Jump to content
BulForum.com

"битката" за интернет абонати


ggbit.net

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Ами пичове вместо да му завиждате вземете се поучете от него, и ако си мислите че тва става точно така, хоп и аиде 3 бона в джоба много се лъжете,

 

Ami da ti kaja to4no taka stava , op i aide 3 bona :) .Samo ne se opitvai da go oprovergaesh , vse pak tova e Bulgariq.Ogromen broi hora natrupaha kapital prosto ei taka , ot nikude , daje hora koito ne pritejavat kapka uset kum vadene na pari.Nqmam ni6to protiv gorespomenatiq gospodin , pi4-a kato moje da vadi sto da ne vadi pari.Seki na negovo mqsto steshe da pravi taka.

 

P.SNe se zaqjdam s nikoi no samo 2 bukvi sa dostatu4ni - BG :)

Link to comment
Share on other sites

Giga неGiga все тая, истината е че за съжаление няма истинска конкуренция в Пловдив - оставаме си прованс - има Евроком, които се справят с конкуренцията по всевъзможни, явно засега успешни, начини и това е.

Евроком нямат голям и сериозен конкурент, който все по някое време ще се появи (да се надяваме) и дотогава ще си продават каквото искат и както си искат, но не можем и да ги обвиняваме - нали никой не очаква, че просто ей така ще си намалят нормата на печалба само, за да сме доволни всички НИЕ.

Link to comment
Share on other sites

четах четах постове.. и така и не можях да разбера хората от тракия доволни ли са от Гигабит? Някой да каже как са в тракия..

да повторя пак че пак се отплеснахте...ако някой може да ми отговори...

Link to comment
Share on other sites

Giga неGiga все тая, истината е че за съжаление няма истинска конкуренция в Пловдив - оставаме си прованс - има Евроком, които се справят с конкуренцията

 

Аре моля те като се изказваш неподготвен, вземи събери оферти от другата провинция и от София и ако намериш една по добра оферта за по-качествен и по-евтин ИНТЕРнет от Евроком кабел, ще ти платя една година достъп. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аре моля те като се изказваш неподготвен, вземи събери оферти от другата провинция и от София и ако намериш една по добра оферта за по-качествен и по-евтин ИНТЕРнет от Евроком кабел, ще ти платя една година достъп.  :angry:

София - Дунав 2(BR-LAN):

без инсталационна такса, стандартна тарифа 20 лв:

11 мбит/с бг

128 кбит/с интерн.

100 мбит/с локал

Свързаност: 100 мбит/с Оптика през Евротур, ИД - Лирекс и Евро.НЕТ

ПП ако искаш да се свържеш с мен пусни 1 ЛС, да се разберем за плащането :P

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Само да се уточним, че всеки път, когато ти спре нета за повече от 1 час или външния ти падне за повече от 15 минути под тези 128кбит/сек, ще връщащ парите за месеца с наказателна лихва. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Е тва сме ния българите, вместо да му се радваме на човека че е намерил начин да печели, ния гледаме само колко и защо взима.

 

Супер! Много му се радвам. Какво по-радостно от това няколко вече бивши потребителя на LanGame да се оплачат, че ги е заплашил с рекети и тн, ако не преминат към Гигабит нет? Мм страхотно! Честно казано ако го беше направил на мен щях да го подведа под съд.

 

 

Giga неGiga все тая, истината е че за съжаление няма истинска конкуренция в Пловдив - оставаме си прованс - има Евроком, които се справят с конкуренцията по всевъзможни, явно засега успешни, начини и това е.

 

Кой те изглъга? За теб visio и langame нищо ли са? Те малко или много си имат своите клиенти и аз неведнъж съм виждал как потребител на Евроком нет се отказва от тях и преминава към един от другите доставчици.

 

 

Що се отнася до това дали е нужна лицензия на Гигабит нет - Да нужна е! Защо преди няколко дни бе подадена молбата за лицензия? Ей така шоу да става? Брей брей толкова предъни доставчици никъде по света не съм виждал.

 

 

Г-н/г-жа Gigabit.net, с каква цел пусна таи тема? Аз лично го приемам чиесто и присто за да се направи реклама на доставчика след целия спор, който ще се получи.

Link to comment
Share on other sites

Темата е пусната за да се разясни нещо, което според различни източници бе толкова изкривено, че създаваше изключително лош имидж на ggbit.net, която не го заслужава. Все пак е нормално една фирма да се защити от неверните писания на недоброжелатели и да коментира проблемите със своите настоящи и бъдещи клиенти.

 

Продължавам да смятам, че тенденциозно в този форум показването на внимание към user-а като се споделят точните детайли на нещата (което е в тяхна полза) не се оценява. Предричам, че това "внимание" в определено време ще се пренесе единствено в зона "reading, but not posting".

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, съгласен съм с теб, но смея да твърдя, че първия пост на Gigabit.net в тази тема е с изкривени думи и това не го удобрявам. Нека като са решили да говорят точни приказки да обяват какво точно е положението с Александър Николов. Нищо против нямам този доставчик, но от както станаха всичките "свинщини" в района на Кичук Париж си опетниха името в очите ми.

Link to comment
Share on other sites

ОК, разбрах, че няма да ми отговориш, но поне бих искал да получа и отговор на въпроса, който зададох по-горе:

в Кючук Париж, защо цената там е 25лв, а в Тракия 18лв?

Да не би, разликата от 7лв да е комисионната на г-н Александър Николов?

Все пак не звучи зле - 300 потребителя * 7лв = 2100 лв на месец - никак не е лоша тази комисионна :)

 

Все пак това е оферта, не бизнес план!

