Jump to content
BulForum.com

Hearthstone: Heroes of Warcraft


TAZ

Recommended Posts

hearthstone_480.png

 

На PAX East Blizzard анонсираха новата си безплатна игра - Heartstone: Heroes of Warcraft.

 

Това, което се знае за сега е, че ще е Free to play TCG game. Над триста карти, можете да си създадете собствена колода. 3D маса с много анимации. Картите, които не ви трябват може да се дизенчантнат, от тях пада прах, който се използва за направата на нови карти и т.н. Има и наличен deck builder. Игрите ще са 1 vs 1 в Battle.net.

 

 

Developer: Blizzard Entertainment

Genre: Strategy card game (TCG)

Официална страница на играта: eu.battle.net/hearthstone

Release date: 2013

 

Може да се запишете за бета през вашия battle.net account management. Бетата ще е IRL soon, а не Blizzard soon!

 

http://youtu.be/WZ7hApTG9o8   http://youtu.be/Q1O6wRgru1A

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown:  :thumbsdown:  :sick  :sick

 

Върнаха ми частично надеждите с HOTS, ама тази глупост вече не мога да им я простя! Десетилетия вече нямат нещо ново, като игрови свят. И сега излизат с... игра на карти...  Можеше да е "Не се сърди човече" с фигурки от Warcraft де...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

:thumbsdown:  :thumbsdown:  :sick  :sick

 

Върнаха ми частично надеждите с HOTS, ама тази глупост вече не мога да им я простя! Десетилетия вече нямат нещо ново, като игрови свят. И сега излизат с... игра на карти...  Можеше да е "Не се сърди човече" с фигурки от Warcraft де...

Интересът за момента към такъв тип игри удря в тавана, не знам дали си запознат, явно не съдейки по коментара ти :) А инак близ си работят по Титан, която ще излезе след няколко години и се предполага да е нещо разтърсващо и ... "ново", каквото и да значи това за теб :д (надяваме се не като диабло 3 :р).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Има нова вълна от покани за EU beta test, така че си прегледайте пощите.

Благодаря за поста! battlenet акаунта не ми е в основната поща и рядко се сещам да я отворя, но след твоя коментар го направих и изненада бяха ми пратили key :D 

Link to comment
Share on other sites

Пфф, не можах много да играя, но вдигнах Джейна до 14 ниво и Гарош до 6-то. Определено warrior-а не е най-силният ми герой, бая бой ям с него :(

Опитах се и да си направя мой дек с Джейна, даже заради куеста се пуснах и срещу worthy opponent и то няколко пъти, но явно има още раздавания да правя докато понауча малко играта. За това почнах да чета и The Beginner's guide to Hearthstone, добре и доста подробно написан ;)

 

Сега съм решил да ги вдигна всичките до 10-то ниво, но май фаворити ще са ми Трал и Андуин. Това не е 100% сигурно, то времето ще си покаже, но определено си е доста забавно и за запълване на времето е просто супер.

Link to comment
Share on other sites

И аз получих бета ключ и играта ми се струва доста приятна. Нещо средно между шах и битките на HOMM (винаги трябва да мислиш няколко хода напред). За сега фаворити са ми хънтъра и мейджа (с тях най-лесно се играе в началото според мен) както и до някъде шамана, ама той иска да му се отворят по-силните карти... Иначе играя с всички заради дейли куестовете... и ви препоръчвам да играете на срещу хора, а не на тренировка. Срещу хора по-лесно се печели (според мен) и дава повече злато, докато на тренировка не дава нищо. С това злато ще се ходи на арената, ама за там още нямам много инфо...

Иначе в началото направих грешка да слагам повече силни карти дето искат повече мана и си мислех, че така съм по силен. Сега играя предимно с 1,2,3,4 карти и мажа, най-много имам една две от 5 ниво и една от 6-то...

Link to comment
Share on other sites

Иначе в началото направих грешка да слагам повече силни карти дето искат повече мана и си мислех, че така съм по силен. Сега играя предимно с 1,2,3,4 карти и мажа, най-много имам една две от 5 ниво и една от 6-то...

