Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за момичeтата ПЪНКАРКИ


Recommended Posts

още по-дълбоко ...

@Kreideiky аз поне се надявах да е Sex Pistols ...

@DAGOTA виж, ако някой ти е казал, че това е пънк .. те е излъгал .. и то доста .. пък за HIM единственото пънкарско е него .. е че участва в един tribute to turgonegro. Все пак това не бива да те притеснява .. всеки слуша това, което му харесва и никой не може да те съди за това ... ОБАЧЕ ТОВА НЕ Е ПЪНК !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

аз мноого обичам момичета с широки панталони!:) нямам нищо против този начин на обличане, само момичето да е хубавко. НО нищо не може да надмине късата пола!:) обожавам красивите крака "скрити" от поличка :love

Link to comment
Share on other sites

....мда прав е oib...и наистина най-важното е...как да кажа...че имаш отношение към музиката, пък както ще да е определена като стил....

....и...шапки долу!! :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо не мисля. Свястни хора, както някои от вас казаха с чувство за хумор :rolleyes: . Ама мен не ме кефи. Не си падам по такъв тип момичета. :wir

Link to comment
Share on other sites

аз мноого обичам момичета с широки панталони!:) нямам нищо против този начин на обличане, само момичето да е хубавко. НО нищо не може да надмине късата пола!:) обожавам красивите крака "скрити" от поличка :love

С крака 1 и 10 нали? B)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност не е важно как се обличаш,за да кажеш аз съм пънкар или хипи или нещо друго.Важното е тази музика да е в тебе,да разбираш за какво става въпрос,а не да се накичиш с хиляда обеци,гривни и причие шитс и да кажеш аз съм пънк.ДАГОТА,ти уби и последното детско нещо в мен.Съжалявам,не се обиждай,но с реплики като Линкин Парк и Хим са пънкари-иде ми да се разрева.Супер,викай си на тази поп музика ПЪНК,но го викай само на себе си.Смешно е пред останалата част от хората,които си имат малка идея какво е пънк музиката.

Link to comment
Share on other sites

az sam izlizal s pankarka i moga da vi kaja ,4e sa super gotini , dobri i vseotdaini momi4eta ,a kakto nakoi kaza sa i mnogo zemni.tva im haresvam na tqh a pak

LPne sa 4ak tolkova lo6i :P

 

DAGOTA DO NOT WORRY az sam sas teb :D

:punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

---mod note:

За последен път ти сливам два последователни поста в една тема. Има бутон Edit - всички го използват, ти не. По-специален ли си?!

Link to comment
Share on other sites

Абе ти ме уби.Аз никога не съда човека по това каква музика слуша!!! И не нося въобще обици и имам само 1 малка гривна.Защото това не ме прави па хич пънкар.Аз дори не слушам муэика толкова колкото хората на мойта възраст!!! ;) Защото се занимавам с по-интересни за мен неща.Това,че ми харесва LINKIN PARK не означава,че не харесвам и друг вид музика.Ся к'во да напрая!!!Да се хвърле от прозореца ли?!? :angry:

 

 

MИ SORRY ТОВА Е СМЕШН!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нищо против това дали са пънкарки, рапарки, металки и квито щат да са от гледна точка на стила музика който слушат. Обаче като почнат да се обличат като някви абсолютни утрепки, с по 16обици на кви ли не места, с широките панталони и късите коси дето ако го гледаш отзад няма да познаеш от къв пол е, некъпани от няколко седмици..просто изпитвам извращение към подобна измет.

Link to comment
Share on other sites

DAGOTA-хавите за дрехите ,обиците и прочие ги казах не лично към теб.Говорех,че по принцип е така.Обръщението ми към теб започна от изречението DAGOTA,ти уби всичко детско в мен.А ако става въпрос за това дали съм виждал истински пънкар-с тази твоя реплика ти ме уби.Не си дорасла май още за тая музика.Май за теб пънкари са само онези с гребениоте.Тях съм ги виждал по много.Имам такъв приятел,а в чужбина можеш с лопата да ги ринеш.Все около гарите на градовете/все пак там се случват много неща/

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нищо против това дали са пънкарки, рапарки, металки и квито щат да са от гледна точка на стила музика който слушат. Обаче като почнат да се обличат като някви абсолютни утрепки, с по 16обици на кви ли не места, с широките панталони и късите коси дето ако го гледаш отзад няма да познаеш от къв пол е, некъпани от няколко седмици..просто изпитвам извращение към подобна измет.

ti napravo me razbi nekapani ot nqkolko sedmici e tva e poredniq mit,no kato i da e,parvo vlez malko po navatre v tezi ne6ta i posle davai tezi komentari.

a tva za otrepkite e ne vsi4ki sa takavi ;) :punk :punk :punk :punk

pankarkite sa strahotni

Link to comment
Share on other sites

Абе ния навлезахме много навътре!!!Имах един въпрос,а тук излязохме философи по това кой повече знае за пънкарите!!!Дай накрая да се збием,ама накрая кво?Има криви има и прави.Всеки знае и възприема пънкарите по различен начин!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами просто въпросът ти беше с грешно съдържание:))Може би си имала предвид мацките които се събират пред Сакс-а,за да послушат Хард Кор.Те някак си по се връзват на описанието

Link to comment
Share on other sites

Кво прайте бе хора?! Кви са тия глупави теми?! Защо само се опитвате да комерсиализирате Пънка?! Пък и ако си мислите ,че като слушате Аврил Лавин или Сум 41 или още повече "Джамени в парка" си мислите че сте пънкари-ми много се лъжите.

