Jump to content
BulForum.com

Star wars 3


URDeaD

Recommended Posts

Anakin Skywalker :) не знам защо, но Тъмната страна на Силата ме влече зловещо.

 

П.С. В момента качвам малко материали от Hyperspace (платеният акаунт на www.StarWars.com) за Епизод 3 :) Making.Episode.III след двадесетина минути са готови.

П.П.С. Бтв в 3-тата част ще намери място и Генерал Грийвъс (General Grievous), който направи леко казано зашеметителен реверанс относно уменията му в края на сезон 2 на Clone Wars и остави зрителите с отворени усти (поне при мен беше така :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply
Anakin Skywalker :) не знам защо, но Тъмната страна на Силата ме влече зловещо.

Mnogo iasno , dark side rulz. A btw koi drupna Anakin kam dark side we v tretata 4ast , 4e ne mi se 4ete scenaria :)

Link to comment
Share on other sites

I do understand English excellently,my friend,but emotional pleasure isn't the same.When someone have seen firstly this film on his 8 years old, hi will always wish hearing and reading : "A sega,mladi djeday...prigotvi se da umresh !" , rather than : "And now,young jedi...prepare to die !".

Ами че аз английския започнах да го уча точно заради тези филми :)

Link to comment
Share on other sites

Чудесно, Nibelung! Аз мисля, че навремето бях качвал някъде из Docs един два сценария, ама на английски - ще съм ти благодарен, ако се заемеш с превода.

Link to comment
Share on other sites

http://www.killermovies.com/s/starwarsepisodeiii

ETO info za Episode III :woot

www.bgjedi.com - можете да си дръпнете безплатно първите филмчета от майкинга на Епизод 3, за които иначе на www.starwars.com ви трябва HyperSpaceAccount който пък струва пари :lol:

Link to comment
Share on other sites

ahahhahahhahaah za kakwo ni e pri polojenie 4e vsi4ki koito sa postvali tuka sa kak da kaja... sa 4eli scenariq.. preporu4vam na i na teb

Da 4eta scenariq predi premierata na filma?!?!?! DA NE SAM LUD?! :wacko:

Trai babo za hubost! A 4akaneto 6te si struva! Premierata na EPISODE III na kino, nikakvi VCDta, nikakvi DivX, GOLQM EKRAN!!! Tova e ne6to koeto se slu4va vednaj v jivota!

Ne bih si razvalil udovolstvieto ot filma za ni6to na sveta, nikakvi spoileri, kamo li scenariq!

Link to comment
Share on other sites

i as sam golqm fen na tova zaglavie i ot dosta vreme se chudq kostaa tq unisi nqma li da puskat final-nia epizod maina

koto gledam kak sa tragna li zemat dago napraqt kato ustareem

pa moje i da ne e gotov v toq ni jivot

Link to comment
Share on other sites

emi togaa za kakwo 4ete6 nqkwi tapi site-ta?! :) sam si protivore4i6 :)

Koi e kazal 4e 4eta ;)

Vav tozi sait 4eta za drugi filmi, Pirates of the Carribean 2 primerno, i filmi po komiksi deto 6te izlizat, ima i za Star Wars, no az ne sam go 4el, samo vi pusnah link

Link to comment
Share on other sites

ahhahahahha a togaa za6to si misli6 4e sled kato ti ne go pravi6 nqkoi drug 6te go napravi ama twa ne e ot zna4enie... ta taka otnostno tvorbata na lukas mojem samo da se nadqame 6tot ako oniq tapi kritici pak i lepnat nqkoq nominaciq za zlatnata malinka 6te ida i 6a im pokaja

Link to comment
Share on other sites

Da, 6te ima Season 3, i veroqtno nakraq vsi4ki serii 6te izlqzat na DVD, moje bi samostoqtelno, a moje bi kato nqkakav Bonus na starata trilogiq na DVD ili Full Pack-a Collector's Edition na Episodes I, II i III

http://www.bgjedi.com - The Bulgarian Jedi Order - May The Force be with You

taka i taka e po4nala reklamata :)

da pokaja i link4e kum sita na klan ni

 

NRJ CLAN

 

 

 

znam 4e e offtopic ne mi opqvaite !

Link to comment
Share on other sites

Защо да е толкова офтопик, в крайна сметка ние имаме идеята да направим нещо като продължение на историята, макар и във вид на анимация :) и макар и засега само идеята да съществува :)

 

ЕДИТ: и аз съм в NRJ клана :)

 

Не знам дали досега сте го казали, но в нашия сайт има брояч на времето до излизането на филма(макар и да го има и в други сайтове де :)) ENJOY!! :)

Link to comment
Share on other sites

mmmmdaaa twa e dobrekato ideq... sq kat se pribera ot JP-to[mamka mu 6ieba :)] 6te razgledam po podrubno i 6te se join sigurno :)

a otnostno SW3 imam 4uvstvoto 4e 6te zgafat nqkude kakto v SW2 vapreki 4e sum golqm fen i da se oto4nq

v na4aloto predi da izlezat 1,2,3 lucas kaza 4e i v 3te 4asti 6tqlo da ima mnogo boi i takia... a to nqma...

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама аз познавам един от там :) и е просто изрод :) Квот му кажеп мое да направи, ама той ония май се занимава повечко с Живопис :)

 

Бтв само го познавам :) приятел е на един приятел :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Abe az sam absoliuten maniak na tema Star Wars, bolen napravo :D Cqlata mi staq e v plakati, sabiram vsi4ko Star Wars koeto mi popadne pred o4ite...

http://www.class-z.hit.bg/nenko.html tva sam az :P

kato stava vapros za fan-filmi ot BG Jedi 6te pravim film 2005 godina sled peremierata na Episode III

Mnogo mi e merak da sam rejisior, ama 6te vidim kak 6te se razviqt ne6tata!

A tova lqto da sam jiv i zdrav i da dokopam nai-nakraq neobhodimata tehnika 6te pravq photo-comics Star Wars.

a ako ste zaribeni po Star Wars www.bgjedi.com e mqstoto i osobeno foruma. A osven tova sabirame vsi4ko Star Wars 6to moje da se nameri iz neta i go sortirame na edno mqsto, pravim STAR WARS ARCHIVE :lol:

http://store3.arenabg.com/open/users/Jedi_...WARS%20ARCHIVE/

vse o6te imame mnogo ne6ta za ka4vane, no rabotim po vaprosa i sabirame materiali. Osven tova kakvoto mi popadne kato statii i snimkov material i kartinki go skaniram i sa6to popada tam. Predstoi da se ka4at o6te dosta komiksi v skoro vreme. A ako imate ne6to s koeto moje da pomognete - davaite link ili se obadete ;)

btw ne znam kak sa otno6eniqta mejdu Star Wars klanovete, poneje predpo4itam predimno Single Player-a i rqdko vlizam v on-line bitki, no se nadqvam 4e vsi4ko e sportsmesko i ima uvajenie mejdu protivnicite, kakto si mu e reda. I 4e tova 4e nqkoi e ot protivnikov klan ne ozna4ava 4e ne e dobre do6al v Bulgarian Jedi Order samo za6toto BG Jedi klana e Jedi Force Alliance

 

a eto tuka edno avtoportret4e ;)

http://class-z.hit.bg/c21.html

avatar1.jpg

 

Star Wars fenove - OBEDINQVAITE SE!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...