И аз направих същата грешка  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз ги карам подред и ги вдигам всичките до 10-ти левъл, но определено с Джейна ми е лесно, даже и дейли куеста с 3 победи го направих. Падна ми се само един, който си нямаше и идея как се играе и това си личи много добре, когато с всички миниъни се стремеше да ми удари Джейна при положение, че имам 2 таунта отпред и така се мъчише докато му изтече времето. После пък дори и да нямах таунт миниън - той вече само тях удряше и завършихме -6 на 30 ;) Просто го изтрих. 

На Джейна дека ми е с доста 2 и 3 карти, имам малко по-малко 1 и 4 и по 2 броя 5, 6 и една 7. Знам, че не ми е направен добре дека, но ще се науча, а и липсата на карти (поради факта, че съм малък левъл) се усеща и то много.

 

Уж със златото си накупих няколко карти от магазина, ама то все такива не за мейдж. Определено си е доста интересна игричка и за разспускане вечер си е направо мехлемче.

Link to comment
Share on other sites

Не хабете пари за карти, играйте арена :) Вместо 100 голд за дек плащаш 150 голд за арена, която накрая дори да свършиш 0-3 ти носи същия този дек + малко голд, а всяка победа в повече дава по-големи награди. При 4-3 получаваш достатъчно пари, за да си на плюс спрямо директното купуване на дек от магазина.

Link to comment
Share on other sites

Да, арената е по-добре. Аз златото си го давам там. От три арени най-добрата до сега ми е 4-3 (шаман) ама ми се падат само смотани герои с които не мога да играя. Ако ми влезнат мейдж и хънтър... вероятно ще имам по-добър резултат

Link to comment
Share on other sites

Тая арена всичко на късмет ли е в съставянето на тестото? Щото като гледам другите кви карти ми вадят, в сравнение с тъпотиите които ми се предлагат на мен...

Link to comment
Share on other sites

Да на късмет е за всеки играч. И мен са ми влизали супер тъпа поредица. Ама вероятно с повече игра ще можеш да изкараш нещо дори от смотано тесте, а и винаги има шанс тоя срещу теб да има по-смотани карти или да му влизат кофти карти една след друга :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Преди малко получих това по пощата, очакваше се, а и още от началото се носеха такива слухове. Вече е факт - Hearthstone на iPad

 

 

It’s time to let your fingers do the duelling - Hearthstone™: Heroes of Warcraft™ has arrived on the Apple® iPad®! Download Hearthstone now from the iTunes® App Store® and enjoy all of the game’s epic card-slinging and deck-building action on the go!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Naxxramas-Plague-Quarter.jpg

 

Както в доброто старо WoW време, когато пуснаха Naxx - вече е отворено първото крило на тази цитадела на злото. Всяка седмица ще се отваря ново крило и това ще продължи до пълното отваряне на Naxx с 4-те си крила + последните 2 боса. За сега Arachnid Quarter ще е безплатен през първият месец, а по-късно може да се закупят картите с ingame gold или от магазина.

 

Приятна игра на тези, които разцъкват.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Обявеният на Blizzcon 2014 експанжън е Goblins vs. Gnomes, който излиза другият месец (Декември 2014). Той ще включва 120 нови карти. Повече информация ще откриете на http://www.hearthhead.com/ както и пълният списък на картите.

QUH14ADVG0MH1415214124244.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Преди 2-3 дни случайно се загледах в клипчета и реших най-накрая да пробвам тази игра. Хареса ми, но много бързо се "отрибих" заради "free to play, pay to win" концепцията. Дори на casual ме пуска срещу worthy opponents с чудовищни декове с модифицирани карти, които ме газят за няколко хода. Доколкото разбирам, може и без плащания да събереш силни карти, но се изисква страшно много grinding. Точно в стил WoW, ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Не ми харесва играта за ПЦ, но като за телефон вече е добра. То не че конкуренцията е голяма де. 40лв за "експанжън", тея не са добре. Жалко, че с умрелите бейсик карти нищо не можеш да направиш, особено ако не разбираш какво точно става в по-голямата част от времето. Ще правя по няколко дейлита от работа, докато не оформят изцяло PvE/MMO аспекта на HEX TCG.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...