Jump to content
BulForum.com

Животно!!!


don_anton

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
ПС много ме нерват котки - такива супер миловидни, ама нямат никакви чувства към стопаните ако не ги хранят...Такава гадна случка знам, ама айде ся да не са отплесвам - не е тва темата.Котките САМО изглеждат милички.

I'm The Cat SLAYER!  :tongue

Въобще не си прав за котките. Аз имам и мога да ти кажа, че е много комплексно., мойта примерно си е супер миличка и много ме обича- гушка се, умилква се , даже сама си мърка.

 

П.П аз да добавя и мангуста!

Link to comment
Share on other sites

Любимите ми животни са : Кучета и Зайци , малки Пъдпъдъци, Зебри, Мравки, Коали, Дългоноси маймуни / както и повечето видове маймуни/ и разбира се един от моите лични фаворити - ДЕЛФИНИТЕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз много обичам котки! Особено малки пухени котенца! Супер сладки са!

Змиите също много ме привличат. По-горе споменаха за кобрата - е как да не се възхищаваш на това животно!

И още нещо - тарантулите! Искам да имам такова добиче! Да ме лази с големите си космати крака и да плаши брат ми :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично имам котка, но като се изнеса от къщи сигурно ще си взема някое куче-шотландско коли сигурно.

Vijdam 4e si mnogo zapoznat.... ne se kazva 6otlandsko koli.. porodata e 6otlandska ov4arka.. ili koli....

az se kefq na tigrite....

ina4e ot jivotnite koito si gledame imam maltiika.. ama ne mnogo 4ista...

i na selo BG ov4arsko...

Link to comment
Share on other sites

и аз не съм споменал но наистина и за мен немските овчарки са да бест иначе се кефя и на хъкси и сибирска лайка но немските рулират!

Link to comment
Share on other sites

Почти всички видове Диви котки:

 

Тигър

Пума

Ягуар

Рис

Лъв

Гепард

Леопард .... и тнт :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mnogo sam naduhan da si zema tigur4e malko i mujko.No poradi prostata pri4ina 4e nqma da stane sega sam navit na tarantula :> :woot

poneje potoka ot hora koito idvat v nas shte sekne na polovina.Osobeno kato gi naplasha 4e e puskam da si dviji iz kushti

:woot :woot

Link to comment
Share on other sites

mnogo sam naduhan da si zema tigur4e malko i mujko.No poradi prostata pri4ina 4e nqma da stane sega sam navit na tarantula :> :woot

poneje potoka ot hora koito idvat v nas shte sekne na polovina.Osobeno kato gi naplasha 4e e puskam da si dviji iz kushti

  :woot  :woot

 

oleee da i az iskam mnogo tarantula - ako nqkoi znae ot kade da si vzema pls da kaje

Link to comment
Share on other sites

oleee da i az iskam mnogo tarantula - ako nqkoi znae ot kade da si vzema pls da kaje

ми ся се суздаде някакъв ЗОО-ЦЕНТЪР не знам каде по-точно е но казват че там има всичко ако разбереш каде се намира там сигурно има!

Link to comment
Share on other sites

Морско свинче. Питайте и DON__, че у него е Буца Костов (син на покойния Иван Костов (Морското свинче)).

Link to comment
Share on other sites

Почти във всеки зоо магазин вече се намират тарантули. В кичука има един, освен паяци имат Игуана, някаква змия, и др.

 

По темата- Морска свиня.

Link to comment
Share on other sites

Az imam edno takova,mejdu hamster i ku4e- frenska bolonka.Ama ne se lyjete-hladnokryven ubiec e-leko q e strah ot kotki :P :woot ,ama vednyj za malko da othape prysta na edin sysed.A da ne vi razpravqm kolko hlebarki e izqla :) ,ama pone pestim ot ku4e6ka hrana ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...