме и да запише звуците които се пускат когато се направи опит да се излезе от вратат.после да ги ревърсне и да се опита да чуе дали онзи казва нещо щото е много вероятно звуците да са ревърснат човешки глас(поне на мен така ми звучат)

Link to comment
Share on other sites

Готина музичка накрая :) .

Това със музиката го пробвах и обясних по-горе.

Опа сори тогава не съм го видял

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...