Jump to content
BulForum.com

Глоби за превишена скорост


danio

Recommended Posts

Някой знае ли колко са глобите за превишена скорост 2012 година които са влезнали в сила??. А за младите шофьори някакви по големи санкции има ли ???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих http://www.gechev.com/%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82-2010-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0 . Но незнам дали са в сила. Колкото за отговара на JDFU- няма как да плати до две седмици, защото ще чакам глобата ми да излезе след 1 месец и тогава ще мога да проверя колко е.

Link to comment
Share on other sites

Снимаха баща ми с моята кола на излизане от Монтана с 27км/ч отгоре. След 3 дни пристигна в Пловдив писмото със снимката на колата и пишеше, че ако в седем дневен срок плати ще има 30% отсъпка и от 100лв. плати 70лв. и не е от деня, когато са те снимали или спрели, а от деня когато си получиш акта. Поне така беше написано в самото писмо.

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих http://www.gechev.co...BA-%D0%B4%D0%B0 . Но незнам дали са в сила. Колкото за отговара на JDFU- няма как да плати до две седмици, защото ще чакам глобата ми да излезе след 1 месец и тогава ще мога да проверя колко е.

В темата обсъждаме електронните фишове. Ти говориш за акт. И пак може и и при акт да има подобно нещо. Срока да започва да тече от момента на връчването му.

Link to comment
Share on other sites

В темата обсъждаме електронните фишове. Ти говориш за акт. И пак може и и при акт да има подобно нещо. Срока да започва да тече от момента на връчването му.

 

 

Къде пише в темата че обсъждам електронния фиш :) . Исках просто да знам колко ще ми е горе долу глобата при превишена скорост. Забравих само да напиша че е акт а не фиш!!

Link to comment
Share on other sites

не питай за 50 км/ч от горе на ограничението- 300 лв. за всеки 5 км/ч от тези 50 по 50 лв но то си ги пише в промените на правилника просто на хората и м трябват пари.... така че внимавай те......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...