Jump to content
BulForum.com

Star wars 3


URDeaD

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Мда и аз дажи го знам :) Така е, който си купува 100% Стар Уорс :)

 

copy от там:

 

"Действието в Епизод III ще ни пренесе непосредствено след предходната серия - разликата във времето ще е 1-2 години. Това ще е и най-мрачният филм от цикъла. Според Лукас мрачният сюжет ще е причината приходите от Епизод III да са два пъти по-малко от тези на останалите (мен, ако питате просто на хората им писна от Стар Уорс фенщина, па и този Властелин :)) Причината Анакин да премине на тъмната страна на Силита е изключително ценният Кайбърски кристал, който той открива на вулканичната планета Сигма Вулканус. Преди обаче Анакин да успее да отнесе кристала на Палпатин, Оби-Уан Кеноби му го отнема в битка, в която учителят със сълзи на очи хвърля ученика си в кипящата лава и му отнема светлинния меч. Натали Портман вече е потвърдила участието си в ролята на кралица Амидала. Сигурно е, че Джеймс Ърл Джоунс ще стане гласът на Анакин, щом той се превърне в Дарт Вейдър. Според плановете на Лукас премиерата на филма трябва да се състои през 2005 година"

 

Списанието е то юли 1999 година, така че може да има доста изменения в сценария, но като цяло това е, което знам. а бтв някъде четох какво щяло да му бъде и оригиналното име, ама ме мързи сега да го търся. и бтв2 това, което най-много очаквам от този филм е плаката :) много съм кюриъс ъбаут ит :)

 

п.с. да не си помислихте, че Анакин като пада в лавата умира.. хаха ... това е причината, заради която носи ония животоподържащия костюм :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

copy от списание "Екран", март 2004

 

Най-дългият кинодвубой

 

Благодарение на изпълненията на Ума Търман ("Убий Бил") и Том Круз ("Последният Самурай"), дуелите с мечове станаха доста популярни. Този възроден интерес вдигна очакванията и към "Star Wars: Episode III", а това притесни координатора на дуелите Ник Галард. "Измислих джедайския стил на бой с меч, като черпих вдъхновение от всички велики световни стилове - споделя той - само 12 човека в света могат да го прилагат на практика, но аз мога да надвия всичките - дори Хейдън Кристенсен, който е най-силният". Вече видяхме, че дуелите с лазерни мечове са сред най-интересните сцени във всеки от епизодите. В последната глава на сагата Галард се е постарал да предложи усложнена хореография за кулминационния дуел, в който Юън Макгрегър прави повече от 1000 движения в продължение на 12 минути.

Link to comment
Share on other sites

hmmmmz emi ako ne te ustroiva 4akaneto gledai star wars clone wars po cartoon network .. MEGA ZARIBENO e :))) po az mnogo se kefq.. ne 4e ima mnogo ob6to s iztoriqta no staa qsno pone za kwo im sa clonings.. taka ili ina4e i da izleze 3ta lucas kaza 4e nqa da izlizat 7 8 i 9 ama nz za6to.. sigurno za6tot nqma da e jiv sam da gi gleda

Link to comment
Share on other sites

znaete li kvo pro4etoh i vidqh.Lucas e kazal 4e 6te ima 7,8,9 epizod t.e. o6te 3 epizoda ot star wars.za epizod 3 4akaneto 6te si zaslujava siguren sam

Link to comment
Share on other sites

И аз преди доста време бях чул че ще има 7,8 и 9 но нямам никакви спомени за какво ставаше въпрос.

Link to comment
Share on other sites

А уе той Лукас си ги разправя ала-бала нема да правя 3-та 3-логия и не знам си кво, ма като свърши с всички проекти засягащи 3-тата част, анимираните мини-серии, игри и квото още има за печалба, да не забравяме че е и създателят на Инди(не само 3-логията и чаканата 4-та част, и доста наброяващите приключения на младият Инди).. Въпросът е : "Какво ще правя след това?!"

Човекът едва навлиза в шейсетака, така че мнооого е съмнително че ще зареже всичко и ще си гледа "старините". Все пак в Холивуд 60 годинки са си направо 40 :) я го вижте Арни как драпа в политиката и как мори машините в 3-тият "Терминатор". Като му огладнее творческият дух за още изяви все ще захване нещо и най-вероятно ще е финалната трилогия.

Все пак да не забравяме досега как в игралната индустрия много хора, оглавяващи големи и всепризнати компании, абсолютно убедени и кълнящи се в кво ли не, съобщават че няма да се прави продължение на една или друга успешна игрица, и хоп след месец, година-две ето ти го на бял свят така отхвърляното продължение.

Link to comment
Share on other sites

vij sq tokko napalno sum saglasen s teb samo 4e propuska6 edna malka podrobnost... misli6 li 4e lukas 6te pravi filmi do kraq na jivota si?! ama vse pak sum saglasen 4e ima da pravi indiana 4 nqkwi igri4ki animetata i taka natatuk a za 3ta trilogiq moje samo da se molim.. i btw az kato znam celiq sujet na 3tata 4ast mi e predelno qsno i kak 6te se razviqt 7 8 i 9 :)))

Link to comment
Share on other sites

4etoh knigite ot 7 8 i 9 epizod stra6no interesni sa ako e po tqh filmite 6te sa strahotni.No 6te izleznat 6te vidite

Link to comment
Share on other sites

4etoh knigite ot 7 8 i 9 epizod stra6no interesni sa ako e po tqh filmite 6te sa strahotni.No 6te izleznat 6te vidite

Така и се каня да си ги купя, те не са ли 5 броя?! бтв всички ли са на Timothy Zhan? Кажи дали си струва да ги купя и прочета :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...