Jump to content
BulForum.com

Рибарите са калпави любовници


Recommended Posts

Дълга 22 сантиметра каракуда е била извадена от влагалището на 23-годишна пловдивчанка, потвърдиха вчера пред Дарик радио медици от Многопрофилната болница за активно лечение в Пловдив.

Пожелалите да запазят анонимност лекари разкриха, че младата дама е била на риболов с приятели край язовир "Пясъчник".

Пострадалата не дала обяснение за начина, по който рибата е попаднала в половите є органи.

И без тези подробности обаче станало ясно, че дамата е направила гаф, след като е насочила каракудата с главата напред.

При това положение рибата се хлъзнала лесно във влагалището.

Проблемът обаче възникнал, след като е трябвало да бъде извършена обратната операция.

При изваждането острият шип върху гръбната перка на рибата, както и нейните подредени като керемиди на покрив люспи се законтрили в стените на влагалището.

Именно поради тази причина на дамата не є оставало нищо друго, освен да потърси помощта на хирурга.

 

--------

Това дава отговор на доста от поставените тук въпроси :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

АААААААААААААААА

 

От каде ги измъквате такива бееееееее....

Ама това е отвратително беееееее....

 

Ама наистина ли е станало това, кой е источника, щото не забелязах да е посолен? Дай линк!

Или са някакви ебавки само....

Link to comment
Share on other sites

Е тва са глупости... Кво ми вадиш карикатури и рибарски вестници. Попитах те дали е истина.

 

Явно е поредната щуротия измислена от някой болен мозък...

Link to comment
Share on other sites

:blink: За рибата незнам ама жената е била май по-загоряла, че е решила да се задоволи.

Т'ва е изродщина!!! :wir

 

Под тази статия май имало и друга за мъж с 10 санта пафюм в г*за.

Link to comment
Share on other sites

Цар Мечо, единственно преките свидетели могат да кажат било ли е :) и как. Що задаваш тъпи въпроси - истина ли е та истина ли е - във вестника го пише.

Link to comment
Share on other sites

Напълно вярвам!На скоро гледах по сблъсък някой правеше интервю със точно такива хирурзи и даже снимаха и ренгенови снимки кой кво си е пъхал и каде,такива работи се показаха че напрао...лелеле ботилка голяма от шампанско в нечий заден двор.......майкоооо !

Link to comment
Share on other sites

Еее това е ново :) Мога да се похваля, че и аз се водя рибар покрай дядо ми и майка ми ;) и каквито й истории да сам слушал за риби призраци, за гиганти които с перката си обращат лодка :wir и подобни.Това е... наистина интересно и оригинално :fisherman: :P

Link to comment
Share on other sites

liquid, интересното в случая е, че пожарогасителят може да се изкара, а рибата върви само в едната посока!

(изключвам факта, че пожарогасителят не е жив)

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

emi lubitelka ue...ima si film4eta i snimki iz internet..pi4ki s kone kozi ku4eta ribi zmii..i pi4ove :P ... ne sumvlizal ot godina i neshto no skii free6.com :P dano ne sa go zatvorili :)

Link to comment
Share on other sites

Какво можем да говорим за интелект в такива единици :woot Едва ли и знаят какво значи думата ;)

Link to comment
Share on other sites

КОфти работа.Абе адски невероятно ми се струва.От елементарните ми познания по анатомия влагалището няма такива размери.НО знаеш ли,случват се и аномалии.Обаче е гнусно,много гнусно

Link to comment
Share on other sites

velvet_underground, какви размери бе човече- че колко е голяма една каракудка? Особено ако не е дорасла...

 

22 санта спокойно си се плъзват вътре!

(това не значи, че вярвам на статията)

Link to comment
Share on other sites

Аве в материалчето е казано 22 см. Това си е доста голямко :)

Не виждам как човек с капка акъл в главата ще направи подобна глупост. Доста гнусно :sick

Link to comment
Share on other sites

Аве в материалчето е казано 22 см. Това си е доста голямко :)

Не виждам как човек с капка акъл в главата ще направи подобна глупост. Доста гнусно :sick

eto tuk ti e greshkata . Nito jenata e 4ovek ,nito ima akul v glavata :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

CMexyBka, това за конкретната жена ли се отнася или за жената като цяло? Защото ако е второто, е много силно изказване и ми е много интересно! Особено когато е изречено от жена!

(не съм убеден, но поради ника ти предполагам, че си жена(момиче))

Link to comment
Share on other sites

Хе хе - жена такова нещо не може да каже. Глей как стават грешките. После що омеквали китките :D :D :D Теди, има си инфо човека. В кю-то си е написал биографията даже

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...