Jump to content
BulForum.com

Животно!!!


don_anton

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

делфин...от тука следват и декоративните рибки - един поне 300л. аквариум,нагласен както трябва е идеален инструмент за релакс...

...близо 2 год. гледах и две богомолки - страхотен респект вдъхват и имат невероятни очи ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам заек. Ама нещо не се обичаме много. Все се опитва да ме одере или ухапе. Пък е и женски.

Снимка: http://warez.ru:8081/Pictures/Shade's%...cture%20041.jpg

Много готина животинка... вземи му морско свинче. Сериозно по купщя книги пише че морско свинче и заек / катеица :huh: са много добри приятели, макар че не е възможно да се срещнат в естествените си среди. Сигурно с катерицата ще играят прескочи морско свинче :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Веднъж я заведах да се чистосва с друг дребен, ама оня опъвал, опъвал, накрая нищо не стана :) . Иначе сестра ми иска котка и ако си вземе, просто ги виждам как ше се дерат non-stop :) .

Link to comment
Share on other sites

според мен има например хамстери и морски свинчета B)

 

Това не го разбрах :confused Какво искаше да ми кажеш че ме цитираш?!

Link to comment
Share on other sites

Shto se otnasq do moite liubimi jivotni te sa nqkolko-kucheto,gepardyt i pand.Kucheto-za6toto e nai-dobriqr priqtel na 4oveka,gepard-nai-byrzoto jivotno v celiq svqt ,a puk i moqta kotka se kazva taka,panda-za6toto izglejda mnogo milovidna i sladka.A zabravih i maimunkata-tq moje da mi pomaga v mnogo otno6eniq.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Awe dali to4no tuka e mqstoto no da ne otvarqm nova tema....Nqkoi ima li doberman???

Iskam da si vzema (kupq) no parvo da razbera ot nqkoi koito ima kak se gleda, po kolko izqjda( :wacko: ) i kakvo...

Kolko pati se razhojda, po kolko vreme, umno li e, qde li hora :evil ....

10x na vsi4ki otzovali se, mnoo 6te mi pomognete :D

Link to comment
Share on other sites

Всякакви животни обичам,но любими са ми ку4етата :D -ротвайлери,чихуахуа,бултериери.Имам 4 ку4ета ,за съжеление сега само 3те са при мен.

И много мразя хора,които нараняват животни, големи тъпаци и смотаняци са :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз пък обичам мишки,катерици и моето куче,за което хората казват че приличало на мутирал плъх:)

Като се замисля и в овцете има нещо сладко...;)

Link to comment
Share on other sites

Аз много обичам мангусти, порове, хермелини и такива от тва семейство

още котки, гущери, вълци много обичам, прилепи и още доста други :)

на кучета не са кефа много само много искам питбул :D

Link to comment
Share on other sites

а да още нещо най-много мразя делфини и гълъбите ма нерват

исках да си зема пор и писах на 1 sait те ми викат че до 1 седмица ше е в магазина ако искам само да им дам 250долара:)

Link to comment
Share on other sites

а да още нещо най-много мразя делфини и гълъбите ма нерват

исках да си зема пор и писах на 1 sait те ми викат че до 1 седмица ше е в магазина ако искам само да им дам 250долара:)

 

v Sofiq ima i za po 150 lv. par4eto

Link to comment
Share on other sites

само какви екзотични животни имате за любимци... аз дет се вика само на картинка съм ги виждал ;) ,

моето животинче е коте - сладко е и много много умно, понякога са доста своенравни но аз обичам трудните неща :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

само какви екзотични животни имате за любимци... аз дет се вика само на картинка съм ги виждал  ;) ,

моето животинче е коте - сладко е и много много умно, понякога са доста своенравни но аз обичам трудните неща  :rolleyes:

Gotin chovek si

Link to comment
Share on other sites

амии,аз обичам всички животни(без влечугите и несекомите,имам фобия към тях),но най-много обичам КОТКИТЕ!!! :D :punk и всички животни от семейство котки!смятам,че са много красиви и грациозни.всяка си има свой характер и се даржи различно,но според мен всички тези животни-хамстери,морски свинчета,папагали,рибки,котки и кучета са сладки и аз много ги обичам!

даже мисля,да уча за ветеринар! :D B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...