Jump to content
BulForum.com

на 3д субтитрите ми се прецакват


mmuto

Recommended Posts

като пусна филм на 3д телевизора си предава супер филма си върви както трябва но субтитрите се прецакват някак си ги разделя в двата края (говоря когато 3д филма е на лява и дяна страна) докато не съм пуснал 3д си се виждат суб както трябва но като вкл 3д и се прецакват гледам филма на медия плеър класик ако трябва да сменям плеъра

Link to comment
Share on other sites

като пусна филм на 3д телевизора си предава супер филма си върви както трябва но субтитрите се прецакват някак си ги разделя в двата края (говоря когато 3д филма е на лява и дяна страна) докато не съм пуснал 3д си се виждат суб както трябва но като вкл 3д и се прецакват гледам филма на медия плеър класик ако трябва да сменям плеъра

 

Пускаш филмите на компютъра и по HDMI ги пращаш към телевизора директно конвертирани в 3D, така ли?

Link to comment
Share on other sites

Директно на телевизора не можеш ли да ги заредиш субтитрите? И моя така ги разделя на половина, но мислех, че е само Panasonic-а. Аз ги пускам директно там. Не съм пробвал през кабел да прехвърля сигнала от компютъра. Четох, че има някакви специални плейъри за целта. Разгледай. Много хора използват PowerDVD.

Link to comment
Share on other sites

ще пробвам да сменя плеъра тогава а иначе ме съмнява да тръгнат буквите отделно от флашка но и това ще пробвам де мерси много

Link to comment
Share on other sites

Ако пускаш филми от компютъра, трябва да си ковентираш субтитрите с "3D-Subtitler 2.7.1.0" и можеш да си гледаш филмите с какъвто си искаш плеър. Даже програмата има опция субтитрите да изкачат или потъват в филма. Ако пък ги гледаш от USB плеъра на ТV-то, ползвай нормалите субтитри, той телевизора си ги наслагва върху филма, но не подържа 3D субтитри направени с програмата.

Link to comment
Share on other sites

Ако пускаш филми от компютъра, трябва да си ковентираш субтитрите с "3D-Subtitler 2.7.1.0" и можеш да си гледаш филмите с какъвто си искаш плеър. Даже програмата има опция субтитрите да изкачат или потъват в филма. Ако пък ги гледаш от USB плеъра на ТV-то, ползвай нормалите субтитри, той телевизора си ги наслагва върху филма, но не подържа 3D субтитри направени с програмата.

 

Телевизора ги наслагва, но като раздели картината на две, за да насложи двете половини, субтитрите се разделят също. По средата.

Link to comment
Share on other sites

по скоро филма като е разделен на ляво и дясно си ги дава нормално буквите но като се вкл 3 д-то да ги събере на едно и тогава се прецакват но ако намеря 3D-Subtitler ще пробвам и с нея

Link to comment
Share on other sites

нещо или не мога да се оправя с програмата или и тя няма да върши работа та някои ако знае как да се оправят субтитрите да пише :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...