Jump to content
BulForum.com

Продавам модем


Recommended Posts

Модема е Fax Modem External 56 V.92 USRobotics произведен в Ирландия с 5 годишна гаранция ми го продадоха. Перфектно работи. Ако някой има познат или самия той търси телефонен модем да заповяда.

Цената е 45 лв.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Пич модема е просто номер 1. От тая марка по-добри няма. Ама според мен няма кой да ти го купи. Да ти кажа и цената не е лоша ама... вече никой не ги използва.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Пич модема е просто номер 1. От тая марка по-добри няма. Ама според мен няма кой да ти го купи. Да ти кажа и цената не е лоша ама... вече никой не ги използва.

 

Знам човеко, че БТК издъниха работата с телефонните модеми като махнаха аналоговите телефонни постове, знам че е скъпо да ползваш нет през телефона, но обявата е адресирана към хора които въпреки недостатъците на този вид достъп искат да имат възможност да ползват интернет.

Знам че и точно тук всеки има кабелен достъп ама няма значение може някой твой или мой познат да търси dial up модем, та това ми е и идеята. :)

Link to comment
Share on other sites

Точно поради причината с ниската цена не искам да се разделя с верния ми външен модем с марка ELSA, който на времето (около 3 години) стуваше бясни пари. Ако някой познава марката, знае за какве става въпрос!

Link to comment
Share on other sites

Модема не се ползва само за интернет. ;) По скоро някой ако е мераклия за факс. Дай повече инфо, че не всеки знае как се рови с чичко Гугъл.

 

офтопик: някой пак да се оплаче за вечно нашите кабелни модеми :)

Link to comment
Share on other sites

Модема не се ползва само за интернет.  ;) По скоро някой ако е мераклия за факс. Дай повече инфо, че не всеки знае как се рови с чичко Гугъл.

 

офтопик: някой  пак да се оплаче за вечно нашите кабелни модеми :)

 

:) 10x за добрите думи.

Ето тук е и самия модем, снимката е малка, но пък е 1:1 с моя т.е. черен с 8 червени диодчета. Както може да се прочете модема може да работи и като факс и телефонен секретар ДОРИ и ако вашият компютър е изключен, като може да запомни приблизително 25 факс съобщения или 35 гласови съобщения по около 20 секунди всяко.

Гаранцията му е доживотна :) поне така пише.

Link to comment
Share on other sites

Просто го включваш и тръгва. Не е нужно ти да му инсталираш драйвер, Windows си го разпознава сам. Само трябва да е включен (модема) преди да си пуснеш или рестартираш компютъра.

 

А ако питаш за софтуер с който да го ползваш като секретар и/или факс мога да ти дам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...