Jump to content
BulForum.com

Dishonored


mordeath

Recommended Posts

  • 1 month later...

Опитвам се да не следя новините покрай тази игра, за да не се спойлвам, но уви, изгледал съм всичко, което са пуснали :) Чакам я с нетърпение, STEALTH KILLING FTW!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Като графика е грозна, като история ми се вижда интересна, но като изпълнение играта няма нищо общо с биошок (което за мен е голям + понеже биошока ми е скучна и монотонна).

Link to comment
Share on other sites

След 2 часа игра не съм "грабнат". РПГ елементът е недостатъчен за вкуса ми. Комбинацията от стелт и жестокост обаче е на ниво.

В никакъв случай не е лоша игра, но определено ми липсва желанието да цъкам до 5 сутринта, както беше при Фолаут или Скайрим.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на вкус... аз скайрим я затртих след 2 часа и малко насилствено цъкане - все си виках: ей сега ще стане нещо яко и ще ме грабне играта, но уви.

Тази поне ми е кеф за момента да правя екзекуции. Не знам обаче как успяха да направят играта толкова ръбата.

Между другото ако човек не си играе да събира златото и разните му там руни и прочие едно ниво е 10 минути. Или иначе казано играта отнема малко по-малко от 2 часа за превъртане. Ако си минавал вече мисията даже и по-малко от 10 минути. Говоря за предпоследна трудност, понеже другите не съм ги пускал дори.

Link to comment
Share on other sites

Dishonored определено не е РПГ - по-скоро е ъпдейтнат Thief за момента смесен с малко биошок за конзолните играчи.

 

X-COМ's the shit, yo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много ми харесва.Гледам да събирам всички руини и да правя магии.Графиката наистина е малко като отпреди 3-4, да не кажа 5 години.Но няма и как да е, защото е с този стар енджин на unreal 3, ако не се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...