Jump to content
BulForum.com

B-connect o4ila


Recommended Posts

аз ти давам 6 лв ако още не са ги купили ако си навит пиши лс

офф:кат са ти малко 5лв за тези очила що не ги пуснеш на 22лв

Link to comment
Share on other sites

айде дай първо снимка, пък после да говорим за цената ;)

ПС: а и без тва целия град сега ще се появят с тия очила :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не се заблуждавайте, очилата са ПОЛАРОИД, но не са поляризирани.

Taka e no sa s UV za6tita! Dokato po sergiite se prodavat o4ila bez nikakva za6tita po 10lv i noseneto po skopo 6te vi navredi ot kolkoto da vi pomogne!!!!!Taka ,4e misla 4e 10lv e razumna cena!!!!

Link to comment
Share on other sites

Taka e no sa s UV za6tita! Dokato po sergiite se prodavat o4ila bez nikakva za6tita po 10lv i noseneto po skopo 6te vi navredi ot kolkoto da vi pomogne!!!!!Taka ,4e misla 4e 10lv e razumna cena!!!!

Едва ли носенето на обикновенни очила е по вредно отколкото неносенето на каквито и да е! Може да не ти намалят УВ спектъра, но поне видимия го намалят така че грешиш. Иначе 10лв наистина е добра цена, стига да ми отиват :)

Link to comment
Share on other sites

Е как може да е разумна цена, след като ако си ги купя за 20 ще мога половин час на GSM да говоря! Защо искате винаги да печелите от нищото? ;)

Ти колко, 30 лева ли искаш да ти дадем за очилата? То нищо не ти пречи да искаш, ама...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли носенето на обикновенни очила е по вредно отколкото неносенето на каквито и да е! Може да не ти намалят УВ спектъра, но поне видимия го намалят така че грешиш. Иначе 10лв наистина е добра цена, стига да ми отиват :)

Ti si v gre6ka! idi v nyakoya optica ili pri o4en lekar i gi poitai kakvo im e mnenieto za sergiiskite o4ila i s kakvo mogat da ti navredat!!

Nyamam snimka na o4ilata!Gledaite po Btv reklamite!!!

Link to comment
Share on other sites

т.нар. сергийски очила намалят светлината във видмия спектър и зениците ти се разтварят. по тоя начин поемаш ултравиолетовата много по интензивно.

 

по принцип полароид с УВ защита, дори е неполяризиран са доста скъпи. малко ме съмнява този глобул с тия полароиди, които на практика ти излизат без пари.

някво менте са според мен...

Link to comment
Share on other sites

Малко пояснение за сергийските очила: Имам един познат, който се занимава с вноса на въпросните. За голямо негово учудване, всички ментета, внесени сега имат UV защита горе долу според написаното на етикета. Това си беше проверено в склада с уреда. Но това се отнася само за моделите внесени тази година. Иначе по сергиите има и от миналата, които са без и горят очните дъна без грешка. Що се отнася до цените на очилата - и най марковите не надвишават 3 долара, като производствен разход, така, че... плаща се за марка B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...