Jump to content
BulForum.com

Проблем с AutoCad 2011


Ghetto_Freak

Recommended Posts

Значи скоро преинсталирах лап топа си с нов Windows 7 Ultimate и сега искам да сложа AutoCad 2011 който ползвах до преди преинстала и сега не мога да го сложа. Предишната операционна система беше отново Ултимейт, но го инсталирах без проблеми, а сега ми изписва, че не е поддържан за тази операционна система? Има ли някакъв шанс да го сложа, че ще ми трябва.

Благодаря.

 

П.С. - този беше един от читавите който пробвах в продължение на една седмица и бих желал с него да продължа да работя и за това искам да дадете идея как да го инсталирам.

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Да беше 32 битова, понеже 64-ката не ми хареса как работи и е сменях на 32. Тази мисля, че е 32, но не съм сигурен, понеже не ме пита. Може и 64 да е.

Но Када не е упоменал дали работи само на 32 или само на 64 следователно е да работи и с двете.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Не знам защо не е упоменато като цяло в документацията на Када, но това е доста гадно. За това Майкрософт са толкова назад...

Благодаря ти отново.

 

Само последен въпрос: това означава, че ми е 64-битов да знам следващия - OS Kernel Type Multiprocessor Free (64-bit) - взел съм го от Еверест на Операционна система.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Да така си е... 64 битова ми е системата... Явно добре се сработи с ядрата ми които и те са 64-ки.

Благодаря. Сега пуснах да свалям 64-битов Кад.

Само да питам нещо извън темата ако може:

Гледам, че Programs Files го имам два тъпи единия път е Program Files, а другия път е Program Files(х86) което до колкото знам, че това е 32 битова система. И най интересното е че Program Files е от преди инсталацията на 64 битовия.

А сега де?

Link to comment
Share on other sites

 

Гледам, че Programs Files го имам два тъпи единия път е Program Files, а другия път е Program Files(х86) което до колкото знам, че това е 32 битова система. И най интересното е че Program Files е от преди инсталацията на 64 битовия.

А сега де?

Споко, не е от преди това. В момента на машинката ти има сумати 32 битови приложения...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...