Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TAZ

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Recommended Posts

hearthstone_480.png

На PAX East Blizzard анонсираха новата си безплатна игра - Heartstone: Heroes of Warcraft.

Това, което се знае за сега е, че ще е Free to play TCG game. Над триста карти, можете да си създадете собствена колода. 3D маса с много анимации. Картите, които не ви трябват може да се дизенчантнат, от тях пада прах, който се използва за направата на нови карти и т.н. Има и наличен deck builder. Игрите ще са 1 vs 1 в Battle.net.

Developer: Blizzard Entertainment

Genre: Strategy card game (TCG)

Официална страница на играта: eu.battle.net/hearthstone

Release date: 2013

Може да се запишете за бета през вашия battle.net account management. Бетата ще е IRL soon, а не Blizzard soon!

http://youtu.be/WZ7hApTG9o8   http://youtu.be/Q1O6wRgru1A

:thumbsdown:  :thumbsdown:  :sick  :sick

Върнаха ми частично надеждите с HOTS, ама тази глупост вече не мога да им я простя! Десетилетия вече нямат нещо ново, като игрови свят. И сега излизат с... игра на карти...  Можеше да е "Не се сърди човече" с фигурки от Warcraft де...

:thumbsdown:  :thumbsdown:  :sick  :sick

Върнаха ми частично надеждите с HOTS, ама тази глупост вече не мога да им я простя! Десетилетия вече нямат нещо ново, като игрови свят. И сега излизат с... игра на карти...  Можеше да е "Не се сърди човече" с фигурки от Warcraft де...

Интересът за момента към такъв тип игри удря в тавана, не знам дали си запознат, явно не съдейки по коментара ти :) А инак близ си работят по Титан, която ще излезе след няколко години и се предполага да е нещо разтърсващо и ... "ново", каквото и да значи това за теб :д (надяваме се не като диабло 3 :р).

В България ли си? Аз доста се надъхах вече да го играя това, нямам търпение да я пуснат :)

Има нова вълна от покани за EU beta test, така че си прегледайте пощите.

Има нова вълна от покани за EU beta test, така че си прегледайте пощите.

Благодаря за поста! battlenet акаунта не ми е в основната поща и рядко се сещам да я отворя, но след твоя коментар го направих и изненада бяха ми пратили key :D 

И аз получих през wowhead :) Добавяйте legop4o, ако сте в европейския сървър

Пфф, не можах много да играя, но вдигнах Джейна до 14 ниво и Гарош до 6-то. Определено warrior-а не е най-силният ми герой, бая бой ям с него :(

Опитах се и да си направя мой дек с Джейна, даже заради куеста се пуснах и срещу worthy opponent и то няколко пъти, но явно има още раздавания да правя докато понауча малко играта. За това почнах да чета и The Beginner's guide to Hearthstone, добре и доста подробно написан ;)

Сега съм решил да ги вдигна всичките до 10-то ниво, но май фаворити ще са ми Трал и Андуин. Това не е 100% сигурно, то времето ще си покаже, но определено си е доста забавно и за запълване на времето е просто супер.

И аз получих бета ключ и играта ми се струва доста приятна. Нещо средно между шах и битките на HOMM (винаги трябва да мислиш няколко хода напред). За сега фаворити са ми хънтъра и мейджа (с тях най-лесно се играе в началото според мен) както и до някъде шамана, ама той иска да му се отворят по-силните карти... Иначе играя с всички заради дейли куестовете... и ви препоръчвам да играете на срещу хора, а не на тренировка. Срещу хора по-лесно се печели (според мен) и дава повече злато, докато на тренировка не дава нищо. С това злато ще се ходи на арената, ама за там още нямам много инфо...

Иначе в началото направих грешка да слагам повече силни карти дето искат повече мана и си мислех, че така съм по силен. Сега играя предимно с 1,2,3,4 карти и мажа, най-много имам една две от 5 ниво и една от 6-то...

Иначе в началото направих грешка да слагам повече силни карти дето искат повече мана и си мислех, че така съм по силен. Сега играя предимно с 1,2,3,4 карти и мажа, най-много имам една две от 5 ниво и една от 6-то...

