Jump to content
BulForum.com

Кремвирши Леки ето я и рекламата


w-e-s-t-4-o

Recommended Posts

Аз пък от многоотдавна помня една реклама на Селан(не си спомням точно омекотител ли беше или белина).Та в нея се пееше така:

Пуловера на татко аз обчам

и често тайнчко си го обличам

щом порасна ще го нося

като нов ще е все още

защото имаме Селан.

Тая реклама съм я слушал когато сигурно още съм бил в детската градина и не знам с какво толкова ме е впечетлила та още я помня.Имаше и една с някво тоалетно пате ама нея не я помня така добре.Абе като цяло реклами гледам само по Рекламна пауза.А продукти с тъпи реклами даже ме подттикват да не ги купувам.Що се отнася до рекламата на Леки,щом всички сме я гледали и сега я обсъждаме значи все пак не е била на празно.Предполагам вече доста хора са опитали тия кренвирши ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Аз пък от многоотдавна помня една реклама на Селан(не си спомням точно омекотител ли беше или белина).Та в нея се пееше така:

Пуловера на татко аз обчам

и често тайнчко си го обличам

щом порасна ще го нося

като нов ще е все още

защото имаме Селан.

Тая реклама съм я слушал когато сигурно още съм бил в детската градина и не знам с какво толкова ме е впечетлила та още я помня.Имаше и една с някво тоалетно пате ама нея не я помня така добре.Абе като цяло реклами гледам само по Рекламна пауза.А продукти с тъпи реклами даже ме подттикват да не ги купувам.Що се отнася до рекламата на Леки,щом всички сме я гледали и сега я обсъждаме значи все пак не е била на празно.Предполагам вече доста хора са опитали тия кренвирши ;)  ;)

 

a pi4 barka6 sa be6e Purlan ne Silan

 

 

mene taq reklama na "Leki" mnogo si me kefi ima i nqkoi drugi reklami koito me kefat,no samo takiva koito savsem leko ti zagatvat ili voab6te ne za produkta.za sajalenie v bulgaria takiva reklami ne sa mnogo.Gledaite Reklamna Pauza! :)

 

Btw tam predi vreme ima6e edna mnogo qka reklama v edno bmw madona i nqkav 6ufior i tq barza za nqkvo predstavqne.I neprekasnato mu vika po-barzo po-barzo i toi nakraq daa mnogo mo6no gas i tq sa tarkalia v kolata takava i nakraq pi6i BMW vi prepora4va da si slagate kolana.Tva ako ne e qko....

Link to comment
Share on other sites

Имаше една много зарибена. Една жена в леглото с някъв пич. Вънка вали брутално сняг. Той я пита: "Мъжът ти няма ли да се върне?" Тя: ''Не и при това време. В т'ва време дават мъжа супер настървено кара през бурята. Ония пак я пита: "Мъжит ти няма ли да се върне?'', "Не и при това време.". После дават мъжа как спира пред къщата влиза и вътре няква луда мадама. И му вика: "Жена ти не те ли чака?". Той: "Не и при това време". Много съм се кефил на тая реклама, ама изобщо не разбрах на к'во е :wir Или пък Баща пита дъщеря си: "Дъще, твой ли е тоя презерватив?", "Не, тате. Ако беше мой, щях ли да съм бременна?". :D

Link to comment
Share on other sites

Лоша реклама според мен няма :D Всеки си е възприема като симпатична или не пък те ги правят с цел да ти се набие в главата :punk

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

ooo pepi...taq reklama govori za intelekta na toq dto q e mislil..i samo osirat hubavata pesen!!!...oo pepi..pi4a 20 godini prdava krenvirshi...mnogo prosperirashto da znaish..:) ina4e hubavite reklami sa se 4ujdi...skiite kat fanaha kamenitza kvi reklami i napraiha?super qki..nashte nisho ne moat napraat...s malko izkliu4eniq..ina4e mrazq reklamite..osven tea po kanal edno deto oniq kelesh Deo praska..imashe edna s Deniro i toa drugia ot aalizairai tova..reklaana NY...super ludo! :P

btw. oshte ne sum q gledal taq reklama ....dano ne mi se slu4i da q gledam skoro !..ne iskam IQ-to mi rqzko da spadne s 40%....

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, ама тая реклама ми се струва интересна... :D

Относно РАМА маргарин - да.. тъпа е. Там на всичкото отгоре всички членове на семейството са грозни като за световно :P

 

Вас може да ви дразни, ама мен ме напушва смях като го гледам оня как сваля местната секс символка с кремвирши :woot

Link to comment
Share on other sites

Вас може да ви дразни, ама мен ме напушва смях като го гледам оня как сваля местната секс символка с кремвирши  :woot

Хаха, е тва вече и хареса... Интересното е , че ония смотан продавач (пък и "Пепи" :D ) сигурно не помнят кога са изглеждали така. Между другото кой иска да го снимат как продава кренвирши, а после да си сложи снимката в рамка и да си я окачи в магазина?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един-два коментара по темата и две страници оффтопици. Лудница. Но както и да е...

За да не пускам нова тема "Кремвиршите леки, ето я и музиката" ще пусна тук

 

НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ХИТ В МОМЕНТА

парчето на Акото

Ооо, Пепи

 

засега тук !!!

скоро и при нас

Link to comment
Share on other sites

Taя песничка не само кърти мивки, ами и боядисва стени, отпушва комини и прави химическо чистене! :woot

Свалям шапка на идиотите, които са я скалъпили! Искам и аз да съм толкова прост :P

Link to comment
Share on other sites

Много яка песничка.Направо ме разби.Трябва да си супер идиот да измислиш такава простотия.Завиждам му.

Link to comment
Share on other sites

Тая реклама е ная-олигфренската,която са пускали някога по някоя телевизия.Като я видя и ми се повраща.Веднага сменям канала.Заради тая реклама нигока няма да си купя от тея кренвирши Леки!!Никога ама никога.Бахти шибаната реклама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тая реклама е ная-олигфренската,която са пускали някога по някоя телевизия.Като я видя и ми се повраща.Веднага сменям канала.Заради тая реклама нигока няма да си купя от тея кренвирши Леки!!Никога ама никога.Бахти шибаната реклама!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

А стига бе, мен ме кефи максимално, колкото до кренвиршите - малко са шит ама стават ако няма друго!

Link to comment
Share on other sites

И до ден днешен помня как правиха реклама на Якета Бомбър или нещо такова беше. Адски тъпа реклама обаче проникнала до мозъка на костите.

Култовта тогава реплика :

"Какво е това бе? - Това е яке Бомбар" :) - една от първите подни реклами в ранната демокрация , да не беше и първата.

Мен ме кефи една реклама като направа - не че е нещо откачена.

На една банка е ма не помня на коя та в рекламата дават наколко еднакви яйца после дават плуващи патки :) и един лебед ги подминава а рекламата гласеше нещо от сорта"в началото всички са еднакви, само времето показва истински добрите" или нещо такова Незнам защо но много ме кефи тази реклама

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за рекламата на Пепси с футболистите и накрая съдията.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе хора, какъв е топика не мога да разбера?

"Коя е любимата ви реклама, коя ви кефи и коя не"

или

"Кремвирши Леки ето я и рекламата"

 

То поне малко да се придържахте към нея, т`ва вече на нищо не прилича!!!

 

Бих казал- "спрете се на време", ама май това време е минало преди две страници!!!

Link to comment
Share on other sites

ШШШШ сеа са сетих. Имаше една реклама на кит кат с един арабин в такси.Мноо беше яка ама новата е по яка :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...