Що се отнася до темата,Кво толкова има да мисля за момичетата пънкарки. И те са си хора като всички. Даже са си доста по-добре от другите. Имат си много по-здрава идеология и начин на живот.

Link to comment
Share on other sites

nobby GOES Punk...-просто днес май е модно да си пънки...всъщност е адски тъпа темата,но както и да е.Какво значи момичета пънкарки-това е все едно да кажеш,че момче,което тренира таекуон-до е таекуондист.Може би,но само ако приеме тази филосогия,защото пънка е идеология,а не просто слушане на Секс пистълс в мръсна квартира от хора с гребени,направени с лепило.

А колкото до групите,за които Дакота говори,че са пънк...по-скоро бих нарекла Смоуки пънкари отколкото Хим ;)

Link to comment
Share on other sites

...ми... MTV sux... и проми мозъците на децата

Link to comment
Share on other sites

:) :woot

ah ... ami

 

ami ... hubavo e da pomislite kato budeshti maiki

sled 3-4 godini kato imate dece ... - kak shte izglejdate s tiah .

Ili sled 10na - kato pootrastnat - kakvo shte pitat :

"- Mamo - zashto imash 100000 obici po liceto, ustnite i ezika ... ??? "

"-Mamo - zashto drugite maiki ne sa kato tebe oblecheni .... ???"

:P ;) :woot

 

Tova sa samo niakoi ot TRUDNITE vuprosi ... :devil

 

ama inache ima mnogo iaki Punkarki :love :music :punk :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ami to zashtot tziganskia "painer" ne gi promiva!!!! Po dobre MTV.. Vervai mi! :punk

 

Еднакво гадни са.Повярвай ми.MTV e брутална хава...нещо като латиноамериканските сериали.Че и по-лошо.

Link to comment
Share on other sites

Ah ... -dobre de ...

 

- Za hubavo momiche bih se prejalil i slushal chalga .... :P ;) :woot :) :love :devil

( Ama samo ako ima i barane i Celuvki i Ebane ... )

 

 

, V protiven sluchai - NE :wir :sick :sayjin

Link to comment
Share on other sites

@DAGOTA виж никой не те съди .. и не се прави на отворен тук (макар да има основание) просто ти беше обяснено, че това не е Пънк ... ако наистина искаш да знаеш какво е пънк рок виж тези групи:

 

Sex Pistols

The Clash

The Ramones

ако можеш да четеш малко руски виж и този сайт ... иначе няма нищо лощо в гребените, обеците .. татуировките, мартенсите, тирантите .. boots and braces we won't change. Опитай се да бъдеш, човек на място и с позиция отколкото да бъдеш пънкар.

 

@velvet_underground за съжаление 90% от момиченцата пред сакса нито са пънкарки нито разбират нещо от хардкор ... и за съжаление имат много големи задници .. щом чак гащите на майките им са тясни и носят торби вместо панталони .. и пеят "From the east coast ... една песен или група не те прави пънкар. Обаче малко се засегнах от това за Секс-а ... виж просто там се събират и хора 25+ ... хора, които знаят какво е хардкор уважават и пънк-а и darkwave-a и EBM .. въобще всички underground течения.

 

За съжаление пънкар е обидна дума .. навсякъде по света .. дори в България .. дори аз я употребявам за такава ... Просто такава слава им е излезнала заради многото наркомански пиянски и незнам си какви още историики свързани с тях ... човек ако няма лична хигиена ... може и цар да е и пак да мирише на пръдни. Сега друг е въпроса ако си отишъл в чужд град и няма къде да се изкъпеш .. 1-2 дена .. ако са на морето пънкарите обичат да плуват хи-хи-хи

 

@SunSonic ами виж ... значи като ми се родят деца (надявам се да не е много скоро) .. те ще бъдат татуирани и с обеци ... и по-скоро ще питат, защо другите деца нямат такива неща. мога да ти кажа следното:

"I am proud of who I am

It doesn't matter what you think, 'cause I don't give a damn

I've got my own way of life

With my brothers at my side"

Discipline "Our Pride"

това че ти искаш всички да бъдат еднакви .. мен не ме интересува, не ме интересува и коя искаш да шибаш ... по този начин аз се чувствам свободен ... чувствам се добре !!!

 

@HEKTIK & play_me .... mtv.mm.painer .. има нужда и от разпускаща музика .. музика за душата .. хората не искат по-цял ден да мислят за живота ... какво ли пиша и аз .. бре трябва да има такива работи ама не трябва да се прекалява ... лично мен една чалга песен ме изкърти напоследък .. НЕ СМЕ РАЗЛИЧНИ, НО СМЕ ИСТИНСКИ .. тъ-тъъ-тъ ...

 

@All една жена като е хубава и с вестници да се завие пак, ще е хубава ... ако е изруд и с диаманти да се накичи пак е изруд. лошото или хубавото в случая е че всеки търси сродна душа, общи интереси .. и не знам си какво .. иска човека до него да е от същата мая замесен. дали е възможно такова съжителство други хора ще кажат ... или в друга тема ще се говори за това. пънкарите са хора като всички останали .. има много хубави жени сред тях ... НО КРАСОТАТА НЕ САМО ЦИЦИ п♛тка И ГЪЗ !!!! Аре това беше от мен, чао .. взех да се оливам напраоо

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите за момичитата ПЪНКАРКИ,които ходят с широки панталони,с шапки и обичат необичайни неща като екстремни спортове.Имат чуство за хумор  :lol: не са много отворени :angry: и са малко ЛУДИ по природа??? :wir  :wir  :wir

 

Az li4no ni6to hubavo ne mislq za tezi momi4eta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...