И аз направих същата грешка  :laughing:

Аз ги карам подред и ги вдигам всичките до 10-ти левъл, но определено с Джейна ми е лесно, даже и дейли куеста с 3 победи го направих. Падна ми се само един, който си нямаше и идея как се играе и това си личи много добре, когато с всички миниъни се стремеше да ми удари Джейна при положение, че имам 2 таунта отпред и така се мъчише докато му изтече времето. После пък дори и да нямах таунт миниън - той вече само тях удряше и завършихме -6 на 30 ;) Просто го изтрих. 

На Джейна дека ми е с доста 2 и 3 карти, имам малко по-малко 1 и 4 и по 2 броя 5, 6 и една 7. Знам, че не ми е направен добре дека, но ще се науча, а и липсата на карти (поради факта, че съм малък левъл) се усеща и то много.

Уж със златото си накупих няколко карти от магазина, ама то все такива не за мейдж. Определено си е доста интересна игричка и за разспускане вечер си е направо мехлемче.

Не хабете пари за карти, играйте арена :) Вместо 100 голд за дек плащаш 150 голд за арена, която накрая дори да свършиш 0-3 ти носи същия този дек + малко голд, а всяка победа в повече дава по-големи награди. При 4-3 получаваш достатъчно пари, за да си на плюс спрямо директното купуване на дек от магазина.

Да, арената е по-добре. Аз златото си го давам там. От три арени най-добрата до сега ми е 4-3 (шаман) ама ми се падат само смотани герои с които не мога да играя. Ако ми влезнат мейдж и хънтър... вероятно ще имам по-добър резултат

Тая арена всичко на късмет ли е в съставянето на тестото? Щото като гледам другите кви карти ми вадят, в сравнение с тъпотиите които ми се предлагат на мен...

Да на късмет е за всеки играч. И мен са ми влизали супер тъпа поредица. Ама вероятно с повече игра ще можеш да изкараш нещо дори от смотано тесте, а и винаги има шанс тоя срещу теб да има по-смотани карти или да му влизат кофти карти една след друга :D

Преди малко получих това по пощата, очакваше се, а и още от началото се носеха такива слухове. Вече е факт - Hearthstone на iPad

It’s time to let your fingers do the duelling - Hearthstone™: Heroes of Warcraft™ has arrived on the Apple® iPad®! Download Hearthstone now from the iTunes® App Store® and enjoy all of the game’s epic card-slinging and deck-building action on the go!

Naxxramas-Plague-Quarter.jpg

Както в доброто старо WoW време, когато пуснаха Naxx - вече е отворено първото крило на тази цитадела на злото. Всяка седмица ще се отваря ново крило и това ще продължи до пълното отваряне на Naxx с 4-те си крила + последните 2 боса. За сега Arachnid Quarter ще е безплатен през първият месец, а по-късно може да се закупят картите с ingame gold или от магазина.

Приятна игра на тези, които разцъкват.

Обявеният на Blizzcon 2014 експанжън е Goblins vs. Gnomes, който излиза другият месец (Декември 2014). Той ще включва 120 нови карти. Повече информация ще откриете на http://www.hearthhead.com/ както и пълният списък на картите.

QUH14ADVG0MH1415214124244.jpg

Преди 2-3 дни случайно се загледах в клипчета и реших най-накрая да пробвам тази игра. Хареса ми, но много бързо се "отрибих" заради "free to play, pay to win" концепцията. Дори на casual ме пуска срещу worthy opponents с чудовищни декове с модифицирани карти, които ме газят за няколко хода. Доколкото разбирам, може и без плащания да събереш силни карти, но се изисква страшно много grinding. Точно в стил WoW, ако не се лъжа.

Най-накрая всичко вече е пълно - Hearthstone for Phone

Решението да го пуснат на таблет беше доста добро, но сега и за телефон - перфектно.

Не ми харесва играта за ПЦ, но като за телефон вече е добра. То не че конкуренцията е голяма де. 40лв за "експанжън", тея не са добре. Жалко, че с умрелите бейсик карти нищо не можеш да направиш, особено ако не разбираш какво точно става в по-голямата част от времето. Ще правя по няколко дейлита от работа, докато не оформят изцяло PvE/MMO аспекта на HEX TCG.

• Create New...