Jump to content
BulForum.com

Една пловдивска брутална банда - XK


drexter

Recommended Posts

Я кажи къде са записвали, ще е интересно. За Пловдив звученето е доста добро. И който го е записвал си е поиграл с мастеринга, макар че има доста clipping но все пак е добро.

Link to comment
Share on other sites

Не говорим за това че са зле или че не влагат идея в песентта, а за това, че звученето не е лошо особенно за това че е правено в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде са записвали, ще е интересно. За Пловдив звученето е доста добро. И който го е записвал си е поиграл с мастеринга, макар че има доста clipping но все пак е добро.

в Studio 42 е записано парчето.

още не е в карйния си вид. има още какво да се направи.

Link to comment
Share on other sites

Chuh samo "Get away" i sigurno sam poslednia chovek tuk deto moje da dade mnenie po vaprosa, poneje izobshto ne si padam po tozi stil. Njakoi tarsjat razni idei v parcheto - abe k'vi idei v trasha? Vajnoto e da ima jaki jici i da si strashen :sayjin

Opredeleno ima action :punk

Link to comment
Share on other sites

Chuh samo "Get away" i sigurno sam poslednia chovek tuk deto moje da dade mnenie po vaprosa, poneje izobshto ne si padam po tozi stil. Njakoi tarsjat razni idei v parcheto - abe k'vi idei v trasha? Vajnoto e da ima jaki jici i da si strashen  :sayjin

Opredeleno ima action  :punk

 

abe ti slushash li se kfo govorish kuf thrash moi da e tfa,tfa e nekfa super boza deto nema nishto obshto s thrash i negovori gluposti che f thrash-a nema idei shot ti qvno ne si naqsno s thrash-a :pirate

Link to comment
Share on other sites

в Studio 42 е записано парчето.

още не е в карйния си вид. има още какво да се направи.

значи барабаниста се казва Лъчо. Определено мозе да си изсвири барабаните така както са записано, защото той просто седна и ги записа наведнаж, след което е обработвано само звученето им. Той е собственика на студиото и човекът, който направи записа. А колкото до Godsmack, просто това е любимата група на вокала:>

Link to comment
Share on other sites

Парчето е много доволно, въпреки че не обичам такава музика песента ме накефи много, ще я слушам доста, дано да има и още такива. Саунда също е як. По-горните постове са доста некомпетентни поне аз така мисля.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от барабаниста защото брат ми упорито си търси добри музиканти за прогресив музика. Казва се Емил и свири на китара. Преди забиваше с Мираж и още няколко групички но всички се разпиляха по света, и сега, вече много време не може да събере група от кадърни музиканти.

Link to comment
Share on other sites

Hubavo de...razbrah, che ne e trash - nali pisah, che ne slusham takava muzika :music Po-vajnoto e, che momchetata se opitvat da oceljavat v tova trudno vreme - kolko albuma s takava muzika godishno se izdavat v BG? Pochti nikolko...

Link to comment
Share on other sites

Парчето е много доволно, въпреки че не обичам такава музика песента ме накефи много, ще я слушам доста, дано да има и още такива. Саунда също е як. По-горните постове са доста некомпетентни поне аз така мисля.

ами аз знам че вечв е минал през прогресив метъла и вече май не му се занимава с такава музика, а и за сега се захванал доста сериозно с ХК.

 

Smokie кой си ти бре?

Link to comment
Share on other sites

Никога не бих класифицирал парчето по един или друг начин ,защото става въпрос за труда на дадена банда, като слушам записа пичовете са се иръсили доста кинти за него и са се опитали да направят нещо като LInkin park.Иначе китарките са записани добре и барабаните правят впечатление/добро/

Link to comment
Share on other sites

Като цяло парчето е добре направено. Не си падам по тоя стил и не съм компетентен, но все пак...

Забележки (абсолютно субективни):Барабаните може и да са live, ама касите ... малко ми мирише на писане на места. Много са изнесени напред заедно с баса, но като ниво, не като динамика и на места китарните рифове се замазват и потъват някъде.

Според мен някакси китарата "омеква". Повечко овърдъб и по-малко хорус, що ли? Нямах чувството за "стена".

Пак казвам, добре е като цяло.

Успех на бандата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...