Jump to content
BulForum.com

Много гадна стая


sMARTBomber

Recommended Posts

Когато се обърне звука от минаването през вратата и се ускори със 100% се рабира нещо от сорта "You dive into ...as.da... they are so skilless ...*soun*sound*"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Добре.. на рафта се оставят "тамян", кутията за дискове и бирата. Другите не мога да ги оставя там.

 

Къде е рамката?

Защо не мога да намеря ключа за да отворя книгата?!

Link to comment
Share on other sites

Medicine Bottle се отваря и вътре има 2 хапчета и лист със китаиски символи...

в Рамката се слагат снимките, но не знам какво да правя с тях...

Link to comment
Share on other sites

ok ,tamqna se zabu4va v ednata pani4ka na shkav4eto - ne v taq det drun4i ama oshte ne znam zashto...

 

ramkata e to4no pod shkaf4eto sus zelenite 4exli 0 cukash otdolu i izliza .. pod kosh4eto sq namerix nqkva zapalka ,predpolagam shte zapalq tamqna..

Link to comment
Share on other sites

ok ,tamqna se zabu4va v ednata pani4ka na shkav4eto - ne v taq det drun4i ama oshte ne znam zashto...

 

ramkata e to4no pod shkaf4eto sus zelenite 4exli 0 cukash otdolu i izliza .. pod kosh4eto sq namerix nqkva zapalka ,predpolagam shte zapalq tamqna..

 

MRAVKATA_Z ,kude e 6q simvol ? - axa ,namerix go

 

axx ,greshka ,quote-nax se bez da iskam vmesto da se editna ;)

Link to comment
Share on other sites

ааа тея клечки ли са тамян? аз не мога да ги забуча. само мога да ги оставя до паницата. и ся като ги сложихме снимките в рамката какво се прави..? + това не могат да се съберат всички неща на рафта.

 

ееми едно на лампата, едно в горната част на стаята, ама то се забелязва

 

ЙХОООООООО ЗАПАЛИХ ТАМЯНА :lol:

 

:( изгасна но го запалих пак.. и сега какво? нямаме 2 неща, т.е. не може да ги намерим

Link to comment
Share on other sites

На рафта се слага снимката с пича , тамяна, бирата и се пали със запалката 1 клечица тамян, после се удря гонг-чето и май му се вика духа или нещо подобно... сега тествам...

 

*edit

Открих че бирата трябва да е студена - слагате я в хладилника и след малко я вадите, после след 5-6 цъкания пак се стопля, така че трябва да се направи нещо преди да се стопли и да е изгоряла клечицата тамян...

Link to comment
Share on other sites

Йоооооо.. открих го. Загасяте лампата и натискате по запалката после помпите яко по листа с изгорялата коса и тои почернява и се появяват тея зарчета и пича вика "What does this mean?".. Еми и аз това питам..

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли как да взема запалката

Link to comment
Share on other sites

Йоооооо.. открих го. Загасяте лампата и натискате по запалката после помпите яко по листа с изгорялата коса и тои почернява и се появяват тея зарчета и пича вика "What does this mean?".. Еми и аз това питам..

Няма нужда да се гаси лампата, даже не знам и как се гаси, зарчетата са ми проявени, събрал съм 6-те китайски символа, но не ога да викна никой с гонга... може би трябва да загася лампата... ?

Link to comment
Share on other sites

Начи като няма снимка на рафта и бирата е там, студена и клечката е запалена при звън пише "I can almost feel the dead person's soul"

A ако която и да е от двете снимки е на рафта, пише "The tone touches my soul peacefully".

PLS Кажете къде са всички символи (как се взима оня от лампата??)

Link to comment
Share on other sites

Начи като няма снимка на рафта и бирата е там, студена и клечката е запалена при звън пише "I can almost feel the dead person's soul"

A ако която и да е от двете снимки е на рафта, пише "The tone touches my soul peacefully".

PLS Кажете къде са всички символи (как се взима оня от лампата??)

Пробвай да огледаш лампата от всички страни.Аз току що го взех(листчето)

Link to comment
Share on other sites

а ве аз като оставя бирата малко в хладилника и като го отворя и почва оная "spooky" музика.. значи трябва да се прави нещо и то бързо ама не се сещам какво

Link to comment
Share on other sites

Ами нали можеш да цъкнеш веднъж за да дойде на кадър и после където и да цъкна се маха.

А клечките ги слагаш всичките на рафта и цъкаш със запалката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...