Jump to content
BulForum.com

Зарядно за акумулаторни батерии


Recommended Posts

Някой по-запознат с материята може ли да ми препоръча зарядно, което да има освновните функции - зареждане/разреждане, индикация на зяряда и други полезни глезотиики, но и да не е много висока цената. Не съм избощо запознат, но предполагам, че около 50тина лева все трябва да има нещо, което да си струва.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой по-запознат с материята може ли да ми препоръча зарядно, което да има освновните функции - зареждане/разреждане, индикация на зяряда и други полезни глезотиики, но и да не е много висока цената. Не съм избощо запознат, но предполагам, че около 50тина лева все трябва да има нещо, което да си струва.

 

Аз бих ти препоръчал това: http://www.dealextreme.com/p/soshine-hi-tech-lcd-nimh-nicd-super-quick-charger-6152

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям Рънър, имам същото, товаря го като изоглавен, досега си е избило 5 пъти парите.

Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа - не помня. Беше нещо около 20-30лв. Съвсем случайно попаднах на някаква брошура с промоция от Лидл и още на следващия ден отидох да го взема. Сега ме е яд, че не взех още едно, но според мен пак ще го пуснат по-натам. Всъщоност не знам дали и сега няма да го има, но малко ме съмнява, все пак е минало повече от месец. Тия дни ще проверя все пак.

Купих и няколко комплекта от по 4 АА и 4 ААА, като всеки комплекто от 4 батерии струваше нещо от сорта на 5-6лв, а АА-то е 2500mAh, а ААА-то е 900mAh. Може да не са толкова добри, колкото Sanyo, примерно, но 4 батерии на Sanyo струват около 30лв...

Link to comment
Share on other sites

Ся имам въпрос, който не си заслужава тема и затова реших да попитам тук.

Наскоро на лаптома ми се появи едно съобщение свързано с батерията. Consider replacing your battery. И върху иконата на батерията седи един червен кръст. Предполагам ,че това е излезнало след като компа е бил включван, при положение, че първоначално се е изкючил заради изхабена батерия и сигурно се е включил с последни издихания от заряда. Досега нищо по-фатално не се случило и едва ли ще стане, но този хикс, който седи върху иконата ме дразни. Има ли някакъв начин да се махне това или единствено трябва да се купи нова батерия? Въпреки ,че нова батерия е доста генереално и скъпо решение и ще го направя, само ако батерията наистина вече не става за нищо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...