Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за момичeтата ПЪНКАРКИ


Recommended Posts

Какво мислите за момичитата ПЪНКАРКИ,които ходят с широки панталони,с шапки и обичат необичайни неща като екстремни спортове.Имат чуство за хумор :lol: не са много отворени :angry: и са малко ЛУДИ по природа??? :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Сани лоши неща, сори сестра ми...

 

Не схванах. :confused :confused :confused Обясни повече ;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Момичетата с широки панталони и шапки,които всеки ден вицдаш да щъкат по улиците не са пънкарки ама айде.Явно не са ти много ясни нещата.Иначе пънкарките са си супер нормални хора,нищо против.Много тъпа тема

Link to comment
Share on other sites

Момичетата с широки панталони и шапки,които всеки ден вицдаш да щъкат по улиците не са пънкарки ама айде.Явно не са ти много ясни нещата.Иначе пънкарките са си супер нормални хора,нищо против.Много тъпа тема

абсолютно съм съгласен с теб само дето не са нормални ... хи-хи .. няма нормални пънкари. тез с широките гащи не са пънкарки .... мигар да си мислят, че слушат пънк ... пънка не е само музика, облекло ... той е поведение и идеология.

'cause i still believe in ... punks & skins

Link to comment
Share on other sites

... само хубави неща си мисля ...без значение гащите и чувството за хумор ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми мноо ясно. ;) Лично аз съм ПЪНКАРКА и не ходя по улиците :angry1 Не пуша и не се боцкам.Много рядко човек може да ме види пияна!!! :angry1 Аз съм пънкар не от вън,а от вътре ;)

 

За грешката

момичитата ne se pishe tochno taka ! е защото нямам кирелица и хич не ми е лесно да пиша!!!! :angry1
Link to comment
Share on other sites

@DAGOTA любима група ?!? и да ти видим душата :>

да и на мен ми стана любопитно за групата ....

Link to comment
Share on other sites

Еее ;) !!! Никой не ми влиза в положението. :( Тогава някой да ми каже как мога да си опрая тъпата кирелица :angry1!?! Па може да пропиша правилно :lol: :woot!!!кой знай!На този свят може би стават чудеса!!! :wacko:

 

ХА-ХА-ХА-ХА-ХАХ-АХ :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Еее ;) !!! Никой не ми влиза в положението. :( Тогава някой да ми каже как мога да си опрая тъпата кирелица  :angry1!?! Па може да пропиша правилно :lol:  :woot!!!кой знай!На този свят може би стават чудеса!!! :wacko: 

 

ХА-ХА-ХА-ХА-ХАХ-АХ :wir  :wir  :wir

ами ако си пънкарка и слушаш правилните групи ще ти помогнем .. ама иначе не .. и си махни шапката :Р

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам момичетата с широки крачоли, черни тениски, кожени гривни и такива други чудесии. Не ми харесват наконтени мадами, зализани, с лъскави дрешки. Но колкото и да си говорим за дрехи, по-важно е да си готин отвътре (красиви черва, добре изглеждащ бял дроб и т.н).

Link to comment
Share on other sites

:punk LINKIN PARK :punk И други ми харесват,но тази група за мен е най-яката :D :punk :D
Link to comment
Share on other sites

харесвам пънкарки .. обаче излиза, че мойта мацка е по-голяма пънкарка от теб ... бaтко Kreideiky аз се отказвам .. това име Лимки в Парка (лимки=джамини) ми бърка в гъза ..

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul рядко срещано явление :woot :lol: :woot Благодаря ти. :rolleyes:

момичетата с широки крачоли, черни тениски, кожени гривни и такива други чудесии.

Точно за т'ва говорех :woot

Тук си супер прав!!!И аз не харесвам

мадами, зализани, с лъскави дрешки
Link to comment
Share on other sites

@oib...ъ...и аз имах едни такива подозрения ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...