Jump to content
BulForum.com

TV Capture


coyote

Recommended Posts

Преди известно време бях питал за това с каква програма да кепчвам и от отговорите които получих пробвах някои и си харесах MainConcept MPEG Encoder.Сега проблема ми е,че ми се разминава картината със звука. Направих един фаил 900мб-130мин и към края ми се разминава 70 секунди. Опитах да отделя аудиото с виртуалдуб и после да ги запиша заедно като VCD но и това нищо не промени. На видео фаила може да му се задава колко кадъра в секунда да е,но на аудиото няма и предполагам,че се отнася и за него но незнам със сигурност.

Благодаря Ви!

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с виртуалдъба да правиш кепчър в тест мод. Там си избери с какъв енкодер ще го пишеш да нямаш дроп фреймс и дай една опция имаше там за синк на аудио с видео. Машинката ти е слаба за енкодинг и затова така става

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с виртуалдъба да правиш кепчър в тест мод. Там си избери с какъв енкодер ще го пишеш да нямаш дроп фреймс и дай една опция имаше там за синк на аудио с видео. Машинката ти е слаба за енкодинг и затова така става

бартон ХП2500+ 182 шина и реални2002мхз 256ддр

Link to comment
Share on other sites

Отвори вече записания от тебе видео файл със Cool Edit Pro.И си нагласи звука да върви заедно със видеото!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...