Jump to content
BulForum.com

Много гадна стая


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
na men kat na po-prost nqkoi she mi kaje li kak se zima bateriata ? :D razbrah ,4e trqbva da e zad legloto ma ...

Като ти излеза празната стена в ляво от шкафа - цъкни в долния ляв ъгъл до леглото...

Link to comment
Share on other sites

Абе хора как успявате да цъкнете на "Х" аз не мога

Някаква тактика има ли?

Link to comment
Share on other sites

Да аз събрах доста неща.. т.е. събрах всичко, което виждам, но останаха много празни които не знам къде са скрити.. обаче скелета под пътеката е брутален :)

Link to comment
Share on other sites

3701 ми излиза ама пише "The numbers are not right"

Обръщах ги в кви ли не комбинаций...

 

Същата работа - нямам представа какво става ...

Edit. Тоест на мен цифрите са ми 0221

Link to comment
Share on other sites

Nai posle - hihi :D A za seifa, prosto kogato tancuvashtiq chovek pokazhe mqstoto za cukane, zastanete s mishkata vurhu mqstoto, i kato svurshi filcheto kliknete bavno 3 puti i posle vurhu poqviliq se kvadrat ;)

10Х човек най накрая успях да го отворя тоя гаден сейф

Link to comment
Share on other sites

Комбинацията сигурно се определя от IP-то, но защо на някой става а на други - не... :(

 

Знам ли , аз това го броя като минато ,защото ми се струва ,че е някакъв бъг ... Пък може и да е вирусче ;) - базик... / човек никога не знае /

Link to comment
Share on other sites

Отидохте ли в другата стая? Докъде стигнахте? Аз съм намерил 10 неща - 4 символа, кутииката за диск, две снимки, всъщност черна коса, една кутия от хладилника и чашата, дето я държи скелета.

 

В кутииката от ръката на скелета има лист под хапчетата с китаиски символи.

Link to comment
Share on other sites

Мдам успях да го отворя след като повторих всичко отначало, не знам зашо стана...

Разбих вратата и излязох.

Но Mravkata Z, къде е тоя скелет?

Link to comment
Share on other sites

Под чергата. А защо като фокусирам върху кофата и почва spooky музика>

--- Под кофата има запалка.

Link to comment
Share on other sites

Отидохте ли в другата стая? Докъде стигнахте? Аз съм намерил 10 неща - 4 символа, кутииката за диск, две снимки, всъщност черна коса, една кутия от хладилника и чашата, дето я държи скелета.

 

В кутииката от ръката на скелета има лист под хапчетата с китаиски символи.

 

И аз баш дотам го докарах ама повече нищо...

 

Взех и запалка под кофата.

Link to comment
Share on other sites

А бе втората стая е продължение на първата, щото там е и синята врата с разбитата ключалка и като погледнеш през дупката виждаш леглото и част от пердето от стаята, ама не може да се върнеш обратно. Айде останама ми само 3 да намеря и всичко съм събрал.. ама нещо не върви, вече не се сещам къде ги крият. Айде помагайте де. Намерих 6 знака, 1 опаковка за дискове, някви клечки увити в хартия, "A medicine bottle?!", кутия от бира, коса и две снимки.. някаква идея какви са останалите 3? И НЕ ИЗЛИЗАЙТЕ ПРЕЗ ВРАТАТА С ТРИЪГЪЛНИКА ЗА ДА НЕ ПОЧВАТЕ ОНАЧАЛО :D

Link to comment
Share on other sites

MRAVKATA_Z кажи къде намери символи. В medicine bottle-a има лист с много символи.

А и клечките къде ги намери?

Аз мисля че са 18 :)

Link to comment
Share on other sites

namerix nqkva ramka za snimka ,samo 4e bez snimka i q ostavix na rafta det oe onaq kupi4ka deto izdava gadniq zvuk .. .mhm..

 

naredix oshte baq raboti na tva raft4e ,ma ne moga da razbera za kvo...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...