Jump to content
BulForum.com

Фирма за монтаж на алуминиеви радиатори?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

и аз се интересувам от това, дано някой който знае за добра фирма да каже. купувам тристаен маломерен в тракия, във входа има парно и мисля да го ползвам и аз. иска ми се да сменя радиаторите а и цялата инсталация в апартамента тъй като сега е с едни ламаринени радиатори и едни криви тръби много е грозно.

Link to comment
Share on other sites

и аз се интересувам от това, дано някой който знае за добра фирма да каже. купувам тристаен маломерен в тракия, във входа има парно и мисля да го ползвам и аз. иска ми се да сменя радиаторите а и цялата инсталация в апартамента тъй като сега е с едни ламаринени радиатори и едни криви тръби много е грозно.

 

Ще ти се наложи да изчакаш до лятото, понеже в момента е експлоатационен сезон и няма как да бъде подменена и тръбната разводка. Освен това изобщо не е ясно дали местоположението на старите кранове ще пасне на новите радиатори..., а както вече казах - инсталацията в момента е пълна и се използва.

Link to comment
Share on other sites

да то това ясно, лятото ще се прави не е проблем. старите кранове също ще искам да се сменят със тръбите които отиват до радиаторите, защото са криви и грозни, а дали ще стане трябва майстора който ще го прави да каже. нищо не разбирам от такова парно и затова питам.

Link to comment
Share on other sites

Спрях се на Elkom Express и съм много доволен, обадих се сутринта и момчетата до обяд дойдоха - източиха инсталацията и ми смениха 2 радиатора, всичко това за 1 час, комшиите даже неразбраха че е спирано парното, работят бързо и чисто, горещо ги препоръчвам - тел. и е 02/827 75 41

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Фирма за отопление ЕЛ ДИ ДЖИ инженеринг ЕООД

Пловдив

тел. 0896676673 . 0898515762

 

малко късно, но все пак и сезона наближава сега. благодаря за координатите, възползвах се от услугите им, много съм доволен от тази фирма

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

живея на последен етаж и си имам във всяка стая по един комплект криви и гадни, стъчащи тръби оставени от топлофикация Пловдив. искам да слагам вътрешна изолация и да режа тръбите (няма парно във входа), но домоуправителя казва, че не можело да се махат, щото след време можело да стане така и да се върнели отново да ползват топла вода или парно.

 

някои знае ли как завършват тез тръби в междублоковото пронстранство (разширителен съд, обезвъздушител или тапа...)

ако има идеи или някой да даде акъл...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...