скорости приятелю,скорости!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Май този пост е за тук ( нали се пак се борат за нас:) )

Според не потвърдена информация ( до колкото една информация може да се потвърди :) ) Лан Гейм ще вдигнат скоростите към локалния на 2мб/с от месец септември.

Това ми каза приятел който другата седмица илиза от казармата и си е възтановил интернета , като е предплатил за следващия месец.

Така му е казал ЧИЧКО Гаров :)

Link to comment
Share on other sites

А с интернета какво ще направят :wacko:

2Мбит това значи 30 човека горе долу да ги имат по жицата. Аре 40 да са. А останалите. Или от оптиката им излизат максимум по 50 жици????

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам защо им са 2мбайта след като те при сегашната скоросто няма какво да свалят от там или не се интересуват от сайта. Хубаво е да има, но надали това ще накара някой да мине/остане на лангейм.

Link to comment
Share on other sites

А с интернета какво ще направят :wacko:

2Мбит това значи 30 човека горе долу да ги имат по жицата. Аре 40 да са. А останалите. Или от оптиката им излизат максимум по 50 жици????

 

Не говори неподготвен, моля те. :)

 

Иначе Dreamer е прав до известна степен. Прав е до там, че сегашната скорост от 6Mbps е напълно достатъчна. Не е прав, че няма интерес. И защо всички си мислете, че Евроком са единствените с повече потребители в Пловдив? Ако другите доставчици нямаха клиенти, то нямаше да съществуват, нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Не говори неподготвен, моля те. :)

Аре ти като си подготвен ми раздели 100Mbps на 2Mbps да видим колко ще се получи. В идеалния случай е 50, ама повече от 40 - нанайки, като сложиш и забавянето от switches колко става???????? Ако си го изкарват от оптиката, от която няма повече от 30-40 жици, съм съгласен, че съм неподготвен.

Link to comment
Share on other sites

а за какво изобщо се карате за скоростите на лан гейм?!?!?! това не е мястото. идете пийте бира и там се карайте за това. още с първия поуст темата трябваше да бъде затворена. всичко е ясно! и телефон има, който иска да звъни и да пита. аз звъннах и съм доволен, отказах се от гигабит. предложението ми е да се изтрият всички поустове свързани с изчисление на скорости на лан гейм и други подобни глупости и темата да се затвори.

поздрави

Link to comment
Share on other sites

четах четах постове.. и така и не можях да разбера хората от тракия доволни ли са от Гигабит? Някой да каже как са в тракия..

Че май конвертора(или там каквото е) е на 4-5м от ПЦ то ми отвънка на стената на 2рия етаж..та са замислям да им стана клиент...

аз пак да питам... щото ако отворя нова тема ще кажат това го има вече...

никой от тракия ли няма към гигабит?

Link to comment
Share on other sites

А с интернета какво ще направят :wacko:

2Мбит това значи 30 човека горе долу да ги имат по жицата. Аре 40 да са. А останалите. Или от оптиката им излизат максимум по 50 жици????

 

Аз казвам какво съм чул !

Нямам намерение да се заяждам.

Не ме интересува , ама въобще дали за 40 -50 -100 жици :)

А за к'во се разправате само незнам :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам защо им са 2мбайта след като те при сегашната скоросто няма какво да свалят от там или не се интересуват от сайта

 

Защо мислиш,че не се интересуват от сайта ??? Аз лично бях юзър на Langame преди да ме преместят на Гигабит.нет и трябва да ти кажа,че www.warezzz.com е 3 пъти по-хубав и подреден сайт от www.warez.ru

Link to comment
Share on other sites

Защо мислиш,че не се интересуват от сайта ??? Аз лично бях юзър на Langame преди да ме преместят на Гигабит.нет и трябва да ти кажа,че www.warezzz.com е 3 пъти по-хубав и подреден сайт от www.warez.ru

Тва все още не означава, че има кво толкова да се тегли оттам :) Пък като не ти харесва този тука винаги можеш да се върнеш към чичко Гаров.

 

Dreamer, не си прав, че не се интересуват от него, просто освен с локалния трафик трудно ще свалиш нещо друго.Единственото, което ми хареса при лангейм, че различните видове трафик си бяха независими, докато при ЕК се явяват общи..ама дет са вика една птичка пролет не прави

 

Бтв... я кажи що във форума на вареззз-а ви я имаше 30-40 мнения на ден я нямаше ?

Link to comment
Share on other sites

Те може и да се интересуват, но все пак аз казах, че надали някой ще избере лангейм точно защото щяли да вдигат локала от 700? на 2000 (ако въобще това стане).

Link to comment
Share on other sites

Те може и да се интересуват, но все пак аз казах, че надали някой ще избере лангейм точно защото щяли да вдигат локала от 700? на 2000 (ако въобще това стане).

 

То поне за мен ми безразлично дали ще дръпна 1 CD 15 мин (със 700 кб/с) или за 5 мин (със 2000).Даже така с тоя ултрабърз локален ми се губи кефа :>

Ако някой би се навил само за това към тях..явно едва ли прай нещо друго освен да дърпа игри и филми и да си проверява мейла :)

Link to comment
Share on other sites

Стига ве хора.. нека си говорим истини. За тези пари Евроком предлагат ли нещо по-добро?

 

За 30лв можете да си пуснете 4/4 international, 32/16 bg, 64/16 local.

За 35лв при Ейнджълсофт получавате 16/8 international, 48/60 bg, 700/700 local.

 

Разлики?

 

N00KiE, ти ако съдиш по постовете във форума дали един сайт е добър, то следователно един от най-добрите сайтове в света е InvisionPower?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...