Jump to content
BulForum.com

Беше ли някой на изпит в УНСС


motorista-R1

Recommended Posts

Аз днес бях на география.В понеделник на немски:)Как да кажа-в УНСС няма късмет,мноого добре трябва да знаеш нещата.Успех ти пожелавам,на мен също си пожелавам

Link to comment
Share on other sites

Хъх,не ми хареса просто защото не я бях преговарял скоро и написах 6 листа,което е малко.Но животът е такъв :D

Link to comment
Share on other sites

И аз бях в4ера на География. Издразних се че беше нагласено ама както и да е. Вече не храня големи надежди за тва УНСС

Agarvaen и аз така мисля :angry:

Междудругото в ПУ имам 5.4 а вие?

Link to comment
Share on other sites

За ПУ ви пожелавам успех...Ама след това е големия стрес-първата сесия.

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ,че кога излезнаха резултатите?Мога ли да ги видя в интернет и ако мога-къде.Вече им видях страницата-имам 5.25.Е поне в ПУ-то се пиша влезнал вече.Остава София

Link to comment
Share on other sites

ЕЕ,че кога излезнаха резултатите?Мога ли да ги видя в интернет и ако мога-къде?

Ако за ПУ-то питаш: http://www.pu.acad.bg/ksk/izpiti04.htm

 

СУ "Св. Климент Охридски": http://ksk.ucc.uni-sofia.bg/

УНСС: http://priem.unwe.acad.bg/index.php?menu=2&id=

Link to comment
Share on other sites

velvet bravo 5.25 е добър резултат!

Аз в София в УНсс се изложих ще имам около 4.5. Айде тези които са кандидатствали в УНСС да ги приемат ;) Късмет

Link to comment
Share on other sites

УНСС съкс.Най-корумпирания "университет" :sick

Хах .. аматьор ... нищо незнаеш за УНСС :P но си струва да се влезе там особено ако избора е между ПУ и УНСС :) а за ПУ хах брат ми вика един път - "тва не съм сигурен дори дали е легално (ПУ-то )" :lol: шега де ... btw я кажете точно темата по география която се е паднала??

Link to comment
Share on other sites

Темата в УНСС :

22. Социално-икономическа характеристика на Югозападен икономически район (област София-град, Софийска област, Пернишка област, Кюстендилска област и Благоевградска област). :cry

 

Във Варна се падна :

14. География на металургията на България. Значение, фактори и условия за развитие, отраслова и териториална структура. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хах .. аматьор ... нищо незнаеш за УНСС  но си струва да се влезе там особено ако избора е между ПУ и УНСС

 

Ами втора година съм в ПУ.Двама бивши съученици са 3-та там,а първия ми братовчед е асистент МИО.

 

Мисли преди да говориш......

Link to comment
Share on other sites

Според националната клазация ПУ е на 2 място.Не знам защо.А УННС е на 7.

Ама майната му,корупцията там е очеизвадна.

 

и хайде стига с тия офф-топикс... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами втора година съм в ПУ.Двама бивши съученици са 3-та там,а първия ми братовчед е асистент МИО.

 

Мисли преди да говориш......

Хах .... 120 настоящи "съученици" - колеги са там ... 10 бивши съученици в различни специалности са там ... колега който познава двама преподаватели единия - декан и една от най-одумваните от нас личности , и двама познати завършили УНСС :lol: Хайде и ти мисли преди да говориш :sayjin

А за темата по география - незнам дали наистина се води трудна (не съм навътре с географията) но ако е било така е добре и за вас смисъл трудна тема - по нисък бал за всички ... а и с география се влиза много по лесно в УНСС отколкото с математика например ,баловете са много по ниски ... така че си имате всички шансове ....съквартиранта ми е влезъл с 4:50 по география там и със що годе добра диплома ... така че успех

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...