Jump to content
BulForum.com

Много Кофти проблем с компа


kanata

Recommended Posts

Здравейте имам много кофти проблем с компа Windows 7 инсталиран с всичко но така почва да цикли че мишката започва да върви бавно и всичко що е музика , клип филм дори и свалени на компа дори в нета почват да насичат и звука става много гаден и много пука.

Дори при рестартиране мелодията на windows препуква гадно. Значи проблема става още по сериозен ако го натовара повече направо едва върви , пращи и кво ли не .

Махал съм всички драйвъри и на ново съм ги слагал.

Помагайте!

 

ето едно видео ако можете да добиете представа

http://www.youtube.com/watch?v=sdbCzRxk7HY&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Сканира ли за вируси?

Свали си Malwarebytes и отделно сканирай с някой от онлайн скенерите на антивирусните програми - Panda примерно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Разбрах до някъде от къде идва проблема. Понеже ползвам USB приемник  за wifi забелязох че когато изключа компа и след 10 , 12 часа го пусна тогава го прави това и като поработи 2, 3 часа няма и помен от този проблем. Когато махнах USB приемника  за wifi всичко се оправя на момента. Та въпроса ми е защо така се получава . Друго което забелязах е че през това време когато бъгва и лагва нета е много слаб . 

Link to comment
Share on other sites

Защото или този USB порт е прецакан и прави проблеми, или устройството е прецакано и прави проблеми като е свързано, или драйвера на устройството не е хубав и трябва да го ъпдейтнеш.

Link to comment
Share on other sites

Не си написал конфигурацията и имай предвид,независимо кой-какво разправя,че за W7 32 си трябват двуядрен проц (поне 1.8) и не по-малко от 2 гиги рам.

Link to comment
Share on other sites

Защото или този USB порт е прецакан и прави проблеми, или устройството е прецакано и прави проблеми като е свързано, или драйвера на устройството не е хубав и трябва да го ъпдейтнеш.

 

Значи и в другите портове пак така прави. Остава да взема друга флашка да видя дали пак така ще става.

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли USB перфиерия - мишка клавиатура? Ако да - на всеки порт ли работят? Ако имаш съмнение за проблемен USB порт - просто сложи в него мишка/клавиатура. Но по описанията - лагване при наличието на у-вото и бавен нет - аз залагам за проблематично устройство/драйвъри.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се че същия проблем го прави и с обикновенна USB флашка , пуснах да свалям филм от нея и пак така прави лагва и то яко. Оказва се че проблема е в компа а не в устройствата които включвам. А сега кво да правя !

Link to comment
Share on other sites

Ами няма какво да направиш. Трябва да разбереш дали проблема е в драйвърите или в хардуера.
За целта, може да пробваш да закачиш флашката на USB-то, на което ти е закачена клавиетурата и да пробваш дали се случва същото.
Също така, пробвай да смениш драйвъра за USB-то.

За съжаление не се сещам в момента за начин, по който можеш да локализираш конкретно проблема, но ако проблема е в определени USB портове, можеш да си вземеш един USB Hub, да го сложиш в USB порт за който знаеш, че работи правилно и да си използваш него.

Другия вариант ти е да го носиш на сервиз, ако проблема е във всички портове, защото трябва да се проверят.
Там вече не знам как става проверката и дали е възможно да се сменят само портовете или направо цялото дъно се сменя.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...