Jump to content
BulForum.com

ЧРД Birth Decline


blowcow

Recommended Posts

Честити рожден ден Крис, много успехи, повече усмивки :D и довечера да си изкараш хубаво.

ЧРД и на другите рожденници - сички 17 годишни вече :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чесит рожден Ден! любовта, благополучието и здравето да те съпътстват през целия ти живот!

Link to comment
Share on other sites

Хехе, blowcow, u rule man :punk

Мерсим много! Към твоето мило пожелание си добавям 'много метъл, много рок, още бир-фестове и не на последно място - приятели като теб :tongue '

BTW, сигурно топика ще бъде затворен скоро, не знам :P Дайте поне някаква друга по-смислена тема да подхванем, колкото и offtopic да е :D

@chicatillo & groover - благодаря и на вас, много мило наистина :)

Мерси отново! Айде peace...

:punk Metal rocks! :punk

Link to comment
Share on other sites

Крис, честит рожден ден! Да си жива и здрава. Пожелавам ти много успехи в живота и много бъдещо щастие! Честито! :) B)

Link to comment
Share on other sites

@metalheart: Има една песничка на Manowar с много хубав текст...

We are the true believers

It's our turn to show the world

In the fire of heavy metal we were burned

It's more than our religion it's the only way to live

 

@Black_Hacker: Благодаря! Засилила съм се към активно участие поне докато не съм на работа :wir

@Shade: Мерси, мерси :D Ама няма да се оплача и на пожелание за настоящо щастие :tongue

Link to comment
Share on other sites

@Talic: KoRn са ми в сърцето откакто бях на 12 или 13, такава група не се забравя! :punk Мерси за пожеланията :D

Отново @Talic: Винаги като ти видя signature-а се усмихвам на Дъглас Адамс и ми става много приятно, че има ценители като теб :)

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден ден!!!!!!

 

Май взе да ми става навика, ама ... И на тебе ще подаря една готварска рецепта :D

Така!

Десет пилешки пържоли от бяло месо

За мариноването -

една чаша леко бяло вино, например мискет

една супена лъжица мед

сокът от половин средноголям лимон

половин чаша вода

една чаена лъжичка сол

една супена лъжица стрит сух джоджен

пет скилидки чесън.

 

Това всичкото се смесва , чесънът се нарязна на едро, пържолите се нареждат на пластове, като между всеки пласт се слагат парченца чесън и се полива малко от марината. След като престоят така шест-осем часа (но не повече, щото направо започват да се разтварят) , се пекат на плоча или скара . Не ги препичай, за да останат сочни. За гарнитура ти препоръчвам гъби фрикасе с пресен босилек.

 

Приятно хапване :D

Link to comment
Share on other sites

ЧРД!..

една година по-голяма :)

Пфу яко... Ама кво сте подхванали тая музика пак :) момичето Рожден ден има :)

Айде много здраве и много кинти и много момчета пък за другото ... :)

Link to comment
Share on other sites

@cheese: С чесън и джоджен не съм пробвала досега, но слагам кашкавал или някакъв вид топено сирене. Обаче винаги ми стават сухи пържолите като че ли... Гъбите ми се струват добра идея, много благодаря :D

@KnoppiX: Блока се тресе от (в момента) KoRn в чест на Talic :punk Музиката е неразделна част от купона :music Мерси за пожеланията B)

@mafiot: Благодаря и на теб! :)

Link to comment
Share on other sites

Нека и аз да те поздравя отново , то от честитки не боли :)

Честит Рожден Ден, Крис! Бъди щастлива! И не позволявай на нищо и никого да свали усмивката от лицето ти!

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен.пожелавам ти много здраве...щастие...любов...късмет...абе всичко най-хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден дете!

Живо и здраво да си и гласът да ти пристигне по-скоро. Друг път повече смелост да имаш себе си да покажеш и..рисунките. Пожелавам ти твоето щастие - само ти можеш да знаеш какво е. Може и още да не знаеш, но...ти го пожелавам да го откриеш. Всичкото хубаво да е за теб и :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

"Щастлив да бъде този ден,във който някой е роден,

във който ти,във който аз,във който някой се ражда"

 

Честито!!! :D

 

STAY METAL!!!

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ама как ви се радвам самооо :lol: превърнахте този ден в истински празник! Досега емоцията винаги се е губила сред познатите застаряващи лица на роднини, които се събират на ядене и пиене и аз, общо взето бивам забравяна...

Agarvaen: Благодаря ти! A metal dies metal :punk

Георги, разчитам на вас с Борис ;) :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...