Jump to content
BulForum.com

Батето изгонен от МОК


VooDooMaN

Recommended Posts

От БФС няма да го махнат преди редовното заседание на съюза.

По интересно е, че за посети олимпиадата трябва да си купува билети.

Link to comment
Share on other sites

Президентът на БОК и БФС Иван Славков беше изваден от структурите на МОК и няма да може да присъства на Летните олимпийски игри в Атина, които започват идния петък. Новината беше съобщена от германската агенция ДПА, която цитира президента на МОК Жак Рох. Белгиецът даде специална пресконференция след заседанието в Атина на Комисията по етика.

 

"Пред себе си вие виждате един крайно ядосан човек. Да кажа, че съм разочарован, ще е прекален ослабо. Аз съм много повече от разочарован. Направо съм бесен от кадрите, които видях във филма на ВВС".

 

Тези думи са на президента на МОК Жак Рох. Той каза това по време на пресконференцията, на която обяви, че Комисията по етика изважда от олимпийските среди президента на БОК и БФС Иван Славков и му забранява да присъства на Игрите в Атина.

 

Рох обясни, че Комисията по етика е решила да отнеме временно абсолютно всички права, привилегии и функции на Славков като член на МОК. Президентът на Олимпийския комитет дори изрично подчерта, че акредитацията на президента на БОК незабавно е била отнета и той няма да може да влезе на нито едно от състезанията в Атина, освен ако не си купи билет. Босът на МОК Жак Рох обаче разкри, че взетото решение за изваждане на Иван Славков от структурата на движението е само временна мярка. "След края на цялостното разследване ще бъде взето някакво решение". Белгийският функционер не пожела да прогнозира колко дълго ще продължи разследването срещу Иван Славков.

Link to comment
Share on other sites

Евала!

Сега пътя и от БФС и БОК!!!

Има светлина в тунела!!!

Ot BFS nqma koi da mu kaje da se maxne osven ako toi re6i no tova nqma da stane za6toto tam ima mnogo mangizi. Ili trqbva da mu teglat patrona.Mom4eta zapomnete tuka v balgariq vsi4ko e MAFIQ. Pak i v drugite strani ako 6tete. :punk :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

ми мен ще ми лиспва с публичните си изяви ако го махнат иначе ще е за добро! а както той каза от бфс може да го уволни само жена му :)

Link to comment
Share on other sites

Това беше най-умният човек в спорта, жалко че заради някакави тъпи журналисти се наложи да махнат такъв хубав човек.

И кое по точно му е хубавото на Батето.Тва че говори само глупости,това че взима подкупи или това че е алкохолик.Ако харесвате Батето,то тогава трябва да харесвате и ония 240 прасета в кочината на която пише "Обединението прави силата".Според мен не само трябва да го изгонят ами и в затвора трябва да го вкарат или по-лошо да го оставят без алкохол.Ако ви кефи само за това че е кумичен по някога,дайте да направим Шкумбата министър-председател та тогава ептем да станем смешна държава.Докато има хора които симпатизират на хора като Иван Славков България ще си остане в тва състояние. :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

И кое по точно му е хубавото на Батето.Тва че говори само глупости,това че взима подкупи или това че е алкохолик.Ако харесвате Батето,то тогава трябва да харесвате и ония 240 прасета в кочината на която пише "Обединението прави силата".Според мен не само трябва да го изгонят ами и в затвора трябва да го вкарат или по-лошо да го оставят без алкохол.Ако ви кефи само за това че е кумичен по някога,дайте да направим Шкумбата министър председател та тогава ептем да станем смешна държава.Докато има хора които симпатизират на хора като него България ще си остане в тва състояние.

e twa e :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Вие пък какво знаете за Иван Славков?! А? Какво бил направил за спорта - Нищо?!? Я си напишете домашното и тогава говорете. Колко световни първенства по различни спортове се направиха в България благодарение на него... И пак той беше единствения способен да удържи и наложи кандидатура на София за Зимна Олимпиада. Сега това вече наистина е фантасмагория... Всички в този така наречен Международен Олимпийски Комитет взимат пари. Това не се говори от вчера. Това даже не е и тайна. Всички домакинства на Олимпийски игри са купени и ще се купуват с пари. Няма да се учудя, ако тоя филм на ББС е направен просто защото Батето не им е взел парите на англичаните и те са разбрали, че нямат шанс за домакинство, понеже не са си купили достатъчно гласове. Не се знае дали са снимали само него - дали нямат доста членове на МОК на лента. Сега пускат бомбата с него, за да си вържат останалите "филмирани"...

А за българският футбол да не говорим, моля ви се... Той бил го докарал до тук. Голям смях ми правите. Затова преди всеки конгрес всички се юрват да го свалят и заформят групички и групировчици срещу него. А на самия конгрес, като дойде време да се гласува - точно най-големите бутачи на Батето гласуват единодушно за него. Колко пъти вече се повтаря това театро?! Всеки път. Просто са се разбрали. Батето ги оставя да си въртят игрите и не се меси - те си го избират. Всички са доволни. И то точно защото той няма нужда да взима от тях пари. Той си има. Така плащат на един по-малко. Той е просто фигурант - изобщо не се занимава с това БФС. На тях такъв им е нужен. Така че и на следващия конгрес - пак ще си го изберат. И кашата във футбола не идва от него.

Link to comment
Share on other sites

В МОК сички са един дол дренки. Едва ли има човек там, който да не е зимал пари. Ся няма да се учуда, ако Батето са разприказва и им извади кирливите ризи на сичките.

Link to comment
Share on other sites

Вие пък какво знаете за Иван Славков?! А? Какво бил направил за спорта - Нищо?!? Я си напишете домашното и тогава говорете. Колко световни първенства по различни спортове се направиха в България благодарение на него... И пак той беше единствения способен да удържи и наложи кандидатура на София за Зимна Олимпиада. Сега това вече наистина е фантасмагория... Всички в този така наречен Международен Олимпийски Комитет взимат пари. Това не се говори от вчера. Това даже не е и тайна. Всички домакинства на Олимпийски игри са купени и ще се купуват с пари. Няма да се учудя, ако тоя филм на ББС е направен просто защото Батето не им е взел парите на англичаните и те са разбрали, че нямат шанс за домакинство, понеже не са си купили достатъчно гласове. Не се знае дали са снимали само него - дали нямат доста членове на МОК на лента. Сега пускат бомбата с него, за да си вържат останалите "филмирани"...

А за българският футбол да не говорим, моля ви се... Той бил го докарал до тук. Голям смях ми правите. Затова преди всеки конгрес всички се юрват да го свалят и заформят групички и групировчици срещу него. А на самия конгрес, като дойде време да се гласува - точно най-големите бутачи на Батето гласуват единодушно за него. Колко пъти вече се повтаря това театро?! Всеки път. Просто са се разбрали. Батето ги оставя да си въртят игрите и не се меси - те си го избират. Всички са доволни. И то точно защото той няма нужда да взима от тях пари. Той си има. Така плащат на един по-малко. Той е просто фигурант - изобщо не се занимава с това БФС. На тях такъв им е нужен. Така че и на следващия конгрес - пак ще си го изберат. И кашата във футбола не идва от него.

Да де ама на конгреса Левски и Ботев Лиляче от едикояси Ж група имат по 1 глас, тоест отборите от А група не могат да направят нищо...

Плюс това вече един път сме се дънили с кандидатура за зимни олипийски, това е смешно да ни ги дадат на нас по обективни причини.

Едно алко, което бе уредено от Дедо пожизнено - това е Батето...

Link to comment
Share on other sites

Айде, айде... Имали един глас. Това го пишеш и сам не си вярваш, защото не по-зле от мен знаеш как стоят нещата и по колко гласа (отбора) имат някои отбори... ;)

 

В течение ли си с новата кампания за кандидастване за домакинство на Зимна Олимпиада? А до уреждането от Дедо - ето тука не позна... Не Дедо е измислил членовете на МОК да са такива доживот. Такъв им е правилника. За това в МОК има (поне до скоро имаше - може и да са измислили как да ги шитнат най-накрая) представител на ГДР и СССР, нищо че държавите им ги няма... Каквото и да говорим - Батето си има контактите навън. И то контакти на ниво - не в сладкарския бизнес като настоящия ни спортен министър (дето един друг дедо го натресе да се занимава със спорт, все едно са пасти и торти това)... Спомняш ли си кого поканиха в управата на УЕФА след последните избори за президент там?! Кажи ми че и това го е уредил Дедо му на Батето - от гробището направо е врътнал шайба на който треба...

Link to comment
Share on other sites

И кое по точно му е хубавото на Батето.Тва че говори само глупости,това че взима подкупи или това че е алкохолик.Ако харесвате Батето,то тогава трябва да харесвате и ония 240 прасета в кочината на която пише "Обединението прави силата".Според мен не само трябва да го изгонят ами и в затвора трябва да го вкарат или по-лошо да го оставят без алкохол.Ако ви кефи само за това че е кумичен по някога,дайте да направим Шкумбата министър-председател та тогава ептем да станем смешна държава.Докато има хора които симпатизират на хора като Иван Славков България ще си остане в тва състояние. :angry:  :angry:

 

Да бе пров си. Те някой хора сигурно искат да направят и фен клуб на Камен Влахов.

Link to comment
Share on other sites

4ovek koito e na takav post nebiva da se izlaga taka.. vikat shte im lipsva prostotiqta.. men pak me e sram 4e e bulgarin kato go gledam kakvi izkazvaniq pravi.. negovoto mqsto shte e po-dobre v nqkoq televizia kato 2001 (ili tam kakto se kazvashe).. da psuva nared i da si pie rakiata (ako iska da se izevqva publi4no).. a ina4e prosto zabravete da go mahnat ot nqkoi post v bulgaria.. toi si e posmartno tam..

Link to comment
Share on other sites

4ovek koito e na takav post nebiva da se izlaga taka.. vikat shte im lipsva prostotiqta.. men pak me e sram 4e e bulgarin kato go gledam kakvi izkazvaniq pravi.. negovoto mqsto shte e po-dobre v nqkoq televizia kato 2001 (ili tam kakto se kazvashe).. da psuva nared i da si pie rakiata (ako iska da se izevqva publi4no).. a ina4e prosto zabravete da go mahnat ot nqkoi post v bulgaria.. toi si e posmartno tam..

That`s Right :angry1

Link to comment
Share on other sites

Нещата започват да си идват на мястото :punk . Тоя явно си беше помислил, че е вечен. Сега ако го изгонат и от БФС ще спрем да му гледаме подигравателното поведение.

ЧАО БАТЕ. Нема да ми липсваш B)

Link to comment
Share on other sites

Така..пак намериха начин да изцапат Бг. Ма дано тоя път да е за добро и да земат да го изгонът и от БФС ...

Link to comment
Share on other sites

Abe xora ne6to ne ste razbrali toi e izgonen ot MOK,no ne i ot BFS taka 4e v Balgariq vsi4ko e kakto predi.Bateto 6ef na BFS. :punk

 

И ти не си разбрал той не е изгонен и от МОК просто е временно отстранен до края на Олимпиядата и след това, ще се реши съдбата му.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...